Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

si eu cam am grija de felul meu, asa ca o sa mai auzi de fazele enumerate de tine, nu le repet :)

 

topicu nu e stricat, e vorba tot de intalnirea GS-istilor, chiar ai asa ceva? sau ce cauti pe acest topic? :D

 

 

daca iti dau quote la tot ce ai zis de 2 zile incoace o sa vezi ca repeti.dar n-are rost ca mai facem vreo 2 pagini aiurea.

este vorba de intalnirea gs-istilor ,dar de cea in weekend la caldura intr-un bar mai mult tu vorbesti...de fapt tu si mihai..dar pe el nu-l bag in seama ca el merge si pe ploaie si pe vant :),deci tot la academie vine.

 

pe acest topic caut sa ma informez cu privire la intalnirile celor cu GS dinainte sa imi iau gs-ul. esti f veche pe forum , ai zis ca nu stai,dar poate totusi ai frecventat topicul cu 636 :)

 

sa auzim de bine si poate iesi maine cu motorul e pacat de vreme si de soferii plictisiti din coloana sa nu-ti faci simtita prezenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asteptam sa apara unu ca tine care sa-mi readuca aminte de ce nu stau pe forumuri mai mult de cateva pagini!

 

te-ai uitat si cand am aparut pe topicu de care zici, pe oricare forum? in-afara de datile astea, adica pt Rontz si pt faza in sine, adica ca am aflat si eu ca exista o intalnire a GSistilor!

 

iti multumesc pt comentariu pt ca acu ma retrag de pe topic si de pe forum! asteptam un misogin ca tine... tarziu, trebuia sa apari si sari cand am dat 'buzna' aici

 

era fain un topic care sa aiba si o motociclista :) dar asa ceva nu prea se poate, orgoliu mult etc :D

 

si referitor la intalnirile specifice iernii, antisezonului, spune-i cum vrei, ai sa vezi ca tot acolo se va ajunge, cu sau fara tine, cu sau fara mine, sau mihai, sau ce nume iti mai vine la indemana :)

 

iti multumesc inca o data ca mi-ai acordat iesirea si de data aceasta de pe forum, a durat cam mult

 

numai bine!

 

aceeasi mada moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, ia lasati mi fetele in pace, veniti voi sa le speriati. Dragelor nu va luati dupa ei ca sunt rautaciosi ca nu le acordati atentie....(asa cum imi acordati mie). Eu va iubesc pe toate si va astept cu drag la o plimbare fie ea si virtuala.

Mesaj completat

Harley, te primim noi pe topicul nostru la Fz-isti, ca la cate fete sunt pe la noi sigur o sa fii tratata ca o zeita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bleah, ia potoliti-va testosteronul si hormonii!

 

Eu zic ca vremea de afara va incetoseaza viziera castilor asa ca mai bine ar fi sa stabiliti cu totii o intalnire intr-un loc calduros si prietenos! Pun pariu ca daca s-ar cunoste, Harley_X si goul vor realiza ca, de fapt, au aceeasi placere ascunsa: GSu' 500 si vor ajunde sa :D

 

Hai ca nici eu nu reusesc sa scriu prea des pe aici, dar nu inseamna ca sunt nou. Chiar nu am timp. Intalnirea de joi imi e cu neputinta de "atins" asa ca una in weekend ar fi bine-venita. Bineinteles, daca s-ar putea si cu motorul, ar fi excelent. Si daca s-ar putea si cateva plimbari, ar fi minunat. Cu Harley_X si goul in capul si, respectiv, spatele coloanei (sau vice-versa, ca sa nu se simta niciunul lezat), bineinteles. Cel putin, pt inceput. Asta ca sa nu se sicaneze prea mult in trafic. :)

 

Harley_X, sa mai scri pe aici. Nu are rost sa iti sara "țandăra" atat de repede. Nu e nimeni misogin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apreciez reactiile voastre dar chiar nu ma simt bine pe forumuri, nu mai sunt deloc cum erau acu cativa ani buni, nu-mi sare tandara insa am ramas pe stilu vechi de comunicare-forum, eram putini, caterinca de bun simt, fiecare vorbea doar ce stia si multe alte aspecte, nu stiu cati din voi inteleg ce zic dar am ramas pe acelasi stil, direct si sincer :) si oricum se va gasi altu care sa ma 'remarce'....majoritatea dintre voi sunteti ok dar nu mai pot trece peste fiecare care mai apare cu nu stiu ce remarca rautacioasa sau in 'gluma'...sunt fumate fenomenele astea, d-asta si nu mai vreau virtualitate

 

cine vrea sa dea de mine oricum va da, va salut si fara far, se poate si fara culmea :)

 

mi-a parut bine sa revad cum e pe forum si astept sa ne vedem live, tastatu asta mult strica :)

 

mi-a parut bine si sa vorbesc/scriu cu voi, sunteti baieti faini :D va multumesc pt zambetele starnite din glumele voastre dragute, elegante, deci LIVE ca doar o viata avem!

 

PS: nici eu nu am cum ajunge joia la academie, cum au mai scris si altii, fara suparare!

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce facurati ma...iar dati cu pietre-n balta? :) speriati forumistii in garda veche :)

Mesaj completat

maine care vi pe la Academie si pe la ce ora? Sa nu stau singur pe acolo, si-n frig si cu FZ-risti....care or aparea din ei.

 

Ar fi mai bine pe la un 18:00 ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu zic sa fie asta http://www.theplayer.ro/ in fiecare vineri seara, ce ziceti? Am masa rezervata in fiecare vineri asa ca......

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://metropotam.ro/Unde-iesim/2008/12/ar...ca-Club-Upload/

 

Am fost si chiar e interesant. Iar in weekend ziua la pranz, recomand Cai verzi pe pereti. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa vin si eu :D

si..pentru cultura mea generala... ce e acela "antisezon"? este perioada aceea in care racim mai des fiindca ne ploua si ne bate vantul cand mergem cu motocicletele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://metropotam.ro/Unde-iesim/2008/12/ar...ca-Club-Upload/

 

Am fost si chiar e interesant. Iar in weekend ziua la pranz, recomand Cai verzi pe pereti. :D

 

In UPLOAD am fost si eu de cateva ori si e chiar interesant. Asta vara aveau preturi bune la bere.

Mai e o carciuma interesanta (unde am lasat bani multi in tineretile mele) undeva pe la Piata Budapesta, Proaganda se numeste. N-am mai fost pe acolo de mai bine de 4 ani, dar mai mult ca sigur si-au pastrat stilul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...