Sari la conținut

Accident 28.01.2008 La Constanta


alecss
 Share

Postări Recomandate

Azi in jurul orei 14 00 o duba a intrat pe contrasens si a lovit un motociclist care circula regulamentar ,la intersectia I.L Caragiale cu Th. Burada. Motociclistul a fost ranit ,il cheama Sorin.

 

idiot ce`i sa ceri .. se putea sa nu intre el pe contrasens?? mai avea si duba ... insanatosire rapida motociclistului

 

 

PS: alecs cumva ai un kymco quannon negru ?? de ai venit cu el la corabie anu trecut prin toamna ? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

idiot ce`i sa ceri .. se putea sa nu intre el pe contrasens?? mai avea si duba ... insanatosire rapida motociclistului

PS: alecs cumva ai un kymco quannon negru ?? de ai venit cu el la corabie anu trecut prin toamna ? :bigstar:

am un quannon rosu :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culpa este comuna ... soferul dubei a facut stanga taind linia dubla continua si motociclistul mergea ,,cinstit'' la ,,volan'' :bigstar: ... pe langa faptul ca e posibil sa fi fost si incepator (numere rosii la mobra) ... astea din ce au spus cei de la TV Neptun ... si au mai spus ca era lovit numai la un picior ...

 

Insanatosire grabnica !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culpa este comuna ... soferul dubei a facut stanga taind linia dubla continua si motociclistul mergea ,,cinstit'' la ,,volan'' :bigstar: ... pe langa faptul ca e posibil sa fi fost si incepator (numere rosii la mobra) ... astea din ce au spus cei de la TV Neptun ... si au mai spus ca era lovit numai la un picior ...

 

Insanatosire grabnica !!!

 

 

Bre RALLYMAN....daca sa zicem ca mata' ai permis de vreo 75 de ani (ccea ce sincer iti urez)

si daca la varsta mata' de vreo 93 de ani te pune draqu sa-ti cumperi motor nou ...

pana-l inmatriculezi...iti iei numere rosii ..provizorii

DA' ASTA NU INSEAMNA CA ESTI INCEPATOR

 

e clar...nu prea le stii !

 

Baiatu' n-are nici o vina...dubistului sa-i crape capu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai si tu dreptate ... e posibil sa nu fi fost incepator (cu toate ca daca citeai cu atentie observai ca eu am spus ceea ce au dat la tv) ... dar asta este mai putin important ... incepator sau avansat ... dar sa te sui pe motor cu spritzu' in nas ... kamikaze ... dai peste unu ca cel cu dubita si daca ai noroc ajungi la spital ... daca nu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala cu dubitza sa stea acasa.. asta trebuie facut..

sa il ia si sa il sapuneasca pana nu mai are nici par pe el.Asa merita. Mai sunt si criminali din astia.La noi in tzara nu exista frica de lege.Daca scapa x si y de ce sa nu scape si z. Insanatosire grabnica

 

ps: ca pasiune ne-am gasit si noi in romania.Ruleta ruseasca jucam zi de zi cand stam pe 2 roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sa fiu putin offtopic.

 

Vreau sa spun ca de dimineata la ora 9 inca era inghetat pe jos. Nu cred ca a crescut foarte mult temperatura pana la pranz, maxim 2-3 grade, iar unele portiuni de asfalt raman cu o aderenta extrem de redusa, daca nu chiar cu polei.

In asemenea conditii sansele ca un accident sa fie evitat scad...

 

P.S.: Insanatosire grabnica motociclistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau de fiecare data cand aud ca se intampla un accident care are implicat o motocicleta DAR , cand aud ca oricare dintre conducatori este .."cinstit" cu ceva alcoale .. mi-e scarba ; sper sa adopte si Romania legea ungurilor respectiv bautura + sofatul = suspendare pe loc a permisului + amenzi sa-ti vinzi mobra . . asta oricat de tare ai tine la bautura ..

 

sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...