Sari la conținut

SMAEB 2005 - POZE


Judas Iscariot
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 430
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai, toate ca toate... salonu a fost OK, ne-au placut toate pe acolo...etc... DA DACA MAI PUNE UNU VREO POZA CU TIPA AIA DE STATEA PE AGUSTA F4 - IT'S GONNA BE PERSONAL!

 

PS. Judas vad ca-ti cam place si tie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah... io unu' m-am imbolnavit de tot... Mor de ciuda ca n-am ajuns shi io pe la SMAEB... sa vad atatea bunatatzuri... de motoare... shi de fumei.... :D de dimineatza de la 9, de cand am intrat pe forum, n-am mai muncit nimik.. azi nu mi-am salutat colegii, n-am vazut nimik din ceea ce se intampla pe langa mine.. pur shi simplu am "citit" pozele shi posturile legate de SMAEB.... Superba ideea cu standu' motociclism.ro... de-abia ashtept sa-mi capat shi io legitimatzia, ca din cate am intzeles am shi io una... :D

 

Ce sa zic? tzinetzi-o tot asha!!! Superba kestia... sper ca macar la anu' sa ajung shi io pe acolo... pana atunci, felictari organizatorilor!!! felicitari celor care or apucat sa ajunga pe acolo... shi shame on me ca n-am ajuns... :D

 

Ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap... frumoase motoarele... ader la parerea lui placebo...

 

@dead_man_walking: lasa mai ca titlul a iesit super bine!!! mai trebuiau vreo 2/3 de O si era perfect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost imortalizate fetele alea in toate pozitiile... si din toate pozitiile... nu cred ca a scapat nimic. Eu am fost ocupat sa stau la stand si l-am rugat pe un amic sa faca poze. Rezultatul: am 550 de poze si printre ele, pierdute, circa 20 de poze cu motoare, prost focalizate si tremurate :D :D :D ata ete! Ce sa facem, slabiciuni omenesti, poate ar fi trebuit sa rog o fata sa faca poze, asa aveam cu siguranta poze cu motocicletele! :laugh:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost imortalizate fetele alea in toate pozitiile... si din toate pozitiile... nu cred ca a scapat nimic. Eu am fost ocupat sa stau la stand si l-am rugat pe un amic sa faca poze. Rezultatul: am 550 de poze si printre ele, pierdute, circa 20 de poze cu motoare, prost focalizate si tremurate  :laugh:  :laugh:  :laugh: ata ete! Ce sa facem, slabiciuni omenesti, poate ar fi trebuit sa rog o fata sa faca poze, asa aveam cu siguranta poze cu motocicletele!  :hug:

 

Ry.

da un pm shi itzi trimit eu poze cu motoare

 

sau vino cu un cd shi le primeshti

 

sunt darnic :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...