Sari la conținut

Minuneeeeee !


Postări Recomandate

Deci ... minunea sa produs ! :D

 

Mobra din poza ..... ESTE A MEA !!!

 

Vorba domnului Trica ... ,,nu este pentru cine se pregateste, ci pentru cine se nimereste !"

 

Dupa aproximativ 25 de motociclete, cumparate second-hand, a venit timpul sa am si eu una noua ! Sper sa ma potolesc ... altfel ma paraseste muierea ! A inebunit cand a aflat ! Era cat pe aci' sa plece la masa ! :D

Deci ... GATA ... cu asta raman mult timp, de acum incolo !

 

Motocicleta nu am luat-o inca ! Trebuie sa fie prezenta la Salonul Moto, altfel dupa eveniment, este a mea, numai a mea, doar a mea !!! :lol:

 

Revin cu impresii, peste o saptamana ... si un pic !

 

Va salut ! :D

 

P.S. Nici acum nu mi-am revenit ! Inca imi mai tremura picioarele ! :P

post-10224-1205048642_thumb.jpg

post-10224-1205051328_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor !

 

Cum am spus, ma dau cu ea dupa Salonul Moto ! Pana atunci ... ma uit la poze ! :D

Motocicleta este cumparata de la KTM MotoAdventure Cotroceni - Bucuresti. Satu Mare ... este prea departe pentru mine !

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari domnu petrica, sper sa iti gasesti linistea cu aceasta mobra. avand in vedere si argumentul "sotzie", cred ca modelul ales iti va veni ca o manusa :D

asteptam impresii din toate etapele relatiei cu "printesa"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos :D Poate pe "dansa" n-o vei mai "parasi" prea curand. E prea frumoasa si desteapta. Cred ca-ti vei petrece prima noapte de dragoste ce "ea" la salonul moto :P .......vorbeste cu Dobrescu si poate te lasa peste noapte. Explica-i situatia :D Iti iei o plapuma si va inveliti amandoi.........porumbeilor :D

 

S-o stapanesti sanatos :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca-ti vei petrece prima noapte de dragoste ce "ea" la salonul moto :rose: .......vorbeste cu Dobrescu si poate te lasa peste noapte. Explica-i situatia :D Iti iei o plapuma si va inveliti amandoi.........porumbeilor :lol:

 

S-o stapanesti sanatos :rose:

 

:D ... nu e' o idee rea ! Nu-mi spune de doua ori ! :D

 

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 08:28 -------------</small><br/>Singurul aspect ce ma deranjeaza (putin !) este capacitatea rezervorului - 12 litrii ! Nu mi-am propus sa fac hard-enduro cu ea (pentru asta am altceva mai usor), o sa o folosesc la ceva, gen ... adventure, prin locuri frumoase din natura .

Teoretic, cred ca 200km fac cu ea fara probleme, dar poate scot astia un rezervor aditional ca sa nu car in spate bidonul cu benzina !

 

... mai interesant, este ca muierii nu-i mai arde de Hornet ! A inceput sa ii placa prin padure ! :rose:

Astazi ... ne-am pupat ! :P Asta inseamna ca ....... ia trecut ! :rose:

 

Cat ma suporta femeia asta ! :rose:

post-10224-1205130499_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti greu omule ! Greu de tot ! Ai luat fiara apocalipsei si tunetul furtunii la un loc . Esti calaret pe valul de shoc . Respekt !

 

Imi place cum scrii ! :D

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ... minunea sa produs ! :lol:

 

Mobra din poza ..... ESTE A MEA !!!

 

Vorba domnului Trica ... ,,nu este pentru cine se pregateste, ci pentru cine se nimereste !"

 

Dupa aproximativ 25 de motociclete, cumparate second-hand, a venit timpul sa am si eu una noua ! Sper sa ma potolesc ... altfel ma paraseste muierea ! A inebunit cand a aflat ! Era cat pe aci' sa plece la masa ! :P

Deci ... GATA ... cu asta raman mult timp, de acum incolo !

 

Motocicleta nu am luat-o inca ! Trebuie sa fie prezenta la Salonul Moto, altfel dupa eveniment, este a mea, numai a mea, doar a mea !!! :D

 

Revin cu impresii, peste o saptamana ... si un pic !

 

Va salut ! :D

 

P.S. Nici acum nu mi-am revenit ! Inca imi mai tremura picioarele ! :rose:

 

Felicitari, sa o folosesti sanatos, si cat mai multi km cu ea! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, you did it !!!

Nu pot sa cred ... superb! Pana la urma ai ales excelent, sunt mandru de tine :lol: :D

Abia astept sa te vad sambata, nu cred ca vei pleca de langa ea asa ca te voi gasi usor ca sa vad cum va sta alaturi :D

FELICITARI

Editat de MensSana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la Moto Adventure...

E demential motorul, sa`l stapanesti sanatos

 

da ... da ... si eu am trecut azi pe-acolo. Super motoreta!

 

PS: Petrica, inutil sa-ti spun cat de tare ma enerveaza avatarul tau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Petrica, inutil sa-ti spun cat de tare ma enerveaza avatarul tau :P

 

Linisteste-te, ... o sa ii fac ceva sa se deosebeasca ! Oricum, este facut de mine in 3D SudioMax !

 

Noroc ! :crack:

 

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 08:35 -------------</small><br/>

Cred ca ti-a calarit toata lumea motorul , inclusiv eu :D

 

Da, dar ....... la rece ! :D EU ... ii du scanteie !

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am luat motoru de la Trica m-a pus sa miros rezervoru sa ma conving ca nu a fost benzina in ea

 

nu cred ca de asta il miroseai :crack:)

 

Bravo Petrica, o alegere buna. Cumpara si rezervorul mare ca accesoriu si ai si un adventure bike.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Petrica, o alegere buna. Cumpara si rezervorul mare ca accesoriu si ai si un adventure bike.

 

Chiar, ... de astazi am un adventure bike ! :blbl: ......... KTM 950 Adventure S ! :D

 

Ce sa zic ....... tot un fel de minune ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica am citit despre motocicleta ta in ultimul numar Univers Moto, ce sa zic super motocicleta, s-o folosesti sanatos si asteptam poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...