Sari la conținut

intruniri 2005


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

Pai sa vedem......Mai stie cineva vreo intalnire privata de fitzoshi?

Ce intrebare pui si tu? Suna aiurea rau. Trebuia sa intrebi " La care din intalniri, din pacate, nu o sa ne vedem, pentru ca ........", si aici veneau motivele, dar alea serioase rau, ca sa te credem.

Pai eu sper sa nu as vrea sa lipsesc la nici una, dar din pacate, din cauza ca lucrez pe mare, si la noi nu pot sa iau repede vaporul sa dau o fuga la mal, sa ma urc pe motor si sa ma intorc la timp sa intru la program, cred ca o sa ratez cateva.

De exemplu, pentru intalnirea de la Ploiesti pe care o organizam noi, si la care nu pot sa lipsesc, va trebui sa "imi rup un picior" (Doamne fereste!!!) in acte, ca sa pot sa imi iau medical, sa strau acasa, sa vin la intalnire. Si cum in corpul uman sunt destule oase, poate o sa mai "rup" niste oase sa pot veni si la restul de intalniri.:D

Sa nu te prind ca lipsesti la Ploiesti ca vreau sa bem o bere impreuna, ai inteles?!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploiesti, Sibiu, Brasov (daca se mai tine, daca nu, ma duc la Bacau), Bucuresti.

In cazul in care beneficiez de mai mult timp liber poate aparea Timisoara(Trust M.C.) si altele unde se strang choppere de obicei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Sibiu, Odorhei, Gheorgheni, Timisoara(Trust MC), cred ca aici sunt in egenral cele mai multe choppere.

La Sibiu sper sa fie cele mai multe(e mai spre centrul tarii, deci mai usor de ajuns aclo pt toata lumea!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sibiu, Brasov, Bacau, Gheorgheni si desigur Ploiesti.

 

PS: Daca nu veniti cu chopperele la Ploiesti, am sa va blestem sa vi se scurteze furcile si ghidoanele, sa vi se inalte seile si sa vi se mute comenzile inapoi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sibiu, Brasov, Bacau, Gheorgheni si desigur Ploiesti.

 

PS: Daca nu veniti cu chopperele la Ploiesti, am sa va blestem sa vi se scurteze furcile si ghidoanele, sa vi se inalte seile si sa vi se mute comenzile inapoi  :D

:D :D :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 mai, Ploiesti, Sibiu, Iasi , Odorhei, Bucuresti...astea sigur

Daca imi mai permit, poate si altele. Eu mi-as dori sa merg la toate, dar din pacate timpul si banii sunt resurse limitate :D

 

Daca aveti un post de "mergator la intruniri" , ma angajez pe loc si promit sa ajung la toate :D :D ,ba chiar sa mai fac si altele noi in weekendurile libere :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8-10 TARGU SECUIESC (organizator Free Frog's MC)

15-17 GHEORGIENI - (organizator Blues Riders M.C.)

29-31 SIBIU - (organizator Crazy Bike MC)

 

am nevoie de telefoanele de contact ai memrilor organizatori al acestor 3 intilniri

cei care stiu sa vorbeasca engleza :D

astept detalii...va multumesc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blues Riders MC

 

Telefon: 0040 - 266 - 364.032; 0040 - 740 - 210.001

 

E-mail: gyalog@n-soft.net; motorosbige@europe.com

 

Cu engleza nu stiu cum stau.. :D

 

si nici ei:

FREE FROG'S RIDERS - Telefon: +40 744 859291

 

Sper sa fie corecte! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bani de benzina si timp liber sa fie... :D probabil cu Lupu',cu BD-ul,pe-unde or merge si ei...Ca restul gastii cu care mai ieseam au tradat,au trecut la naked-uri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1Mai, Ploiesti,Brasov (daca va fi ceva) Sibiu si Bucuresti. Astea sunt pe lista sigur.

Mai departe mai vedem. ar mai fi multe dar nu stiu daca pot sa ajung, din diverse motive.. deja enumerate de axa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca o sa apuc sa imi implinesc si visul sa imi fac un chopper pana atunci.. ..poate la anul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la vreo 2sau3 intalniri prin GERMA

la 2 prin UNGARIA

si  3sau 4 pirn ROMANIA

GIM merita sa mergi la DEVILS in ungaria la budapesta acum la sfirsitul lunii uite linkul....au un mare tirg de piese de schimb..de HARLEY DAVIDSON si multe altele la preturi foarte bune....

uitativa pe linkul asta

/index.php?showtopic=17311

va salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 MAI (MARE) !!?? depinde de vreme

PLOIESTI

BRASOV (daca nu e anulata)

BACAU

CONSTANTA

TG SECUIESC

GHEORGHENI

SIBIU

IASI

ODORHEI

BUCURESTI

si o iesire mai mare in care sa cuprind 2 intruniri... in jur la 2500-3000km

si pe celelate in functie de bani....sa ne vedem cu bine la toate !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreste, la tururile alea doua ma bag si eu daca nu sunt pe mare, pentru ca anu' trecut nu am reusit sa vin si ma oftic rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...