Sari la conținut

Harley Davidson


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 861
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

* dragilor, merci de astentie!

 

da' nu va agitati pentru mine, am luat motorul asta cu "nash" cu tot, e pe maini bune. :)

eu nu-s mecanic, n-am scule si nici materiale si nici timp sa stau sa caut pe tot felul de site-uri (abia mai intru aici cateva minute pe zi). eu spun ce vreau, cum vrea si cat sunt dispusa sa platesc. mi-as dori sa am un garaj, sa fiu pensionata (cu o pensie buna ...rentiera! :D ) si sa rasfoiesc toata ziua reviste si sa-mi cumpar unelte si manuale si sa invat sa lucrez cu fierul. eheeeee, vise, maica!

 

azi e soare, eu m-am trezit de la 6 (deh! asa e cand inaintezi in ...timp, nu mai dormi 8 ore pe noapte :rusinica: ), ma tot uit la motor, in jos (e sub balcon si ma gandesc sa-l sterg putin de praf, ca aseara cand am ajuns era intuneric si nu se prea vedea) si-mi fac inventarul "garderobei": pantolonii de piele groasa, colantii anti-frig, ciorapii 3/4 de bumbac gros, maieu, tricou, bluza anti-frig, gatiera, cagula, ....muaaaah! cred ca scot tot dulapul si-l pun pe mine! deci, plec la Calarasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* dragilor, merci de astentie!

 

da' nu va agitati pentru mine, am luat motorul asta cu "nash" cu tot, e pe maini bune. :)

eu nu-s mecanic, n-am scule si nici materiale si nici timp sa stau sa caut pe tot felul de site-uri (abia mai intru aici cateva minute pe zi). eu spun ce vreau, cum vrea si cat sunt dispusa sa platesc. mi-as dori sa am un garaj, sa fiu pensionata (cu o pensie buna ...rentiera! :D ) si sa rasfoiesc toata ziua reviste si sa-mi cumpar unelte si manuale si sa invat sa lucrez cu fierul. eheeeee, vise, maica!

 

azi e soare, eu m-am trezit de la 6 (deh! asa e cand inaintezi in ...timp, nu mai dormi 8 ore pe noapte :rusinica: ), ma tot uit la motor, in jos (e sub balcon si ma gandesc sa-l sterg putin de praf, ca aseara cand am ajuns era intuneric si nu se prea vedea) si-mi fac inventarul "garderobei": pantolonii de piele groasa, colantii anti-frig, ciorapii 3/4 de bumbac gros, maieu, tricou, bluza anti-frig, gatiera, cagula, ....muaaaah! cred ca scot tot dulapul si-l pun pe mine! deci, plec la Calarasi.

sorry Cria, din pacate pt numere rosi trebuie sa ma duc personal la Calarasi luni.pana atunci acumulez frustrari :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* dragilor, merci de astentie!

 

da' nu va agitati pentru mine, am luat motorul asta cu "nash" cu tot, e pe maini bune. :)

eu nu-s mecanic, n-am scule si nici materiale si nici timp sa stau sa caut pe tot felul de site-uri (abia mai intru aici cateva minute pe zi). eu spun ce vreau, cum vrea si cat sunt dispusa sa platesc. mi-as dori sa am un garaj, sa fiu pensionata (cu o pensie buna ...rentiera! :D ) si sa rasfoiesc toata ziua reviste si sa-mi cumpar unelte si manuale si sa invat sa lucrez cu fierul. eheeeee, vise, maica!

 

azi e soare, eu m-am trezit de la 6 (deh! asa e cand inaintezi in ...timp, nu mai dormi 8 ore pe noapte :rusinica: ), ma tot uit la motor, in jos (e sub balcon si ma gandesc sa-l sterg putin de praf, ca aseara cand am ajuns era intuneric si nu se prea vedea) si-mi fac inventarul "garderobei": pantolonii de piele groasa, colantii anti-frig, ciorapii 3/4 de bumbac gros, maieu, tricou, bluza anti-frig, gatiera, cagula, ....muaaaah! cred ca scot tot dulapul si-l pun pe mine! deci, plec la Calarasi.

 

Dar macar stii cum vrei sau ai dori sa arate, nu? Sau si la asta ai nash!

Nu te supara dar noi ne tratam unii pe altii de la egal la egal si se presupune ca stim cate ceva despre ce tinem intre picioare. Parerea mea...

Asa ca macar idee sa-ti faci cum doresti sa arate acel motorash!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry Cria, din pacate pt numere rosi trebuie sa ma duc personal la Calarasi luni.pana atunci acumulez frustrari :P

 

* hai sa vedem cum e vremea in we, urmator. eu azi am iesit pe la 11, dar la Lehliu Gara am facut drum intors, pe autostraa..., nu e deloc fun sa mergi pe drum drept la 16 grade. da' mi-am facut damblaua :P

 

Dar macar stii cum vrei sau ai dori sa arate, nu? Sau si la asta ai nash!

Nu te supara dar noi ne tratam unii pe altii de la egal la egal si se presupune ca stim cate ceva despre ce tinem intre picioare. Parerea mea...

Asa ca macar idee sa-ti faci cum doresti sa arate acel motorash!

 

* da, cam stiu cum vreau sa arate. acuma incep sa ma gandesc ce implica...

merci de sugestii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hohohhhhhhh... motoare noi in zona!!!! Saracie, betooooooooooon CVO-ul... de vis! Singura problema e ca e greu de customizat... ce saracie sa mai modifici?! hahhahah... felicitari pt alegere oricum!

 

merci Shobolanu'

de modificat nu vreau sa modific mare lucru ci doar sa mai scot/adaug cate ceva, sa-l personalizez.

FELICITARI tuturor ptr achizitii.

 

mai devreme am dat o tura cu CVO... frig,prea frig. cred ca bag CVO la hibernat si tin Busa in priza ptr cate o iesire de weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bisnitzarul ala e bun de facut bascau. Fara oameni ca el nu ar mai exista bancuri.

 

Acuma mi-o aratat Fatbob ce scrie baiatul la semnatura... hahahahah... Ce sa fac?! Ma distrez! Daca trimit niste prietenari din Cluj sa-i aranjeze fata sunt de kakat eu, ca ala e un pacalici local care nu merita bagat in seama... iar eu sunt cam departe sa i-o bat de obraz... o am eu lunga da tot nu-mi ajunge pana acolo... asa ca... ma distrez. Si sincer chiar nu ma simt jignit. Prea mic , prea prost, prea slab... un nimeni

 

oricum vorba aia : niciodata nu am luat in serios ce vorbesc femeile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit a sosit si a mea...

post-36545-0-26845000-1322582836_thumb.jpg

post-36545-0-20338300-1322582847_thumb.jpg

bravas domnu:)

sa-mi bagi detalii pe pm cat te-a ajuns transportu si cum ai rezolvat sau vei rezolva cu taxele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Secunda 17... vrod-ul rosu... si nustiu daca ma crezi, dar e mult mai confortabil decat stock-ul. Barbatul in cauza a tras pe el ceva zeci de mii de km buni "luand Ducati-uri prin exterior"...

 

... am uitat link-ul

 

 

mai este unul bestial la 2:05 negru mat tot , dar aici nu se vede calumea ...

Editat de Shobolanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun...a trebuit schimbata bateria, moment in care am constatat cu surpriza ca are si power commander DynoJet si filtru K&N. Acum trebuie sa mai ma obisnuiesc cu cuplu...care imi cam "rupe" capul...si cu tobele nesimtite. Prima oara cand l-am auzit, primul instinct, a fost sa-l opresc. Obscen de tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...