Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Daca ma gandesc bine...........chiar ai dreptate................pai am sa ies astazi pe la ora 14:00 plec din berceni si ma duc in Grangasi..............o sa aveti ce vedea........are 320kg moto............o sa trag o tavaleala pe cinste......cum n-am mai tras din decembrie :cheers: ......uite asa poate fac si eu un ban cinstit

 

Sfatul meu e sa lasi moto in locul unde e pana se usuca... trust me, iti zic din propia experienta :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Breh Raul, lasa cazaturile si nu-ti fa griji, nu sta nimeni pierdut in vreun coltz la party-urile noastre, stai calm. Poate te invata baietii si "Dansul Shacalilor", turbogixxer l-a invatat deja :huh:

Ralucone...dai totul din casa...? :P Da...initierea la mine a fost facuta...Profesori indrumatori...sau MC...cum vrei tu...H3llu...JJ si Noro... ;) Restu' vezi tu vineri :ok: ...Pana una alta treb sa inveti "imnul" clubului... :eek:

 

--- Mesaj completat în 17 Feb 2008 13:25 -------------
Ap...320 kg un gixxer de 750...? :huh: Da' ce i-ai pus frate pe ea...pt ca stock are maxim 230-240 kg :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma bag si eu in seama ca tot sunt mai noua :huh: daca la petrecerea de halloween mi-am etalat halatul&papucii roz :cheers: sa imi etalez si pijamalele

 

 

deci i'm in ;)

da' intrebare de la o blonda. :huh: ..trebuie sa avem si papuci??? :eek:

nu de alta dar daca lumea vine cu ulsuleti,perne,paturi sa venim cu tot aresenalu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone...dai totul din casa...? :P Da...initierea la mine a fost facuta...Profesori indrumatori...sau MC...cum vrei tu...H3llu...JJ si Noro... ;) Restu' vezi tu vineri :ok: ...Pana una alta treb sa inveti "imnul" clubului... :eek:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Feb 2008 13:25 -------------</small><br/>Ap...320 kg un gixxer de 750...? :huh: Da' ce i-ai pus frate pe ea...pt ca stock are maxim 230-240 kg :cheers:

Al meu are 285 la gol ..........320 cu tot ce trebe.....ulei. apa. benzina :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motopijamalisti din Cluj acceptati? Nu de alta dar taman vineri imi scot si eu mobra de la automobile bavaria si daca tot sunt in bucale as cam ramane si la chef. De fapt si daca nu acceptati eu tot raman :P

Si stand io azi ca cioara pe gard si citind topicul asta imi trece val vartej o imagine prin cap :cheers: ...fro' 10-15 motoare (unu mai motor decat altu) calarite de cam tot atatia violatori de "babe sataniste", toti in pijamale :eek: plecand de la Arc si indreptandu-se spre Paw... :huh: ;) :ok:

Care va bagati? Io unul daca mai gasesc 1-2 scrantiti ma bag sigur, dar singur mi-e frica sa nu ma trezesc la spitalu 9 (parca asa-i zice la voi) :huh: Nu de alta dar ratez cheful si ar fi pacat.

O facem...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma bag si eu in seama ca tot sunt mai noua :huh: daca la petrecerea de halloween mi-am etalat halatul&papucii roz :cheers: sa imi etalez si pijamalele

deci i'm in ;)

da' intrebare de la o blonda. :huh: ..trebuie sa avem si papuci??? :P

nu de alta dar daca lumea vine cu ulsuleti,perne,paturi sa venim cu tot aresenalu :ok:

Daca vrei..........trec eu sa te iau in drum :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei..........trec eu sa te iau in drum :cheers:

 

 

ms da' vin cu masina :P acum sa vad pe unde o a gasesc loc de parcare, nu de alta dar daca vin direct in pijamale sa o iau singura pe stradutele alea poate ma intalnec cu niste negrisori pe plantatie :ok: si cred aia altceva :eek:

 

ma descurc ...mai conving eu pe cineva, poate, sa vina cu mine :huh: :huh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms da' vin cu masina :wink: acum sa vad pe unde o a gasesc loc de parcare, nu de alta dar daca vin direct in pijamale sa o iau singura pe stradutele alea poate ma intalnec cu niste negrisori pe plantatie ;) si cred aia altceva :P

 

ma descurc ...mai conving eu pe cineva, poate, sa vina cu mine :cheers: :huh: :huh:

dah......eu am vrut sa iti dau si niste pijamale cu protectii :ok: ......tu pierzi.......hai lasa ca gasesc eu pe cineva sa ma impinga pana la paw :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dah......eu am vrut sa iti dau si niste pijamale cu protectii :cheers: ......tu pierzi.......hai lasa ca gasesc eu pe cineva sa ma impinga pana la paw ;)

 

 

eu nu am moto :P dar de protectii nu duc lipsa :eek:

 

dar ar fi tare sa ii vezi pe cei pe moto in pijama, cu casca,geaca&co si pe ei niste pijamale cu :huh: ursuleti,inimioare,floricele si pe deasupra genunchiere :ok: cine vine asa?? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am moto :eek: dar de protectii nu duc lipsa :ok:

 

dar ar fi tare sa ii vezi pe cei pe moto in pijama, cu casca,geaca&co si pe ei niste pijamale cu :huh: ursuleti,inimioare,floricele si pe deasupra genunchiere ;) cine vine asa?? :huh:

100% eu am sa vin asa..........dar sa vedem cine "ma trage in poza" .......ca asa ceva trebe imortalizat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist inconstient astazi la Galati cu 177km/h(cu atat a fost surprins de aparatul radar)...........cred ca omului ii lipseste ceva de a dat gaz pana la 177km/h pe vremea asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist inconstient astazi la Galati cu 177km/h(cu atat a fost surprins de aparatul radar)...........cred ca omului ii lipseste ceva de a dat gaz pana la 177km/h pe vremea asta :huh:

E topic separat deschis pentru asta..

