Sari la conținut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cred ca e nevoie sa reformulez , pt. ca sa intzeles altceva din ce am scris :crack:

Va ramane de neuitat pt. el deoarece are o impresie total gresita despre ceea ce se va intampla. Va fi o petrecere ca oricare alta , cu tombola si alte activitatzi care nu includ dansul la bara sau orice ishi mai imagineaza domnul Raptor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

Sa fie primit!

Lasa frate nu-ti fa griji ca daca am fi toti la fel cine ne-ar mai tine "SOCOTEALA"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai fost tu Upi pana acum...

am stat in umbra sunt mai greu de impresionat dar am facut cuiva o data o promisiune (nu cere detalii) si nu o sa particip numai la actiunea asta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e nevoie sa reformulez , pt. ca sa intzeles altceva din ce am scris

Va ramane de neuitat pt. el deoarece are o impresie total gresita despre ceea ce se va intampla. Va fi o petrecere ca oricare alta , cu tombola si alte activitatzi care nu includ dansul la bara sau orice ishi mai imagineaza domnul Raptor.

 

 

Mona...de fapt....totul este in mintea lor! lasa-i macar sa isi imagineze! :crack: :crack:

 

ce imi place cand se dau unii atat de....nepatati! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt sigur de asta! nu esti primul si nici ultimul care arunca cu vorbe! :crack:

Stephon nu ma cunosti ...dar poate o sa ai ocazia; dar nu o sa ma implic in actiunea asta a voastra doarece a-ti organizat-o in stil bekalian. Sunt altele de mai mare interes si daca te uiti la posturile de pe ultimele 3 pagini nu mai e nici un post legat de actiune in sine: pt cine este care este scopu etc. felicitari pentru organizare

Editat de upi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cere nimeni detalii, poti sa nici nu vii la petrecere daca nu-ti face placere. Daca vrei sa trimiti banii anonim, e ok! Finalitatea este ca banii ajung la Adam si asta ajuta ENORM!

 

Nu intelegeti gresit: incercam sa facem o petrecere pentru ca lumea sa se simta bine, iar din treaba asta sa ramana niste bani sa ajutam un tanar care nu are norocul nostru: SA FIE SANATOS SI PE PICIOARELE LUI.

 

Atat am de zis. Ganditi-va de doua ori inainte sa postati, cei ce isi dau cu parerea si incearca sa arunce o umbra asupra acestei actiuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare alege sa vina sau nu, sa doneze sau nu.

 

 

Imi pare rau daca nu vi se pare morala actiunea, sincer prefer sa isi atinga scopul.

 

Intrebati-va cati bani s-au dat pana acum de cand a fost pusa pe forum povestea lui ADAM si intrebati-ma maine cati s-au strans?

post-1697-1197020921_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stephon nu ma cunosti ...dar poate o sa ai ocazia; dar nu o sa ma implic in actiunea asta a voastra doarece a-ti organizat-o in stil bekalian. Sunt altele de mai mare interes si daca te uiti la posturile de pe ultimele 3 pagini nu mai e nici un post legat de actiune in sine: pt cine este care este scopu etc. felicitari de organizare

 

 

upi...asa cum nici tu nu ma cunosti! Sa iti spun ceva: cand se organizau strangeri de fonduri pt. copii sau jucarii, hainute, mancare de catre cei ce organizeaza si acum....tu sigur nici macar nu te gandeai ca o sa iti iei motocicleta! :crack: Se strang ceva bani si in cadrul unor manifestari mai...."sobre" dar....nu suficienti! desigur...nici acum nu or sa se stranga suficienti, dar.....trebuia facut ceva care sa capteze atentia! Din detaliile date...nu cred ca trebuia sa reiasa un caracter dus spre imoral al acestei petreceri! dar...cand vin unii si incep sa isi dea ei cu parerea, oameni care nici macar 5 lei nu au donat in viata lor....atunci incep si scandalurile iar acest gen de actiune...tinde spre imoral! de ce nu vreti sa luat acest gest ca unul de binefacere??? de ce trebuie sa fiti contra? Daca vi se pare lipsit de....scrupule si nu sunteti de acord cu ideea....de ce trebuie sa faceti din acest topic un show ieftin? Sincer....nu are rost sa mai dau explicatii! Oricum nu o sa VRETI sa intelegeti!

 

 

Bafta multa si...sarbatori fericite si voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Let`s resume... Diseara, incepand cu orele 21, club paw waw. MARE PETRECERE! Toata lumea-i invitata.

Daca nu sunteti de acord cu aceasta petrecere, nu veniti, dar nu jigniti inutil pe cei ce vor sa se distreze si sa ajute un om in suferinta.

