Sari la conținut

Dac Motors Organizeaza Intrunirea Bucuresti


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

Si io ma numar printre fani, m-am simtit extraordinar de bine. :D :( Felicitari organizatorilor si cluburilor prietene care au dat o mana de ajutor. S-a simtit, si la concursuri, si in zona corturilor, unde a fost liniste si pace. Mai vreau :kali:

 

PS: SeaWolves, ati ajuns cu bine? M-am gandit la voi tot drumul. Cum a fost cu filtrul ala de aer, a fost totul ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 338
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari Dac Motors si cluburilor care i-au ajutat, a fost intr-adevar o intrunire coordonata bine si pe cat posibil de civilizata. Locatia a fost foarte buna, spatiu inauntru si locuri destule in afara campului de frecat fiarele, Ialomita, circuitul de motocros, mancare destula, bautura destula. Persoane de calitate, saritoare, muzica cum trebuie inclusiv ce se auzea de la Apasu din taverna!

La anul poate indraznesc sa isi miste atasele mai multi ca sa facem si concursul de atase.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas fara baterii la aparat dar am reusit citeva instantanee, sper ca cei cu tehnica mai avansata sa lase urme mai grele ,... pentru cei care nu au ajuns dar nu numai ! Pictures time !

post-6619-1215942672_thumb.jpg

post-6619-1215942676_thumb.jpg

post-6619-1215942682_thumb.jpg

post-6619-1215942689_thumb.jpg

post-6619-1215942698_thumb.jpg

post-6619-1215942704_thumb.jpg

post-6619-1215942708_thumb.jpg

post-6619-1215942713_thumb.jpg

post-6619-1215942721_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-a fost rau

 

prima mea intalnire ca si mototciclist...

 

un singur lucru nu o sa inteleg niciodata: de ce motociclist=rock?!? la toate petrecerile despre care am citit, si la singura la care am fost, abunda rock-ul...

 

in rest mancarea a fost ok, cico - rece.....multe motoare, frumos bobberul din pozele de mai sus, l-am vazut si live, da' impins :(

 

asfalt uscat

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Dac Motors ! atmosfera a fost super...distractie la maxim....ce mai...pe scurt o zi reusita.

atasez linkul cu ceva poze in caz ca se recunoaste careva tocmai bine :kali: :D

http://picasaweb.google.it/adda.pustoaica/DACORUM

asfalt uscat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima iesire de genul acesta si pentru mine. Din pacate am ajuns tarziu si am plecat devreme. Insa a fost excelent organizata. Muzica buna, mancarea ieftina si buna, bautura rece (cel putin sucurile).

 

Singurul minus pe care il pot mentiona... MULT soare. Prea mult. Si prea putina umbra. Insa nu a fost ceva esential umbra :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moamaaaa mor de oftica am trecut ieri pe-akolo si nu m-am oprit ...FRAIER.Azi ce mai e .Ce program ... Ca plek si eu akum...

 

 

Felicitari Dac Motors ! atmosfera a fost super...distractie la maxim....ce mai...pe scurt o zi reusita.

atasez linkul cu ceva poze in caz ca se recunoaste careva tocmai bine :D :kali:

http://picasaweb.google.it/adda.pustoaica/DACORUM

asfalt uscat :(

 

 

apropo....

misto poze

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-a fost rau

 

prima mea intalnire ca si mototciclist...

 

un singur lucru nu o sa inteleg niciodata: de ce motociclist=rock?!? la toate petrecerile despre care am citit, si la singura la care am fost, abunda rock-ul...

 

in rest mancarea a fost ok, cico - rece.....multe motoare, frumos bobberul din pozele de mai sus, l-am vazut si live, da' impins :(

 

asfalt uscat

 

 

deoarece cocalar="bemve"ursulet ... A fost super, felicitari dacilor, locatia extraordinara...foarte bine oraganizata(cel mai bine pana acum) am tras si o baie in ialomita, mancarea diversa si ieftina, bautura la fel...ce sa mai ...a fost super...Bravo dacilor, si cei care au mai ajutat! Sa ne vedem si la anu ca a fost prea fain :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar v-a placut?

 

Soare mult, organizatori care din anumite motive nu puteau sa dea nici o informatie, aceeasi rockareala, zbierete in difuzoare etc.Am refuzat sa cred ca aia a fost o intrunire dar probabil ca daca eram muci de beat imi placea pt ca lucid nu cred ca puteam sa o inghit.O sa faceti ceva pt cei care nu inghit rockul?Sau numai niprele si pletele primeaza?