 

I'm all for parties, mai ales tematice.. dar nu e cam devreme pentru pijama party?? totusi, o sa fie frig al dracu', si nu are prea mult farmec sa porti pijamale peste trei randuri de haine..

 

My two eurocents.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' intrebare de la o blonda. ..trebuie sa avem si papuci???

 

poti sa ai si papuci daca doresti, este doar decizia ta.

 

Al meu are 285 la gol ..........320 cu tot ce trebe.....ulei. apa. benzina

 

:ok: ai gresit topicu?

 

ms da' vin cu masina acum sa vad pe unde o a gasesc loc de parcare, nu de alta dar daca vin direct in pijamale sa o iau singura pe stradutele alea poate ma intalnec cu niste negrisori pe plantatie si cred aia altceva

 

dupa cum s-a mai spus, te poti schimba la destinatie :kiss:

 

dar ar fi tare sa ii vezi pe cei pe moto in pijama, cu casca,geaca&co si pe ei niste pijamale cu :bier: ursuleti,inimioare,floricele si pe deasupra genunchiere cine vine asa??

 

o sa fie lume care o sa vina deja impijamalata pe moto, te asigur :huh:

 

Un motociclist inconstient astazi la Galati cu 177km/h(cu atat a fost surprins de aparatul radar)...........cred ca omului ii lipseste ceva de a dat gaz pana la 177km/h pe vremea asta

 

1. deja esxagerezi cu offtopicurile...

2.e problema lui, nu a ta

 

I'm all for parties, mai ales tematice.. dar nu e cam devreme pentru pijama party?? totusi, o sa fie frig al dracu', si nu are prea mult farmec sa porti pijamale peste trei randuri de haine..

 

My two eurocents.. :wink:

 

nu neaparat JJ, nu cred ca la paw iti trebuie 3 randuri de haine, iti pot arata destule poze cu lume, nush daca si tu, care sunt numai in tricou

 

atmosfera e destul de incendiara pe acolo :eek: si tu o stii prea bine ;)

 

so let's party! :huh: :P :cheers:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O avea ceva daca nu vin in pijama d-aia traditionala? Eu ma gandeam la o pereche de pantaloni de treining si un tricou :cheers: Eu asa dorm...

 

Are. Si la inceputul topicului si pe afise scrie mare ca trebuie pijamale si nu tinuta de somn , nu de alta dar una lume doarme in costumele lui Adam si al Evei. :huh: Acum serios vorbind ideea de mare caterinca era sa fim toti in pijamale, camasi de noapte spre a iesi un alt party laser (nu de alta dar banuiesc ca vor fi cativa care vor veni in tzoale de strada), asa ca spor la cumparaturi sau la forat prin sifonier .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pijamale fratilor. Halat too, dar pijamaua-i primara. Primim si din Cluj pijamalisti, logic! :huh:

 

Si sa vaz ce zice Noro cu plecarea de la Arc :huh: sunt curioasa ce vreme avem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pijamale fratilor. Halat too, dar pijamaua-i primara. Primim si din Cluj pijamalisti, logic! :eek:

 

Si sa vaz ce zice Noro cu plecarea de la Arc ;) sunt curioasa ce vreme avem :huh:

 

Vin direct in pijamale si daca se stabileste si mai sunt nebuni ca noi facem o mica defilare de la arc pana in paw...caterinca o sa fie maxima :cheers: :huh: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin direct in pijamale si daca se stabileste si mai sunt nebuni ca noi facem o mica defilare de la arc pana in paw...caterinca o sa fie maxima :cheers: :ok: :eek:

Eu am sa vin imbracat in pijamale.....garantat........ :huh: :huh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primim si din Cluj pijamalisti, logic! :huh:

 

 

Mai ce ma enervati ca nu ajung nici de tura asta.. :cheers:

 

Anyway, pijama party e la mine in fiecare weekend. Cred ca sunt singurul clujean ce iese in pijamale pana in fata blocului la magazin. :huh:

 

Apropo de party-uri... Aleck a vazut Clujul de 2 ori deja. Ba mai mult a vazut si Janisul, clubul ala cu care va stresam mai demult.

Care e urmatorul pe lista? Ganditi-va bine, nu de alta, dar peste 2 saptamani e ziua mea, si strang cat de multa lume la beut in Janisul de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Care e urmatorul pe lista? Ganditi-va bine, nu de alta, dar peste 2 saptamani e ziua mea, si strang cat de multa lume la beut in Janisul de mai sus.

do not lead me into temptation...AM ZIS!

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Feb 2008 14:55 -------------</small><br/>

Pijamale fratilor. Halat too:

 

halatu' cat e halatu' cat e halatu'??? :huh: ;)

Cu bigudele-n cap primiti, mama?:ok:

si cu masca pe fata?

 

--- Mesaj completat în 20 Feb 2008 15:10 -------------
CARE ESTI, MANCA-TZ-ASH TOBA TA DE DAI TU CARE ESTI TU TURE PE DN1 LA ORA ASTA SA IMI OMORI MIE NERVII CA E CALD AFARA SI IO NUKA, CARE SUNT IO FATA CORPORATISTA CARE ESTE STAU SI MUNCESC IN LOC SA IES CU PICIORU' LA-NAINTARE SA MA IEI LA O TURAAAAA???? :cheers: :huh:

Editat de nuka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...