Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

e ceva in aer ce i-a afectat pe toti, nu ma exclud, numai ca unii din noi realizeaza ca nu vor sa lase ziua sa treaca pe langa ei fara sa isi aduca mai tarziu aminte de ea.

Nu vreau sa treaca nici o zi pe langa mine.. sa zicem doar ca astept un semn..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptand acel semn, pierzi multe zile fara sa te bucuri de viata asa cum e...bag ceva, cu totii avem probleme, dar daca stau in casa nu le rezolv :( macar asa imi mai fac altele :ok: sau gasesc o rezolvare :ok: dar cine sunt eu sa va spun asta...

nu e nici locul potrivit pt discutii de genu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptand acel semn, pierzi multe zile fara sa te bucuri de viata asa cum e...bag ceva, cu totii avem probleme, dar daca stau in casa nu le rezolv :( macar asa imi mai fac altele :) sau gasesc o rezolvare :ok: dar cine sunt eu sa va spun asta...

nu e nici locul potrivit pt discutii de genu...

Nu pierd nimic.. cata vreme nu primesc semnul, nu pierd nimic.. starea mea nu se datoreaza unor probleme materiale, ci unor lacune.. dar ma opresc aici, pen'ca fin'ca nu e locul..

 

deci nu iesiti nici unu', tradatorilor :ok: ?

Tz-ai luat casca mah?? :moto:

 

 

 

Acu' ce-ati zice sa vb doar cei care au de gand sa se infiripeze la albastra sau in alte locatzii??

Eu, unul, va pup din mers.. ne vedem cand o fi cazu'..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, ia hai ca ma supar si va bag acum la o conferinta pe mess, asta ca sa nu apelez la telefon!!

 

Ori ne tine de treaba cu "Militari Rulz!" ori ne cantarim!? Hai, coarnele sus astia care sunteti dispusi de-o berica, cafea, suc....

 

Eu, prezenta oriunde, oricand! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, ia hai ca ma supar si va bag acum la o conferinta pe mess, asta ca sa nu apelez la telefon!!

 

Ori ne tine de treaba cu "Militari Rulz!" ori ne cantarim!? Hai, coarnele sus astia care sunteti dispusi de-o berica, cafea, suc....

 

Eu, prezenta oriunde, oricand! :ok:

Gata sefa, se poate??

 

Copchii, feriti-va!! Si-a pus Amrita poalele-n cap, si-a suflecat manecile, si a luat facaletzu'.. eu zic sa o ascultam.. :(

 

Bravo, mandro!! :ok: Dau un tel cand ajung prin zona, ca trec pe la Decaveu' mai incolea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata sefa, se poate??

 

Copchii, feriti-va!! Si-a pus Amrita poalele-n cap, si-a suflecat manecile, si a luat facaletzu'.. eu zic sa o ascultam.. :(

 

Bravo, mandro!! :ok: Dau un tel cand ajung prin zona, ca trec pe la Decaveu' mai incolea..

 

Va astept pe toti.. la 9 la albastra! 0723.74.37.20 contact me!

 

After party s-ar putea sa trecem si prin paw!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va astept pe toti.. la 9 la albastra! 0723.74.37.20 contact me!

 

After party s-ar putea sa trecem si prin paw!

 

Eu ma duc in paw direct... si va astept acolo. M-a luat si pe mine o stare marca JJ si mi-e cam secs

 

E prea departe albastra si pt ca se anunta ploaie nici nu pot folosi ozn-u'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc in paw direct... si va astept acolo. M-a luat si pe mine o stare marca JJ si mi-e cam secs

 

E prea departe albastra si pt ca se anunta ploaie nici nu pot folosi ozn-u'...

Pare rau despre tine, Gixxule.. pan' la urma au reusit sa ma tarasca, si nu la albastra (pe unde neam!! nu mai trece!!), ci la Nashu.. unde fu ok.. Mai o glumita, mai o poveste.. trecu timpu'.. offizieru' plin de apa (si zoaie, presupun :ok: ), da' a tras saracu'..

 

 

Copchii, in incheiere.. un singur cuvant: TINAAAA!!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevar grai JJ-ul.

Fui si eu, asa mai undercover da' sa nu le ziceti; nu de alta da' daca pe JJ il facuta "mercenar" stau si ma gindesc eu ce-as iesi. Gasca faina, atmostfera placuta, nimerit linga fumatori.

