Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu credeam ca o sa aud asa ceva........Sunt dezamagit....Tre sa intru in cura sau sa schimb fatzada...

Am fost azi cu Cucu pe Cheia si ne-am intors pe Siriu.Superb.Poate mergem maine pe undeva cu mobrele.....Amatori?

 

Eu stau cuminte pana luni...ca nu mai am rezerva de km pana la revizie, si astia de la Bavaria sunt cam carcotasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

SALUT KALI !!! Interesant topicul .... avand in vedere ca stau in Militari as dorii sa stiu unde va mai strangeti !?! Sunt de o luna posesorul unui gsxr 600 k2 .

Am si o mica problema .... de cateva zile tot caut un releu de incarcare pt mobra mea .... si nu prea am avut mare noroc sa gasesc unu . Daca as face comanda de el imi ajunge in 15 zile ... mult prea mult pt mine . R E S P E C T

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! N-as vrea sa bat campii, dar stiu ca la anumite modele de moto merge adaptat fara pbl un releo ordinar de Dacie. Tre sa aflu dc la modelul tau se poate "manari" ceva, insa nu am de la cine, cateva zile. Cine banuiesc eu ca stie este plecat din tzara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixxu' se duce prin tzara, asa ca sunt insarcinat sa-ti transmit si iubirea lui, Decaveule!! Asa ca LA MULTI ANI! Multa sanatate, genunchi de rezerva, si lipsa completa de accidente (atat moto/auto/pietonale cat si secsuale :D )!! Sa-ti aduca anu' asta bani sa ai sa ne dai si noua, sa te vedem la suta de mii de km pe fiecare fieratanie in parte, sa iei permisul ala si sa nu-l dai, doar sa-l arati!!

 

Mare om, mare caracter!! :kali: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixxu' se duce prin tzara, asa ca sunt insarcinat sa-ti transmit si iubirea lui, Decaveule!! Asa ca LA MULTI ANI! Multa sanatate, genunchi de rezerva, si lipsa completa de accidente (atat moto/auto/pietonale cat si secsuale :crack: )!! Sa-ti aduca anu' asta bani sa ai sa ne dai si noua, sa te vedem la suta de mii de km pe fiecare fieratanie in parte, sa iei permisul ala si sa nu-l dai, doar sa-l arati!!

 

Mare om, mare caracter!! :kali: :scratch:

Bre, asa sa fie! Si valabil si pentru voi toti! Mi-ati fost aproape si sunteti aproape!

 

Sunt in agonie

Hmmm.....urata faza! Ai grija de tine ca nimeni nu poate s-o faca in locul tau! Recuperare rapida!

 

LA MULTI ANI DKWULE!!!

SA FI SANATOS SI SA AI PARTE DE TOT CE-TI DORESTI IN VIATA! :peace:

Buburuzo, merci la fel, da' tot nu joc table cu tine!

 

Blaze, sa te fc bine si sa ai grija de tine! Sper ca nu mi porti pica ca te am chinuit! :lol:

 

LA MULTI ANI LU DKW! :D

multzam, Nicole!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blaze, sa te fc bine si sa ai grija de tine! Sper ca nu mi porti pica ca te am chinuit! :kali:

 

nu iti port pica merci de interventia rapida, ar trebuii sa te angajezi la smurd lucrezi repede da iti cam tremurau mainile :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea

 

START

 

 

 

btw : faina poza blaze

Cu tot respectul, da' nu ma simt in stare sa viu.. am venit pe caldura de amiaza de la Doftana, m-a macinat rau.. :scratch:

 

La multi ani inca o data, bre!! Si ne vedem noi zilele astea si la o N/A.. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...