Sari la conținut

Oferte Garaje


Voschod_boy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 214
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu'i problema asta gaby...gasesc eu garaj, daca nu ar exista persoane gen "mertan" si "mihaicretu" care pun posturi lipsite de inteligenta, asa zise "glume" la care rad numai ei :lol:

 

Mi se pare pueril sa ai 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului,dar probabil la cei 19-20 ani..e de asteptat lucrul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare pueril sa ai 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului,dar probabil la cei 19-20 ani..e de asteptat lucrul asta...

 

 

25 acusi dragule....bine ca tu ai ajuns la menopauza si ai creier cat un mucos de gradinita e partea a14a...apropo ai putea sa strangi banii platiti pe factura de internet ca sa mananci cacao pe forum si sa faci o rata la o Dnepra....a stai ca tu vrei Hayabusa si ZZR1400 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare pueril sa ai 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului,dar probabil la cei 19-20 ani..e de asteptat lucrul asta...

 

 

Bine ca esti tu batran intelept. Nu am " 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului " . Multumesc ptr sfatul tau "inteligent" si lipsit de importanta, nu faci decat sa te incluzi in rand cu ei :laugh: , asa ca pastreaza'ti ideile pentru tine .... aici nu am cerut sfaturi despre membrii....am cerut un loc unde sa imi las motorul pe timp de iarna.

 

TOPIC INCHIS :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 acusi dragule....bine ca tu ai ajuns la menopauza si ai creier cat un mucos de gradinita e partea a14a...apropo ai putea sa strangi banii platiti pe factura de internet ca sa mananci cacao pe forum si sa faci o rata la o Dnepra....a stai ca tu vrei Hayabusa si ZZR1400 :lol:

 

Iar te bagi in seama ca un clovn, nu ma intereseaza anii tai , iti dai prea multa importanta, daca ai fi citit atent ti-ai fi dat seama ca ma refeream la varsta puÂştoaicei,nu a ta, dar ce sa-i faci,nu totul se invarte in jurul tau.

 

Si PS: Da, sunt smecher, vreau ZZR1400 ..pt ca sunt un adevarat smecher,doar fraierii isi iau turma de F-uri, cei cu-adevarat smecheri isi iau ZZR1400..

 

Bine ca esti tu batran intelept. Nu am " 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului " . Multumesc ptr sfatul tau "inteligent" si lipsit de importanta, nu faci decat sa te incluzi in rand cu ei :P , asa ca pastreaza'ti ideile pentru tine .... aici nu am cerut sfaturi despre membrii....am cerut un loc unde sa imi las motorul pe timp de iarna.

 

TOPIC INCHIS :D

 

Eu am facut o constatare nevinovata, daca tu esti pe ciclu si emani aere de pițipoancă motorizată...asta deja e problema ta. Cred ca aveau dreptate baetii , in paginile anterioare, sa te ia ...la pu.la.

 

N-ai cerut nici un "sfat despre membri", sau poate aveai alt "membru" in gand.

 

 

TOPIC REDESCHIS :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut o constatare nevinovata, daca tu esti pe ciclu si emani aere de pițipoancă motorizată...asta deja e problema ta. Cred ca aveau dreptate baetii , in paginile anterioare, sa te ia ...la pu.la.

 

N-ai cerut nici un "sfat despre membri", sau poate aveai alt "membru" in gand.

 

 

TOPIC REDESCHIS :lol:

 

"Motociclistule", fata asta de 19-20 de ani cel putin s-a chinuit sa-si indeplineasca un obiectiv. Tu ce dracu' ai facut? ai incercat sa cersesti motoretele altora fara sa ai nici permis? Tu n-ajuti cu nimic aici, vorbesti aiurea, pe deasupra mai jignesti... poate ca asa-ti refulezi tu esecurile personale... dar stai, asta e tot problema ei din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti tu batran intelept. Nu am " 'pretentii' sau 'expectante' de la membrii forumului " . Multumesc ptr sfatul tau "inteligent" si lipsit de importanta, nu faci decat sa te incluzi in rand cu ei :laugh: , asa ca pastreaza'ti ideile pentru tine .... aici nu am cerut sfaturi despre membrii....am cerut un loc unde sa imi las motorul pe timp de iarna.

 

TOPIC INCHIS :lol:

 

 

Pff... Acorzi prea multa atentie lucrurilor si oamenilor ieftini :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar te bagi in seama ca un clovn, nu ma intereseaza anii tai , iti dai prea multa importanta, daca ai fi citit atent ti-ai fi dat seama ca ma refeream la varsta puÂştoaicei,nu a ta, dar ce sa-i faci,nu totul se invarte in jurul tau.

 

Si PS: Da, sunt smecher, vreau ZZR1400 ..pt ca sunt un adevarat smecher,doar fraierii isi iau turma de F-uri, cei cu-adevarat smecheri isi iau ZZR1400..

