Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O fost fain. Ce nu mi-o placut ii uleiul, care nu mai era cand am ajuns in cluj. Am luat castor de urgenta de la Kaufland. Era si floriol la oferta. Nu mi-a trecut prin minte sa fac mai multe poze. Defapt numa' una, ca sa se vada ca noi chiar am fost, nu vorbim minciuni.

 

yzu am gasit unu azi la care i suna tobele mai tare

 

Are drepatate cosmoldo. Am vrut sa-i fac o poza sa vezi si tu!

post-44240-1237740601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: De cind au umplut astia tara de camere nu prea ma mai inspira asfaltul. Si nici cu mesesul nu prea sint prieten. No offence! Am ales mai bine sa fac o altfel de plimbare, profitind de aceasta duminica splendida. Am inceput-o prin Faget catre Salicea, apoi am ajuns la intersectia in T de linga lac cu Petrestii in stinga si Lita in dreapta.

 

Am preferat drumul mai neasfaltat, asa ca iata-ma repede in drum catre Baisoara. Niste drumuri secundare de macadam prin localitati obscure m-au scos in Sacel la doi pasi de Baisoara sat. Am decis sa risc sa urc pe Muntele Baisorii inca 18 km. Superb peisaj alpin cu zapada buna inca de ski dar cer senin si soare puternic. Super a fost!

 

A meritat din plin. Dupa o ora petrecuta la altitudine si prosteala prin zapada, am coborit apoi catre Cluj prin Savadisla de asta data, fara sa ratez normal nici celebra pensiune din Vlaha si in plus tot acolo cineva a umplut o proprietate cu statui imense dinozauriene facute parca din celofan.

poze pe photobucket:

http://s237.photobucket.com/albums/ff294/g...2martie%202009/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca se mai rezolva o banca sau macar un ATM,asa,de benzina si o felie de paine cu sare si otet...o punem de-o tura,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la ora 12.00 is la sala sporturilor.

 

oricum detest ora 11, avand in veder k la ora asta vin din oras muertes, da urasca si locul...sub pod, unde veci sufla vantu, ii galagia, unde esti in pericol sa te acrseze careva...etc.

 

ora 12 sala sporturilor....asta suna ok

:scratch:

Avand in vedere ca am ceva ore acuma dimineata ....la ora 12 ii perfect

PREZENT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...