Gasca, multumesc de primire, acu nu mai scapati de mine decit cind vreau eu.

aaa, si sa nu uitam:

TINAAA!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA, daaa, TINAAAA!! Tare :burnout:

 

O fo misto. Inca incerc sa-mi transform capul din calendar inapoi in cap dupa mustruluiala primita. Totusi o sa iau in considerare si voi trata subiectul motor/motociclism cu mai multa atentie/grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA, daaa, TINAAAA!! Tare :burnout:

 

O fo misto. Inca incerc sa-mi transform capul din calendar inapoi in cap dupa mustruluiala primita. Totusi o sa iau in considerare si voi trata subiectul motor/motociclism cu mai multa atentie/grija.

Pai asa sa faci!! Iti inteleg entuziasmul, dar patience, my young Padawan!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA, daaa, TINAAAA!! Tare :cheers:

 

O fo misto. Inca incerc sa-mi transform capul din calendar inapoi in cap dupa mustruluiala primita. Totusi o sa iau in considerare si voi trata subiectul motor/motociclism cu mai multa atentie/grija.

 

 

Am ramas putin :burnout: as vrea sa-ti schimbi parerea pt ca realizezi ca ce vrei tu e destul de grav.. nu pt ca ti-am facut eu capul calendar aseara!

 

 

@ser79ban: imi pare tare bine.. te mai asteptam! si acum ca am gasit si bodega potrivita o sa fie si mai bine!

 

@turbogixxer: trebuia sa auzi faza cu "Tina!" (ti-o relatam!)

 

 

Desigur, nu cred ca tr sa mai propun eu ca "La nasu'" este un loc bun de intalnire! Si desi cand am ajuns ne luase pe-o tiganeasca... s-a revansat al dracului de mult spre sfarsit cu muzica veche si rock!

So... Vineri seara "La nasu'"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urate sunt efectele apei minerale: berea e amara si partea mai rea e ca nu m-am imbatat deloc,nici dup' 3 beri si 1/2 :cheers: M-am uitat la fiecare si am vazut ca nu scria fara alcool asa ca am beuto cu spor dar... :hug: Am ajuns treaz acasa :( Nu ma lasa moto sa ma imbat nici cand sunt fara ea... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A lil' update on za smaili, chiar daca cei doi co-autori este plecati ei pa persoana fizica.. :burnout:

 

post-16760-1207478734_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ceva in aer ce i-a afectat pe toti, nu ma exclud, numai ca unii din noi realizeaza ca nu vor sa lase ziua sa treaca pe langa ei fara sa isi aduca mai tarziu aminte de ea.

dragii moshului, io m-am scos... am dat vina pe ploaie si pe vremea nashpa care taie cheful de buna dispozitie... :burnout:

deci va recomand sa faceti la fel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas putin :cheers: as vrea sa-ti schimbi parerea pt ca realizezi ca ce vrei tu e destul de grav.. nu pt ca ti-am facut eu capul calendar aseara!

Pai a fost nevoie sa-mi faci tu capul calendar ca sa realizez chestia asta. But you won't hear me saying "thanks" (for opening my eyes) missy, noo waay :hug:

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

But you won't hear me saying "thanks" (for opening my eyes) missy, noo waay :(

 

Incerc sa-mi dau seama cum ai putea tu sa-mi mai schimbi parerea proasta deja formata despre tine! :cheers:

Multumiri aud de la oamenii pe care i-am tratat in cel putin ultimii 3 ani! Pentru faptul ca ti-am facut eu capul calindar si asta-i posibil sa-ti salveze fundul de a intra mult mai devreme intr-o lada ingropata... what the fuck... i can do better!

 

Daca as avea nevoie de "thanks" de la oameni probabil m-as face ospatarita printr-o pizzerie! :hug:

 

S-ar putea sa inceapa sa-mi para rau ca ti-am "deschis ochii"!

 

:burnout:

 

 

@JJ: arata mai bine numai ca tot furios a ramas! treaba buna oricum!!

eu abia azi dimineata m-am intors de la doftana.. direct in clinica am aterizat! dar, a fost frumos! oricum, iar mi-e somn rau de tot!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...