 

 

 

Eu am facut o constatare nevinovata, daca tu esti pe ciclu si emani aere de pițipoancă motorizată...asta deja e problema ta. Cred ca aveau dreptate baetii , in paginile anterioare, sa te ia ...la pu.la.

 

N-ai cerut nici un "sfat despre membri", sau poate aveai alt "membru" in gand.

 

 

TOPIC REDESCHIS :laugh:

 

 

Ai probleme mari baiatule. :lol: Capatana aia o tii degeaba.

 

Cred ca nici casca nu sta bine pe ea.

 

Sunt sigur ca nici pe strada nu stii bine sa mergi, dar mai pe ZZR 1400.

Editat de alxcristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut o constatare nevinovata, daca tu esti pe ciclu si emani aere de pițipoancă motorizată...asta deja e problema ta. Cred ca aveau dreptate baetii , in paginile anterioare, sa te ia ...la pu.la.

 

N-ai cerut nici un "sfat despre membri", sau poate aveai alt "membru" in gand.

 

 

TOPIC REDESCHIS :lol:

 

Care e problema ta? Vezi-ti de treaba nenea batran intelept...incearca sa iei A-ul MACAR si apoi mai comenteaza...te bagi ca musca in cacao

 

daca tot nu ti-ai gasit garaj, ai mai jos un topic mai serios: /index.php?showtopic=292241

 

P.S. Si acum toti cu efuri la gatul lui outsider.

 

 

Multumesc frumos...garaj am gasit :laugh:....mai am nevoie de o remorca sau o duba sa transport motorul:(...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar te bagi in seama ca un clovn, nu ma intereseaza anii tai , iti dai prea multa importanta, daca ai fi citit atent ti-ai fi dat seama ca ma refeream la varsta puÂştoaicei,nu a ta, dar ce sa-i faci,nu totul se invarte in jurul tau.

 

Si PS: Da, sunt smecher, vreau ZZR1400 ..pt ca sunt un adevarat smecher,doar fraierii isi iau turma de F-uri, cei cu-adevarat smecheri isi iau ZZR1400..

 

 

 

Eu am facut o constatare nevinovata, daca tu esti pe ciclu si emani aere de pițipoancă motorizată...asta deja e problema ta. Cred ca aveau dreptate baetii , in paginile anterioare, sa te ia ...la pu.la.

 

N-ai cerut nici un "sfat despre membri", sau poate aveai alt "membru" in gand.

 

 

TOPIC REDESCHIS :lol:

 

 

Ai 26 de ani si te iei de oameni pe forum? vrei zzr 1400 si tu nu stii sa mergi nici in picioare? vorbesti aiurea si jignesti oameni fara sa-i

 

cunosti? faci parte din clica prostilor care se baga in seama aiurea? Ne-ai convins si-ti oferim premiul de cel mai tampit om si tentativa

 

de motociclist de pe acest forum. exista o vorba si e mare adevarar: mai bine taci si ramai prost decat sa deschizi gura si sa inlaturi

 

orice dubiu, iar tie ti se potriveste perfect. Halal vremuri, halal oameni. Multa bafta motociclist de forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Motociclistule", fata asta de 19-20 de ani cel putin s-a chinuit sa-si indeplineasca un obiectiv. Tu ce dracu' ai facut? ai incercat sa cersesti motoretele altora fara sa ai nici permis? Tu n-ajuti cu nimic aici, vorbesti aiurea, pe deasupra mai jignesti... poate ca asa-ti refulezi tu esecurile personale... dar stai, asta e tot problema ei din pacate.

 

 

"Tinere", n-am nimic cu aceasta fata de 19-20 de ani,doar remarcam sarcasmul ieftin care-i inconjoara personalitatea debordanta...

 

De cateva luni incoace , toti cei care ma 'ataca' verbal nu o fac decat cu aceeasi placa uzata si zgariata "cersit motoare"... Unii nu o sa inteleaga niciodata unde se termina gluma si unde incepe realitatea si se ataca de la orice.

 

Iar 'refularile' au loc in subconstient, nu in 'public' (REFULĂ, refulez, vb. I. Tranz. 1. A respinge, a înăbuÂşi din domeniul conÂştientului în subconÂştient imagini, dorințe, reprezentări, idei sau tendințe neplăcute, care contrazic conÂştiința morală a individului. )

 

Se pare ca ai fost total pe langa,precum multi altii care-si incearca 'norocul'..

 

Sunt sigur ca nici pe strada nu stii bine sa mergi, dar mai pe ZZR 1400.

 

Esti demential ....sincer :laugh: :D

 

 

 

Care e problema ta? Vezi-ti de treaba nenea batran intelept...incearca sa iei A-ul MACAR si apoi mai comenteaza...te bagi ca musca in cacao

 

Iti imaginezi ca in momentul asta tu esti 'problema' mea :lol: . Abia astept sa iau A-ul pt a fi demn de a schimba niste replici pe un forum, pana atunci promit sa fac ciocu mic si joc de glezne (cu maxi taxi,pe jos..)

