Sari la conținut

Discutii Diverse Pt Sm


Road
 Share

Postări Recomandate

@Jock3r69 Chopperul era un Harley Davidson V Road nou!!! Podul are 4 bezni in total, dacia papuc era pe banda 1 ,motorul pe banda 2 langa bordura, dacia nu a observat motociclistul si a intrat in el.

 

 

N`am observat ca are 4 .... cand am trecut eu pe acolo nu mai era nici masina in pozitia in care a ramas dupa ce a lovit chopperul ... cam pleca lumea deja .... si eu cred k banda 1 e langa bordura , nu banda 2 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 437
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N`am observat ca are 4 .... cand am trecut eu pe acolo nu mai era nici masina in pozitia in care a ramas dupa ce a lovit chopperul ... cam pleca lumea deja .... si eu cred k banda 1 e langa bordura , nu banda 2 :)

 

numerotarea benzilor incepe de la bordura spre centrul ddrumului.... :D ..drept zici...poate de aia s-a intamplat si accidentul ala,ca cineva nu prea numara benzile cum trebuie..:blbl:....glumesc....:banana:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jock3r69 Chopperul era un Harley Davidson V Road nou!!! Podul are 4 bezni in total, dacia papuc era pe banda 1 ,motorul pe banda 2 langa bordura, dacia nu a observat motociclistul si a intrat in el.

 

Lume noua pe forum :)) Ce mai faci ? Nu te-am mai vazut demult . Motoresti pe gerurile astea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numerotarea benzilor incepe de la bordura spre centrul ddrumului.... :) ..drept zici...poate de aia s-a intamplat si accidentul ala,ca cineva nu prea numara benzile cum trebuie..:D....glumesc....:blbl:

Numerotarea benzilor nu prea ma intere, am incercat doar sa explic sa fie clar ce sa intaplat...

 

Lume noua pe forum :D) Ce mai faci ? Nu te-am mai vazut demult . Motoresti pe gerurile astea ?

Salut omu,lucrez si mai mesteresc acasa pe moto, prea mari schimbar nu fac, ma mai bag eu pe forum dar nu am timp sa mai si scriu.Nu ma dau cu moto, am bagat in casa, am scos bateria si nu in ultimul rand ma dor oasele si articulatiile de nu vine sa crezi ... am bagat cateva mii de km si prin frig si numai vreau, va las pe voi :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numerotarea benzilor nu prea ma intere, am incercat doar sa explic sa fie clar ce sa intaplat...

 

 

Salut omu,lucrez si mai mesteresc acasa pe moto, prea mari schimbar nu fac, ma mai bag eu pe forum dar nu am timp sa mai si scriu.Nu ma dau cu moto, am bagat in casa, am scos bateria si nu in ultimul rand ma dor oasele si articulatiile de nu vine sa crezi ... am bagat cateva mii de km si prin frig si numai vreau, va las pe voi :)

Insanatosire grabnica. Eu am invatat dupa pataniile de anul trecut ( 24 decembrie accident, in ianuarie cu Razvan mergeam cu scuterul si de foarte multe ori era sa cadem si multe altele, noroc ca nu ma dor incheieturile insa poate mai tarziu le simt ). Scuterul imi sta in garaj de 4 luni, asteapta sa fie inlocuit de ceva mai mare si sa isi gaseasca proprietar nou .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numerotarea benzilor incepe de la bordura spre centrul ddrumului.... :) ..drept zici...poate de aia s-a intamplat si accidentul ala,ca cineva nu prea numara benzile cum trebuie..:banana:....glumesc....:D

 

Nu am vrut sa fiu nesimtit da daca si el ma invata pe mine ca podu are 4 benzi il invat si eu cum se numara . Daca se exprima altfel ( politicos ) ma exprimam si eu altfel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vrut sa fiu nesimtit da daca si el ma invata pe mine ca podu are 4 benzi il invat si eu cum se numara . Daca se exprima altfel ( politicos ) ma exprimam si eu altfel

Daca ai ceva de zis, zi mie, nu vorbi pelanga mine, am explicat doar si nu ma legam de tine sau de altii!!!Daca vreau sa ma leg de cineva ma leg personal fata in fata cei care ma cunosc stiu treaba asta!Deci incaodata doar explicam!

Editat de Barna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai ceva de zis, zi mie, nu vorbi pelanga mine, am explicat doar si nu ma legam de tine sau de altii!!!Daca vreau sa ma leg de cineva ma leg personal fata in fata cei care ma cunosc stiu treaba asta!Deci incaodata doar explicam!

Barna noi sa fim sanatosi ca pentru restul exista MasterCard :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai ceva de zis, zi mie, nu vorbi pelanga mine, am explicat doar si nu ma legam de tine sau de altii!!!Daca vreau sa ma leg de cineva ma leg personal fata in fata cei care ma cunosc stiu treaba asta!Deci incaodata doar explicam!

