Sari la conținut

Zvon


Sergiu 30
 Share

Postări Recomandate

PS. pt cei ce au raspuns la obiect multumesc....pt restul ....

Omule tu nu-ti dai seama cat de aberante sunt afirmatiile tale din primul post? De ce ar cumpara si ar pune toti fabricantii dynojet (care e un brand anume de chip tuning) pe motociclete cand ar putea sa faca ei niste setari mai agresive direct din ecu? Asta daca prin absurd s-ar vrea asta. Si evacuare racing direct din fabrica? Sa nu mai fie omologate motocicletele pentru strada? Cum sa crezi asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silenti eu atat am auzit...nu sunt cuvintele mele...

daca el mintea si eu va mint...

iar daca am muscat-o fiindca am fost naiv imi cer scuze...dar nu e cazul sa dati vina pe mine....

eu nu am spus ca asta e un fapt dovedit....era zvon...ca si numele topicului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silenti eu atat am auzit...nu sunt cuvintele mele...

daca el mintea si eu va mint...

iar daca am muscat-o fiindca am fost naiv imi cer scuze...dar nu e cazul sa dati vina pe mine....

eu nu am spus ca asta e un fapt dovedit....era zvon...ca si numele topicului

 

 

baiete...dupa cum te exprimi parca esti o cata...mai citeste o data ce ai scris mai sus si dak nu te simti macar penibil inseamna ca ori esti lipsit de bun simt ori esti un pustan pus pe "flame"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, da' chiar nu aveti shift la tastatura?

 

Si acum pe bune...iar discutii ca ala are IJ si ala are R1, ca ala are nu stiu ce cunostinte in VIP-urile motociclismului romanesc, ca unu' e jmecher si al'lalt e fraier....Sa mor eu, parca sunteti o grupa mica de gradinita, nu o gasca de motociclisti. PI_ILA mea, aproape uitasem de ce am evitat forumul toata vara. Reveniti-va fratilor, chiar n-aveti alte subiecte?!

Io am ramas cu un amarat de SI, ca asta-i viata si economia de piata, dar asta nu inseamna ca ma apuca boala acuma pe harleysti si nici ca ma injur cu hayabusistii. Ca am eu altele pe cap (rele) ca sa ma mai iau in bete si cu astia cu care ar trebui sa schimb pareri pertinente si impresii decente.

Ptiu, ce pacifist sunt azi, nu-mi vine sa cred. Da' las' ca-mi trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speedy.k incearca sa nu mai folosesti pluralul cand te adresezi pe forum. Pt simplul motiv ca am conversat (in contradictoriu) cu sergiu kawa, asta nu-ti da dreptul sa ma bagi in aceeasi oala cu el.

Sau ai venit tu demagog si ne spui ce si cum, care-i mai asa si pe dincolo.

 

Toate cele bune in rest...:-*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speedy.k incearca sa nu mai folosesti pluralul cand te adresezi pe forum. Pt simplul motiv ca am conversat (in contradictoriu) cu sergiu kawa, asta nu-ti da dreptul sa ma bagi in aceeasi oala cu el.

Sau ai venit tu demagog si ne spui ce si cum, care-i mai asa si pe dincolo.

 

Toate cele bune in rest...:-*

 

Asa dupa cum poti vedea, sunt mai multi ale caror texte curg fara niciun cap si coada, fara niciun inceput si sfarsit de fraza. Si fiind mai multi m-am adresat logic la plural. Pluralul nu inseamna "toti", ci "mai mult de unu". Cel putin in logica mea.

Si, in plus, atata timp cat dezbatem la infinit asemenea subiecte de doi lei transformandu-le in dispute personale mi se pare ca intram in aceeasi oala. Inclusiv eu, acum. Asa ca mai bine ne-am cauta alte idei de disecat. Unele care sa merite macar efortul de a apasa pe taste. Eu unu' asa o sa incerc sa fac. Si cum abia a venit vremea rea ne doresc tuturor discernamant si nervi tari pe tot parcursul iernii, timp in care multi ne vor tenta cu astfel de subiecte carora personal voi incerca sa le rezist. Asta nu inseamna ca voi si reusi...

Bafta si vreme buna.

 

--- Mesaj completat în 25 Oct 2007 21:33 -------------

Si despre ce sa discutam "prea-marite atotstiutor" ca sa nu ne luam valea????...despre un zvon auzit de la baba-cloanta??? ;) ...despre ceva care a auzit de la nu stiu ce kilot dar nu poate spune ??? Hai ca mi-e jena iar eu doar am atras atentia asupra "veridicitatii" unui "interesant" topic ,dar se pare ca moderatorii dorm de ceva vreme...eu atat am avut de spus

 

Daca topicul e asa de mult sub valoarea ta lasa frate pleava sa se agite pe tema asta si nu mai cobora din inaltele sfere in care activezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pai daca stai si crezi pe unul care cu o tinikea din anii 90 face un miar autentic sau un veyron(si exemplele pot continua)....asta ne si trebuie...sa scriem pe asemenea topicuri de toata jena in care cica are informatii dar nu poate spune de la cine si ce mai "informatii"!!! :cheers: :lol:

Ps:vina totala e a moderatorilor care lasa asemenea penibilitati de topicuri, care se bazeaza pe asemenea "informatii" dar "nu poate spune de la cine" :D :D

 

 

 

BAI, RAHATULE, TU CHIAR NU INTELEGI CA ACEST SITE ESTE ADRESAT PASIONATILOR DE MOTOARE?

PANA CAND O SA NE MAI STRESEZI CU FRAZELE TALE BASITE SI RASUFLATE??????????

DACA VREI SA FACI MEREU PE INTERESANTUL, INCEARCA SA POSTEZI PE WWW.RAHATI.RO !

E SPECIAL FACUT PENTRU D-ASTIA CA TINE....

IN CAZUL IN CARE NU TE-AM CONVINS, CITEAZA-L SI PE SPEEDY.K

 

P.S. NU AM NEVOIE DE UN REPLY DE RAHAT..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI, RAHATULE, TU CHIAR NU INTELEGI CA ACEST SITE ESTE ADRESAT PASIONATILOR DE MOTOARE?

PANA CAND O SA NE MAI STRESEZI CU FRAZELE TALE BASITE SI RASUFLATE??????????

DACA VREI SA FACI MEREU PE INTERESANTUL, INCEARCA SA POSTEZI PE WWW.RAHATI.RO !

E SPECIAL FACUT PENTRU D-ASTIA CA TINE....

IN CAZUL IN CARE NU TE-AM CONVINS, CITEAZA-L SI PE SPEEDY.K

 

P.S. NU AM NEVOIE DE UN REPLY DE RAHAT..........

Hop si eu.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...