Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut

no problem doar vreau si eu cat mai multe informatii ca pana acum am avut doar enduro si nu prea stiu cum sa ma port cu astea :rusinica:

 

 

adica vroiam si eu sa stiu daca are cineva din zona suportii pt lazile laterale sa-mi fac si eu si chestii de astea

Editat de reddogsibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot pe Teclu merg ;)

Pe Teclu mi-au facut un motor praf. Nu stiu ce solutie au folosit dar tot ce este din aluminiu e praf. Din vara dau cu ulei pe motor si iese cocleala prin ulei. Nu mai zic de suruburile care nu au fost vopsite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Teclu mi-au facut un motor praf. Nu stiu ce solutie au folosit dar tot ce este din aluminiu e praf. Din vara dau cu ulei pe motor si iese cocleala prin ulei. Nu mai zic de suruburile care nu au fost vopsite.

solutia "de spalat motoare" nu este pentru spalat motociclete, este pentru scurgerile de ulei de pe blocul motoarelor cu ardere interna :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare , din 2013 ma alatur si eu motociclistilor din sibiu cu un superb gsxr 600 din 2003...Victor ma numesc si de abia astept caldura sa ies si sa va cunosc...momentan am cunoscut doar un singur motociclist din sibiu pe jerry al nostru de la magazin (un om super tare) , m.a ajutat cu manusile:)) as fi vrut si geaca dar s.a dovetit a fi mult prea scumpa pentru bugetul meu , in rest ce sa zic , suzuki-ul meu sta in husa pana se mai incalzeste putin , mai trebuie sa-i fac itp asigurare alea alea , astept caldura !

 

Ma bucur sa va cunosc!

 

Salutare , sau cum se spune pe la noi "asfalt uscat"

 

PS: Jerry am luat shoei-ul xr1000 , mortal...la shoei imi trebuia marimea S..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , din 2013 ma alatur si eu motociclistilor din sibiu cu un superb gsxr 600 din 2003...Victor ma numesc si de abia astept caldura sa ies si sa va cunosc...momentan am cunoscut doar un singur motociclist din sibiu pe jerry al nostru de la magazin (un om super tare) , m.a ajutat cu manusile:)) as fi vrut si geaca dar s.a dovetit a fi mult prea scumpa pentru bugetul meu , in rest ce sa zic , suzuki-ul meu sta in husa pana se mai incalzeste putin , mai trebuie sa-i fac itp asigurare alea alea , astept caldura !

 

Ma bucur sa va cunosc!

 

Salutare , sau cum se spune pe la noi "asfalt uscat"

 

PS: Jerry am luat shoei-ul xr1000 , mortal...la shoei imi trebuia marimea S..

baga acolo la "SIbienilor Prezentati-va" , aci esti relativ off-topic :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, stiti cumva pe unde gasesc autosol metal polish in sibiu?

daca intrebi de vata aia cu care am slefuit eu jantele de duraluminiu, si nu gasesti in oras, pot sa iti dau eu pt ca nu am folosit decat un sfert de cutie

ps-si eu o am dela un magazin desfiintat

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva , vrea al meu tata sa imi cumpere un combinizon de prin germania si habar nu am ce marime am nevoie...cum pot afla ce marime imi trebuie , am 1,74 inaltime si 70 kg...multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva , vrea al meu tata sa imi cumpere un combinizon de prin germania si habar nu am ce marime am nevoie...cum pot afla ce marime imi trebuie , am 1,74 inaltime si 70 kg...multumesc anticipat

eu am 1.87 si vre0 85 kg si am L,cel mai probabil ti se potriveste un M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE PARERE aveti despre uleiul MOTUL , nu stiu exact cum se scrie:))...vreau sa bag in suzi a mea...ce ziceti e ok? am vazut ca e un pret super piperat , dar sa si fie ok...mai pe romaneste sunt dispus sa platesc dar sa fie ulei de calitate...aveti vreo idee????

 

multumesc anticipat , salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai idee cam cat ar costa 1 L de motul? din cate am inteles pt moto meu am nevoie de 10w 50...trebuie sa il fac neaparat schimbul si ma cam grabesc ca am programul la munca foarte incarcat si sapt viitoare sunt mai liber si daca tot am ocazia macar sa o pregatesc putin....si unde as gasi? la jerry al shop e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...