 

 

PS: misto ideea de parcare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca fu si Dacorum Bike Fest!

Dragi oaspeti, noi nu putem decat sa va multumim ca ne-ati onorat cu prezenta si speram ca v-ati simtit bine. Orice neajunsuri au fost va rugam sa ni le comunicati ca sa nu se mai repete.

Multumiri prietenilor din cluburi si nu numai care ne-ati ajutat! Vedem ca toti cei care posteaza au observat ajutorul dat de voi si asta ne bucura nespus! Jos cusmele dacice in fata voastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai imi pare foarte rau pentru tine. Da sa stii ca alaturi unde scoteau aia pietris se auzea si muzica cum iti place tie. Poate la anul cand veniti va puneti corturile acolo.

 

chiar v-a placut?

 

Soare mult, organizatori care din anumite motive nu puteau sa dea nici o informatie, aceeasi rockareala, zbierete in difuzoare etc.Am refuzat sa cred ca aia a fost o intrunire dar probabil ca daca eram muci de beat imi placea pt ca lucid nu cred ca puteam sa o inghit.O sa faceti ceva pt cei care nu inghit rockul?Sau numai niprele si pletele primeaza?

 

 

PS: misto ideea de parcare

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, tu nu stiai ca acolo se strang numai roacheri daia cu plete? :(

Dacilor, data viitoare faceti si voi pavilioane, unul cu rock, altul cu house, clubbing, manele...ce dracu.

Auzi mestere,de ce ai stat daca nu ti-a placut?Sau de ce te-ai dus?Nu stii ca toate sunt la fel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleko nu trebuie sa fi un picut ironic intelegi?Tot motociclisti sunt si cei cu Nipru insa la muzica ar trebui jonglata cam pt toate gusturile.

Nipru e poate pasiune in schimb muzica e gust nu?

bre, e greu de impacat si capra si varza...gusturile sunt diverse, dar cand majoritatea de acolo e cu rockul, si in general cum motociclistii sunt cu muzica rock, ii face sa se simta mai bine in astfel de momente, eu cred ca greu sa asculti la un fest moto altceva decat rock...

per total, a iesit o intrunire super faina...

 

Parerea mea,ai ar mai fi multe de spus, numai de bine :(

 

@AK Raptor: mane, te-au intimidat? :kali: organizatori bauti sau mahmuri o sa vezi mereu la asa fest-uri, pt ca oamenii se distreaza, e normal...dar asta nu inseamna ca n-au fost organizatori buni...chiar sambata dimineata, ramasesem 4 oameni treji, doar atatia, si @Kombat patrula prin campus, sa nu existe probleme...mi-a placut la nebunie cum au asigurat paza, si nu numai...

 

pt Daci, inca odata... FELICITARI :D

 

PS: de ce va treziti la final sa aruncati numai ce e urat? sau poate in viziunea voastra e urat...sunt mult mai multe lucruri frumoase de spus, si e pacat cand vezi ca alea se omit si se pune accent pe o chestie insignifianta

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit pana acolo dat fiind faptul ca s-a facut un mare tam tam al acestei intruniri.Imi pare rau ca am dat 15 lei pt acel "mult zgomot pt nimic "

 

 

 

Puteti sa imi stergeti posturile mele pt ca vad ca deranjeaza.

 

See ya on track ca acolo e mai civilizat iar rockul e de calitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost super cool!!

totusi se simte nevoia unei second scene mai aurita asa.. cu glob de oglinzi ! cu covoare pe jos/carpete pe pereti cu muzica house/manele minimal si.. alte lucruri bune !!!

DECI CONCLUZIE GENERALA LA KRISTAL CU VOI DACA NU VA PLACE!!!pacat de BUCOVINA !!! NU AU cintat din cauza sonorizarii!! nEXUS au dat bine :D :kali: :D :hug:

eu am venit simbata la amiaza din pacate am ratat concursurile..

in schimb am stat la 1 pahar de vorba cu ploiestenii de la PISTOANE DE ARGINT :(

ma bucur ca erau multi care fusera la KAVARNA !!! adica LUPII MARII constanteni

care a fost faza cu bataia/scandalul??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...