Distractie maxima diseara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa dau pe acolo sa vedem care este pulsu...

cine mai vine ?

upi ,hai ma ...ai ceva de pierdut ? vii,vezi si pleci in cel mai rau caz

stephon , lasa-l ma ca e baiat bun . vine el daca e de distractie maxima.

fetelor .. ia ziceti ..care e costumatia voastra ? nu de alta , insa trebe sa ii spun si simonei sa se echipeze daca e :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa dau pe acolo sa vedem care este pulsu...

cine mai vine ?

upi ,hai ma ...ai ceva de pierdut ? vii,vezi si pleci in cel mai rau caz

stephon , lasa-l ma ca e baiat bun . vine el daca e de distractie maxima.

fetelor .. ia ziceti ..care e costumatia voastra ? nu de alta , insa trebe sa ii spun si simonei sa se echipeze daca e :crack:

pt tine o sa vin ma al draqu politist dilau....mai esti da sa vi tu imbracat in craciunitza si sa imi faci un lap dance :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai baieti cu mic cu mare ,ca sa vedem dansatoare....

imbracate-n craciunite

cum fac 8-uri din fustite ...

 

manati mai .....ho ho hoooo

 

upi ..iti fac nebunooo. ..da.. .ne prostituam si noi .. .asheaaa ghe ghe gheee :crack:)))

si la sfarsit . .dupa ce ne imbatam .. .stingem lumina si care cu cine apucaaaaaaaaaa ?????????????

:crack:))) a hi hi hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rosu e obligatoriu in cadrul costumatiei daca nu ma insel :D

 

Cine si-a imaginat ca in cadrul petrecerii se face striptease si alte chestii "bekaliene" pentru a strange bani, bani care sunt meniti sa salveze un tanar de la moarte, s-a inselat amarnic. Voi chiar aveati impresia ca o mana de taranci de Bucuresti vor juca rol de Craciunite??? Ha! Craciunitele noastre sunt de vis :crack: Una la mana, iar a doua la mana, pentru prima oara pot sa spun ceva cu certitudine: SCOPUL SCUZA MIJLOACELE.

 

Si oricum nu e cazul, caci mijloacele nu au nimic de-a face cu depravarea si imoralul. Mie nu-mi vine sa cred ca v-ati putut imagina asa ceva postat pe forum. De Craciun! Pentru un baiat bolnav de leucemie! Aveti un mod tare ciudat de a face legatura intre lucruri uneori. Cum ati vazut cateva perechi de "craci", gata, imoral! Inacceptabil, bla bla bla...

 

Mai pe scurt, Sfanta Treime va fi acolo. Again! :lol:

 

:crack:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...m-am inscris si la alta petrecere..da` vin si la asta...sper ca e aceeasi!! :crack: :crack:

 

--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 13:29 -------------
PS:...am citit si eu cateva din posturile de p-aici...nu-mi vine sa cred...nu e un topic de vot..care esti de acord cu petrecerea,organizarea si scopul...asa ca...cei care nu vor sa vina,pot sa se abtina sa-si dea cu parerea..sarbatori fericite la toti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...m-am inscris si la alta petrecere..da` vin si la asta...sper ca e aceeasi!! :crack: :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 13:29 -------------</small><br/>PS:...am citit si eu cateva din posturile de p-aici...nu-mi vine sa cred...nu e un topic de vot..care esti de acord cu petrecerea,organizarea si scopul...asa ca...cei care nu vor sa vina,pot sa se abtina sa-si dea cu parerea..sarbatori fericite la toti!!

 

De aia prefer sa scriu pe UrbanRiders. Lumea e civilizata acolo

 

 

NE VEDEM DISEARA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine draku m-a pus sa ma angajez pe mare..... :crack: :crack: :lol: Iar ratez ocazia...

 

--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 22:09 -------------
Dar astept poze, asa ca mana pe aparate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cand vad o actiune caritabila care se bazeaza pe stimulente sexuale pentru atragerea donatorilor. Cred ca am sa propun asta realizatorilor emisiunii "Dansez pentru tine". Ce tango, salsa, etc. .Sa vina concurentele cu parintii bolnavi grav sa se frece de bara, sa danseze lasciv conform stilului arhicunoscut, (lasat pe vine si dand din buci in 8-uri), scuturat din tzatze, simulat acte sexuale. . .

 

Oricum desi intentia e nobila, modul de strangere a eventualelor contributii e absolut jenant in cazul de fatza. Alcool si doua-trei zuze aduse de prin Gossip sa dea din buci in uralele delirante ale catorva betzivani cronici nefootuti care sunt si bikeri, eventual.

 

E chiar trist ce se intampla.

tu sigur ,esti trist :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...