Sari la conținut

daca tot e sa ne laudam...


boieru'
 Share

Postări Recomandate

Salutare la tot poporul motociclist, si scuze pentru absenta, unii din voi, poate ca nici nu ma mai tin minte.

Felicitari tuturor celor care si-au mai luat permisul si mai ales celor care si-au luat motoare.

Va multumesc tuturor celor care de ziua mea mi-au trimis mesaje de felicitare, lui Oreste tin sa ii urez in mod special "La multi ani!" si cati mai multi kilometrii cu noua achizitie. Prietene, asteapta cadoul de ziua ta la mine acasa. Ori imi dai adresa unde sa ti-l trimit, ori mai astepti putin si ti-l inmanez personal la Ploiesti, la MOTORROCK.

Dar sa nu deviez de la ce doream sa va arat.

Dupa multe clipe de asteptare, dupa mult ger indurat pe Marea Neagra, dupa multe intalniri la care am mers cu trenul, A SOSIT VREMEA RAZBUNARII.

De ziua mea, am cerut in casatorie, la bine si la rau, pe frumoasa japoneza din imagine, pe care am si instalat-o in dormitor, langa pat, sa pot sa o mangai noaptea si sa visez la zilele de primavara...

post-24-1110400823_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mama lui de motor da frumos mai este imi place la nebunie cum este asa simplu...asta da chopper din japonez...tot respectul....dar tot ma uit si numi dau seama...ce este?

respectele mele BOIERULE sper ca va ramine asa cum este nul vei face nimic....ca este superb de simplu si frumos

SATI TRAIASCA BESTIA :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurul lucru pe care vreau sa il fac e sa intaresc aripa din spate pe la interior sa pot lua o persoana pe ea.

Motocicleta este un Kawa VN 400 , copie a motocicletei din filmul "Harley Davidson & Marlboro Man"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai boierule adevarul este ca motorul fiind pe lant poti scoate pinionul mai in afara si sa pui ce cauciuc vrei...asta e fain la lant ....ca iti poti permite cauciuc mai lat cu mici modificari.....chiar ai putea pune un cauciuc atit de lat cit iti permite bascula

ce mai super...si imi place la nebunie ca are roata de 21 pe fata subtire :laugh: :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cateva acesorii originale, cum ar fi filtrul de aer S&S, suportul de numar, care este de Harley, franele au maneta de o sportiva si sunt reglabile, amortizorul spate este total original de la mama galbejitilor, adica o piesa supertehnologizata ( o ditamai fieroaica de vreo 5 kg) adica suspensie foarte rigida, o sa va mai pun poze sa vedeti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe spate ma gandeam la un Avon, din ala nesimtit rau, cum am vazut pe la baietii din Resita, pe care ii salut si-i astept la Ploiesti, la o bere. Multa bafta Mihaita, si sa vii sa petrecem in stilul nostru, cu tuciul pus pe pirostrii, cu oaie la groapa, si multa bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot respectul cind am vazut prima poza am zis ca seamana enorm de mult cu motorul lui MIKY rourke din filmulo harley davidson si marllboro men si aveam dreptate

FELICITARI SI RESPECTELE MELE PT CHOPPERUL ACHIZITIONAT :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca nu stiu de unde sa iau unul. Este exact inculpatul pe care il caut.

Cred ca ar arata super incaltata cu el

Ar trbui sa scot mai in exterior pinionul, pentru ca pe langa cadru cred ca incape, si sa-i schimb inelul, pentru ca ea acum il are pe 16

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boierule uite aici linkul unde gasesti cauciucul de vinzare la 167 dolari plus transportul

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...ssPageName=WD1V

poate poate iti place...am zis sa te ajut sal gasesti pe net la ebay

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va trebuii sati cumperi un cerc pe 15 si asta tot sil spitezi cercul pe burtucul care il ai acum

 

na uite ca team mai sfatuit cu o chestie...ce ai tu acum este pe 16...asta e pe 15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de ajutor. Si nici nu este asa scump cum ma asteptam.

As vrea sa pun un spatar inalt, de care sa pot prinde rucsacul si bagajele la primavara cand vrem sa dam o raita prin Europa. Poate ai poze cu modele mai deosebite... Am vazut intr-o revista mai veche unul facut din doua carabine Henry, prinse de bascula si unite printr-o platbanda gaurita ca si cum ar fi tras prin ea cu gloante. Cama asa ceva as vrea sa fac. Deja lucrez la carabine, si desi probabil ca nu o sa reusesc, as vrea ca ele sa fie si tobe de esapament, si cand mai dau cate un rateu sa fac spectacol. Dar daca le fac tobe, pica varianta cu agataul bagajelor de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti vad motoru' pentru anu stiu cata oara si tot nu-mi vine sa cred cat de bine arata.

O sa ai mult de udat la ea cand se-ncalzeste vremea si o scoti la plimbare... :cheers:

 

P.S.: Sunt curios sa vad cum o adaptezi tu sa poti lua adoua persoana fara sa-i strici aspectul, pentru ca pare foarte greu de realizat. Cred ca pana la urma o sa-ti iei gagica tot pe rezervor :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...