Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata lenesilor........baieteleul e foarte trist si lucreaza ca un caine....

 

Cine canta ca o privighetoare?Sa aud..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata lenesilor........baieteleul e foarte trist si lucreaza ca un caine....

Cugetare a filosofului chinez Chang Ying Yue:

Cel care, toata ziua Este activ ca o albina, E puternic ca un taur, Munceste precum un cal, Si care seara se-ntoarce rupt de oboseala precum un caine, Ar trebui sa consulte un veterinar, caci este foarte probabil sa fie un bou!

 

stiti careva un veterinar :D ca si mie imi trebuie.

 

 

@dan: Imi cer scuze ca nu am mai ajuns aseara, desi s-a incercat sa se traga de mine, insa pe la 6 am adormit subit de-a latul patului, cu top-case-ul la care mesteream (mi-a(m) adus mos Nicolae) si cu greu m-am mai trezit desi telefonul era la mai putin de 1m de mine si a sunat (apel sau SMS sau reminder) de vreo 5-6 ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cugetare a filosofului chinez Chang Ying Yue:

Cel care, toata ziua Este activ ca o albina, E puternic ca un taur, Munceste precum un cal, Si care seara se-ntoarce rupt de oboseala precum un caine, Ar trebui sa consulte un veterinar, caci este foarte probabil sa fie un bou!

 

stiti careva un veterinar :D ca si mie imi trebuie.

 

Serbane eu sunt veterinar........Treci la vaccinat.Facem si noi ceva interesant azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane eu sunt veterinar........Treci la vaccinat.Facem si noi ceva interesant azi?

Hmm... nush de ce, da' aveam impresia ca baietelului ii plac femeile.. :D :laugh:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..psyche!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... nush de ce, da' aveam impresia ca baietelului ii plac femeile.. :D :laugh:

..psyche!! :)

JJ sper sa ma ajuti sa-mi gasesc o crstina care sa intre si in parohia mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem si noi ceva interesant azi?

hai pe la festivalul ala cu luminarile din parcul Carol. Nu is genul meu dar azi is dispus sa incerc si astfel de festivitati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat inca o tura. cred ca printre ultimele.

 

am pus stabilizator+facut plinul.

 

stabilizator se gaseste la Lukoil-ul dintre Cora si mall, vis-a-vis de benzinaria Mol. 20RON, 236ml ce ajung la 80L benzina.

 

FuelStabilizerSTP.jpg

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat inca o tura. cred ca printre ultimele.

:D

 

si eu ..cred k azi a fost ultima tura...totusi,e 7 decembrie,cand a dat frigul prima data nici nu speram sa apuc mosh nicolae pe 2 roti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai m-am imbracat in Mos Craciun, mi-am fixat ciupilica de casca si ma pregatesc de plimbare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost misto si drumu' spre casa...am reusit sa iritam o gasca de baieti care este,aflati intr-o berlina 1310 tunata De,nu puteau sa ma depaseasca :) Ne-am distrat pe mazga omniprezenta pe drum,powerslide,voblaj cu ambele roti :laugh: Rock satanic...ce mai :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm ca bine graiesti Gixxule ... abia acum mi s-au dezlipit picioarele ... atat de tare am strans buburuza mea intre picioare -a nu se intelege alta buburuza :D) -

Dane multumim de party ... cu mici exceptii de ordin personal - prietenii stiu de ce - a fost minunat ... cred ca incep sa ma obisnuiesc cu vizitele la palat!!!

 

neatza :)

multzumesc Gixx si Angel pentru "plimbarea acasa" si Angel pentru plimbarea de dupa ...

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pe la festivalul ala cu luminarile din parcul Carol. Nu is genul meu dar azi is dispus sa incerc si astfel de festivitati

 

Am fost acolo dar era foarte frig.....

Super a iesit party-ul de aseara :laugh: De karaoku organizat nu mai zic... :D

 

Ma tie ti-a placut ca tu ai voce...Cred ca putem sa o organizam un concurs cu premii surpriza.....

seara buna tuturor , eu abia am facut ochisori .. am dormit azi toata ziua ..

ma bucur pentru ziua de ieri si va MULTUMESC :)

Noi iti multumim.

 

Pana la ora asta nimeni...sau sunteti toti in sedinte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata all :) am cam terminat cu "clona" sub acoperire...Anii_zboara intr adevar,dar numele meu este Irina..nicidecum Larissa (asta pentru curiosi),prietena unuia dintre militaristi...de abia astept sa ne cunoastem :D

 

Hello ... stiu ce ai facut asta vara ... ai vazut filmul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu stii ca suntem si foarte destepti, anii_zboara. :) Mortii cu mortii, viii cu viii. Cum de ai inviat? Ti-a priit perioada de 'concediu'?

 

Era sa uit sa-ti spun ca la prezentarea pe care ti-ai facut-o nu s-a ridicat cortina si nu s-au auzit ropote de aplauze :laugh:

 

A lipsit putin sa faci: "Ta-naaaam!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...