Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma bucura sa vad multi dintre voi sunt deja entuziasmati de festival. :huh: Insa, eu fiind "cineva din interior", va soptesc ca ar fi grozav sa ajungeti vineri cat mai devreme - poate chiar de la inceput - astfel incat sa prindeti toate manifestarile pregatite. :laugh:

Editat de Leviathan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica sa pui in masina? Rucsac nu s-a inventat? Ca la mine nu incape cortul sub sa :huh:

Asa ca voi avea cocoasa de la rucsac, nu de la protectii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar eu am si una bucata nevasta, care deci si prin urmare trebuie sa care rucsacul, si daca pun cort+2saci dormit+ceva deale gurii = greutate cam mare pentru una bucata femeie. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu m-am gindit. Eu nu iau pe nimeni in spate. Nici nu e prea comod la mine in spate. Dar ne vedem la Arc, mai iau eu cite ceva de la voi daca nu va ajunge locul. Si sa vad daca conving vreun prieten sa vina cu masina totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta cu jucaria e chiar serioasa? :laugh:

 

Nu de alta, da' nu mai am decat o masina teleghidata, si aia n-o aduc ca-mi place prea mult :huh:

 

Ceva machetute daca aducem e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta cu jucaria e chiar serioasa?  :laugh:

 

Nu de alta, da' nu mai am decat o masina teleghidata, si aia n-o aduc ca-mi place prea mult  :huh:

 

Ceva machetute daca aducem e bine?

Este foarte serioasa!

Anul trecut am strans jucarii pentru o multime de copii.....si, erau si cateva masinutze teleghidate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, as vrea sa vin in Etrusco vineri. Ca l-am cam ratat in ultima vreme, m-am zbatut ca pestele pe uscat pentru motor, acte, bani ...

Si inca nu e gata, tot mai trebuie muncit. Dar macar motorul merge bine. Restul sint chestii minore: o pozitie, un buton, etc. Asa e la second hand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia asta cu jucaria e chiar serioasa?  :laugh:

 

Nu de alta, da' nu mai am decat o masina teleghidata, si aia n-o aduc ca-mi place prea mult  :huh:

 

Ceva machetute daca aducem e bine?

Cu bani pe care-i dai pe intrare la alte intruniri , ai putea sa cumperi o jucarie frumoasa , nu e obligatoriu sa aduci din dotare.

Tinand cont ca e pentru o cauza nobila , chiar cred ca merita efortul... :laugh: .

Eu una prefer sa dau banii pe o jucarie care stiu ca va face fericit un copil decat pe bilet de intrare

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu bani pe care-i dai pe intrare la alte intruniri , ai putea sa cumperi o jucarie frumoasa , nu e obligatoriu sa aduci din dotare.

Tinand cont ca e pentru o cauza nobila , chiar cred ca merita efortul... :laugh:  .

Eu una prefer sa dau banii pe o jucarie care stiu ca va face fericit un copil decat pe bilet de intrare

:laugh:

Pai la asta ma gandeam si eu :laugh: sa cumpar machetute, ca nu mai am nici o jucarie.

 

Ma gandeam daca sa aduc o singura jucarie, da' mai faina :lol:, sau mai multe da'... mai putin faine :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu Caramida Zburatoare. Pana una-alta am loc si de pasager si de bagaje. La ultima intalnire am carat 3 corturi, 4 saci de dormit, izoprene si vreo 2 rucsaci... Basca d-ale gurii... Eu o sa plec cand o sa mai fie cativa doritori... vineri dup-amiaza e OK. Ne-om organiza mai bine la Etrusco diseara.

 

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...