Sari la conținut

ARE CD!


TaChe
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker
E tare CD-ul...ar fi o idee sa fie si un cd cu film despre tunning-ul unor motoare sport dupa aceea unul despre aerografie...o idee doar :laugh:

dupa aia unul erotic eventual da tot cu motoare... :laugh: No offense, just kidding :cheers:

o idee ar fi un film care sa prezinte detalii asupra stilului de condus si a abordarii diverselor situatii pentru incepatori... (si pe episoade...) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur ca are CD. Pacat ca cel din revista cumparata de mine a ajuns in alta parte (am fost totusi de acord sa o cumpar cu CD-ul lipsa).Oricum cea mai mare teapa cu revista Moto Life am luat-o de la un chiosc din Gara De Nord cand am cumparat in mai anul trecut o revista sigilata care avea coperta din mai iar continutul din aprilie.

Editat de edi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnu' Edi, dar pentru aceste anormalitati nu suntem noi de vina, ci distributia sau tipografia. Trebuia sa ne suni si sa ne semnalezi imediat aceste lucruri ca sa stim cui sa-i dam o revista in cap.

p.s. nu e timpul pierdut si poti sa ne contactezi si acum sa vedem cum putem remedia aceste deficiente!

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai este cazul. Revista am cumparat-o in drum spre Germania ,iar la intoarcere pt ca am venit cu motocicleta nu am luat cu mine si exemplarul cu pricina.Intrucat ma gandeam mai mult la noua (sh totusi) mea motocicleta nu m-a afectat prea tare chestia asta . La fel si lipsa CD-ului ; vanzatoarea mi-a spus ca lipseste de cand am cerut revista iar pt ca customu-rile nu sunt pasiunea mea am luat revista asa cum era.

Oricum faceti reviste din ce in ce mai bune,deci nu sunt suparat pe voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr urmator ce presupuneti ca va contine? Doamne ajuta sa fie si cu CD data viitoare...poate asa ma chinui si imi pun bani de un abonament de un an...:grinbandit: just kiding sigur ca imi fac de luna viitoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un amic căruia i-am împrumutat C.D.-ul mi-a zis că are viru$i. Dar el mai minte câteodată. Voi atzi avut probleme de genul ăsta (cu viru$i în C.D.-ul de la MotoLife? Că amici care mint $tiu că avetzi...! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Virus nu are. Pe bune, eu sunt blindat. Ar fi sarit Nortonul in aer daca era cea. Poate prietenul avea virus. La cap...

CD-ul... super, un deliciu. Exista viata si dupa OCC :grinbandit: Nu sunt ei alfa si omega, se pare ca si in Belgia se fac dracii faine. Bravo revistei si super-bravo ideii cu filmuletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...