 

 

Fata in fata nu prea ai obiceiu sa saluti , am patit-o de 2 ori cu tine , treaba ta , eu nu te mai salut , te-am respectat da tu nu esti nimeni in fata mea , daca nu ma saluti sa fi sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata in fata nu prea ai obiceiu sa saluti , am patit-o de 2 ori cu tine , treaba ta , eu nu te mai salut , te-am respectat da tu nu esti nimeni in fata mea , daca nu ma saluti sa fi sanatos

:yikes: , pai poate ma confuzi cu cineva, @Furian ma stie, nu sunt genul de om care nu saluta si in caz de nevoie ajut pe toata lumea si daca are scooter (am prieten scooteristi) ...

Din alta parte ce sunt eu in fata ta nu ma intere, treaba ta ce crezi sau ce simti ... :yikes:

Eu zic sa incheiem discutia asta ... :kiss:

Editat de Barna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:yikes: , pai poate ma confuzi cu cineva, @Furian ma stie, nu sunt genul de om care nu saluta si in caz de nevoie ajut pe toata lumea si daca are scooter (am prieten scooteristi) ...

Din alta parte ce sunt eu in fata ta nu ma intere, treaba ta ce crezi sau ce simti ... :yikes:

Eu zic sa incheiem discutia asta ... :kiss:

 

 

Eu nu am nimic personal cu tine , da aminteste-ti de cate ori ai trecut pe langa parcarea de la catedrala si nu ai salutat , nu te confund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nimic personal cu tine , da aminteste-ti de cate ori ai trecut pe langa parcarea de la catedrala si nu ai salutat , nu te confund

De mai multe ori mam si oprit la catedrala, poate ca nu erai personal tu acolo... Poate ca nu vam observat se mai intapla...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mai multe ori mam si oprit la catedrala, poate ca nu erai personal tu acolo... Poate ca nu vam observat se mai intapla...

 

Eram odata , stiu , da cand treceai pe langa catedrala ma refer .

 

Dupa cum sta treaba , ar trebui sa incarcam bateriile :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum sta treaba , ar trebui sa incarcam bateriile :scratch:

 

Unde te grabesti dom'le???

Inca ii luna ianuarie si afara ploua intr-una, parca vad ca vom mai avea parte si de ninsori la cate am avut iarna asta, dar sper ca nu. Si temperaturile cred ca vor mai scadea umpic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

 

Da ... ?

 

Ce sa le faci dom'le??? Atata ii duce capu :blink: Cred ca iar a trecut o perioada in care nu s-au intamplat destule accidente si trebuie rezolvata cumva problema asta :crack:

 

 

Stai ca asta nu e nimic , sa vezi dupa ce vine caldura .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor din satu mare nu aduce nimeni motociclete din germania? ca de are careva drum in germania si merge cu remorca , pe la sfarsitu lui martie inceput de aprilie,asi avea eu de DUS o motocicleta in germania din tasnad! platesc binenteles! mai ales daca ii in nordul germaniei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor din satu mare nu aduce nimeni motociclete din germania? ca de are careva drum in germania si merge cu remorca , pe la sfarsitu lui martie inceput de aprilie,asi avea eu de DUS o motocicleta in germania din tasnad! platesc binenteles! mai ales daca ii in nordul germaniei!

Sal. Ai PM !

Editat de Barna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram odata , stiu , da cand treceai pe langa catedrala ma refer .

 

Dupa cum sta treaba , ar trebui sa incarcam bateriile :blink:

 

mai baieti se mai intimpla sa treci pe linga cineva sa nu observi...care-i problema(eu trec pe linga taicameu fara sa-l observ) :blink: VINE PRIMAVARA:) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lume, lume in data de 21 martie cluburile SpiderBikers si N6R organizeaza deschiderea sezonului moto!!!! Sunt invitati toti motoristii sa participe la eveniment. Va avea loc un concert, se va organiza o tombola cu premii etc....multe surprize. CAt de repede o sa postez programul complet al evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Recent adus in tara.An 2002, 630 cmc ,118 cp, 31000 km reali demonstrabili prin cartea service completa.Stare estetica si tehnica impecabila, necazuta, neaccidentata,carene si stikere originale.Toba sport scorpion, crash paduri, mansoane cu incalzire, aparatoare roata spate, parbriz power bronze.Cauciucuri spate si fatza noi,consumabile schimbate recet (ulei si filtru) pregatit de sezon . Pret 3700 E. Tel 0745909147.

post-39076-1238402771_thumb.jpg

post-39076-1238402779_thumb.jpg

post-39076-1238402785_thumb.jpg

post-39076-1238402791_thumb.jpg

post-39076-1238402800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent adus in tara.An 2002, 630 cmc ,118 cp, 31000 km reali demonstrabili prin cartea service completa.Stare estetica si tehnica impecabila, necazuta, neaccidentata,carene si stikere originale.Toba sport scorpion, crash paduri, mansoane cu incalzire, aparatoare roata spate, parbriz power bronze.Cauciucuri spate si fatza noi,consumabile schimbate recet (ulei si filtru) pregatit de sezon . Pret 3700 E. Tel 0745909147.

 

Cred ca ai gresit adresa....nu e bursa aici!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...