Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cata lume noua :D

 

Bazillius stai pe aceeasi strada cu mine :D

pai ...sa iesim sa ne dam zilele astea cat mai e frumos afara.ca ar fi pacat sa irosim picul asta de caldura ramas

 

Salut baieti bine ati venit :)

salutare si tie vecine si la mai multa bere rece :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata,am fost luat in colimator :)

 

pai scoala o fac la adimoto in ilioara,am terminat acum si ma programez pt examen....mentionez ca s-a insistat sa fac si A-ul acum 5 ani cand am luat permisul dar dobitoc fiind am refuzat.am 24 de ani,lucrez la ing pe kiseleff,burlac convins :D

 

motocicleta vreau cbr600rr din 2003,deja am vorbit pentru ea.imi place mult modelul iar in vreo 2 saptamani o sa o am.am tot citit daca e ok pe SS sau nu ca incepator,am prieteni cu motor la munca,parrile sunt impartite.mie imi place mult modelul asta mai ales ca e neagra.e paradoxala faza..incepator dar vreau super sport....nu o iau pt viteza sau pentru alte tampenii..imi trebuie sa merg la munca in primul rand pt ca masina ma omoara zilnic.sunt foarte cumpatat si nu am de gand sa ma omor ca prostul...acum sunt convins ca nu depinde doar de mine aici....dar un lucru e cert si anume ca o vreau.

 

poze...nu stiu cum sa atasez...

salut Razvan

 

eu tot pe 600RR am inceput a fost f bine, este o motoreta f f f fiabila

bafta

 

PS Salutari lui Adi din partea mea, tot cu el am facut scoala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@ breten_razvan - Welcome in the club ! Mult noroc sa dai examenul in acest sezon !Eheeee! Handbal ! Ce vremuri demult apuse ! Am exersat si eu acest sport pe extrema pana pe la 13 ani !

 

 

 

 

 

 

merci pt intampinare :) sper sa il dau acum examenul ca scoala am terminat-o acum cateva zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Razvan

 

eu tot pe 600RR am inceput a fost f bine, este o motoreta f f f fiabila

bafta

 

PS Salutari lui Adi din partea mea, tot cu el am facut scoala :)

 

 

 

 

 

neata Costin! am ajuns si eu la munca dupa o ora de trafic..abia astept sa o incalec.La fel am inteles si eu de la persoane care au sau au detinut un cbr, ca este ok chiar si pt un incepator,asta daca nu faci prostii si esti cumpatat.

 

o sa il salut,foarte ok omul.

 

bafta si inca odata vreau sa va rog,cand va mai intalniti poate imi dati si mie un semn.mi-ar face placere sa va "trag de limba"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata, consateni :)

 

lenea e mare...o sa pun cat de curand o poza ,un gand,o idee....

Daca nu esti entuziasmat inseamna ca nu ai nimic de oferit :)

 

am ajuns si eu la munca dupa o ora de trafic..

Eu am ajuns la munca dupa 20 min de mers pe jos cu castile in urechi :D

 

Booka Shade vs Plastic Operator - Night Falls vs Won't Back Down

 

dudududm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, ce soc...esti insurat! :)

 

am vazut ca ai facut ochii mari cand te-ai prins ca-s insurat, si ai ramas cu gura deschisa cand ai auzit ca-s insurat cu doua!... si vorba unui clasic in viatza... mai am camile de rezerva pentru alte neveste :D :) pai cum credeai tu ca pot dormi in cort cu doua?... altfel se luau la hartza si ieseam shifonat. asa n-ai vazut dimineatza ce fericit eram?... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca ai facut ochii mari cand te-ai prins ca-s insurat, si ai ramas cu gura deschisa cand ai auzit ca-s insurat cu doua!... si vorba unui clasic in viatza... mai am camile de rezerva pentru alte neveste :D :) pai cum credeai tu ca pot dormi in cort cu doua?... altfel se luau la hartza si ieseam shifonat. asa n-ai vazut dimineatza ce fericit eram?... :D :)

eu am dormit cu 2 in cort si tot nu eram asa fericita...acum incep sa inteleg! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma prezint si eu : Lucian(Luka) ...suzuki gsxr srad , Veteranilor :)

In sfarsit! Ti-ai facut curaj! A durut? :) Bine-ai venit! :D

 

eu am dormit cu 2 in cort si tot nu eram asa fericita...acum incep sa inteleg! :D

Pai daca ai DORMIT... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e fun sa te plimbi prin cartier mai, e misto sa iesi din orasul asta infect.

 

Mai nou, dupa ce am parasit militariul, parasesc si orasul. In 2-3 luni ma car la Iasi uratilor, scapati de mine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e fun sa te plimbi prin cartier mai, e misto sa iesi din orasul asta infect.

 

Mai nou, dupa ce am parasit militariul, parasesc si orasul. In 2-3 luni ma car la Iasi uratilor, scapati de mine :D

 

FGM! :) Nici acolo nu scap de tine? Si pe mine ma batea gandul asta in primavara! Ai grija ca aia nu au strazi, iti trebuie enduro acolo.

 

Buna Dimineata Militarilor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai concetateni,nu stiu voi ce faceti la ora asta dar eu unul nu am nici un chef de treaba....m-am inscris si pe forumul asta,sa vezi acum veselie ...apropos, voi unde iesiti ca nu prea am vazut forfota prin cartier..la motociclete ma refeream.

Intr-o vreme, erau sanse mai mari sa-l vezi pe mercenar (stangasemnatu') prin Meletari, decat pe batraneii astia.. :)

 

Mai nou, dupa ce am parasit militariul, parasesc si orasul. In 2-3 luni ma car la Iasi uratilor, scapati de mine :D

YAAAAAAAAAAAAYY!! :)

 

Nicule, are dreptate uomu'!! Daca ai DORMIT!! :D

 

 

..macar ei ranjeau de dimineata?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit tuturor.

Lasati omul sa isi ia CBR. Razvan, sunt o gramada care au CBR in cartier. Mie imi place sa ii zic clubul Honda.

 

@ adidas La ce ora e intalnirea si unde exact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...