 

Ai 26 de ani si te iei de oameni pe forum? vrei zzr 1400 si tu nu stii sa mergi nici in picioare? vorbesti aiurea si jignesti oameni fara sa-i

 

cunosti?

 

Nu am jignit pe nimeni (cel putin nu cu intentie,si daca da, imi cer scuze, pe internet intentiile pot fi distorsionate).

 

M-am razgandit nu vreau ZZR 1400 pt ca-i prea masiv si e si Kawasaki (se strica 'repede'), vreau un K1300S de la BMW, e mai 'high tech' asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Unii nu o sa inteleaga niciodata unde se termina gluma si unde incepe realitatea si se ataca de la orice.

 

2. Se pare ca ai fost total pe langa,precum multi altii care-si incearca 'norocul'..

 

3. Nu am jignit pe nimeni (cel putin nu cu intentie,si daca da, imi cer scuze, pe internet intentiile pot fi distorsionate).

Asta faci de fiecare data: arunci o pastila fara legatura cu nimic, jignesti pe cat mai multi si apoi incerci sa te scoti spunand ca de fapt tot noi suntem prosti ca nu am inteles glumitele tale inocente de baiat virgin, ca de fapt erau glume, nu injuraturi si ca pe internet se poate intelege orice, dar noi nefiind atat de inteligenti ca tine evident ca intelegem din acel orice ce e mai rau etc.

Ai doua posibilitati; ori te facem guru-ul nostru, ori liderul nostru spiritual si practic.

Acum fa-ti temele bine si incearca sa afli ce se poate intelege din ce am spus mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va salut cu respect, sunt biker si vreau sa spun cu capul plecat ca nimeni din orasul vostru nu ma ajuta sa-mi tin o masina pentru cateva zile intr-un loc sigur. Am incercat la reprezentate, cei de la D-Racing Team imi spun ca imi pot pune masina la expo, iar lumea....nici nu ma baga in seama. Pe ce planeta traim oameni buni? Deci pe forumuri auto nimeni nu sare, sper sa ma ajutati careva, din respect pentru cele doua roti daca nu pentru patru, mulumesc anticipat.

 

P.S. Masina are o garda la sol de 100 mm, iar plata la garaj va fi platita in avans. Sa fiti iubiti si asfalt uscat....cand vine vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu respect, sunt biker si vreau sa spun cu capul plecat ca nimeni din orasul vostru nu ma ajuta sa-mi tin o masina pentru cateva zile intr-un loc sigur. Am incercat la reprezentate, cei de la D-Racing Team imi spun ca imi pot pune masina la expo, iar lumea....nici nu ma baga in seama. Pe ce planeta traim oameni buni? Deci pe forumuri auto nimeni nu sare, sper sa ma ajutati careva, din respect pentru cele doua roti daca nu pentru patru, mulumesc anticipat.

 

P.S. Masina are o garda la sol de 100 mm, iar plata la garaj va fi platita in avans. Sa fiti iubiti si asfalt uscat....cand vine vremea.

 

 

o poti tine la mine la firma in curte... cu paznic. si nu iti cer nimic. :laugh:

 

sau mai poti tine in parcare la kaufland-careforur, pracktiker, pazite si alea, sau intro benzinarie. dar ce masina ai? ferrari? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o poti tine la mine la firma in curte... cu paznic. si nu iti cer nimic. :laugh:

 

sau mai poti tine in parcare la kaufland-careforur, pracktiker, pazite si alea, sau intro benzinarie. dar ce masina ai? ferrari? :crack:

 

Suna bine curtea :) Nu e Ferrari, ca nu-s amator. Am sa te anunt maine unde stationez. Merci anticipat :P

 

ai luat legatura cu cei din automotorclub iasi sau oldschool motorsport iasi? cluburi auto

 

Inca nu, forumul celor de la OSMS nu merge, am sa incerc la AutoMotor - Multumesc frumos & sarbatori fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari... tocmai am descoperit ca o colega de servici locuieste la casa si are o magazie in curte, in care pot sta bine 2-3 motoare. Deci daca a mai ramas cineva cu motoru-n frig, astept ofertanti. Mentionez ca in magazie nu ploua si se poate incuia, iar accesul cu moto e usor. Deci cine vrea... pm sau id- me_zx6r.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari... tocmai am descoperit ca o colega de servici locuieste la casa si are o magazie in curte, in care pot sta bine 2-3 motoare. Deci daca a mai ramas cineva cu motoru-n frig, astept ofertanti. Mentionez ca in magazie nu ploua si se poate incuia, iar accesul cu moto e usor. Deci cine vrea... pm sau id- me_zx6r.

... daca stiam mai devreme imi aduceam motorul in iasi, dar am zis ca decat sa stea aici afara mai bine sta acasa in garaj ... cine a stiut ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...