Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

Super, merci multe de tot, o sa ii spun sa vina. Cum o sa te recunoasca pe tine, sau pe Cristina?

isi da ea seama cine sunt motociclistii :laugh:

cateva chestii:

1. Nu stiu sigur daca v-a avea loc(poate Cristina si-a gasit pe altcineva sau nu mai vine)

2. Marti e sedinta Transilvania Bikers 1990, de obicei ne strangem cam 20, joi e intalnire cu toti bikeri din cluj deci joi ar fi mai multe sanse sa gaseasca un loc. Spune-i totusi sa vina si marti ca joi poate e cam tarziu.

3. La gaz probabil ca v-a trebui sa cotizeze si ea. Ma rog asta ramane sa vorbeasca cu cine o sa o ia(in cazul in care gaseste).

4. Nr. meu de tel. 0726140740 Dan aka Coffe aka Atza

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din cate stiu eu, anul trecut jucariile s-au donat sambata... Are rost sa vin cu o jucarie daca vin sambata dupamiaza sau gasesc un copil amarat shi i-o dau din partea noastra a tuturor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Vreau si eu , dar am examene si licenta pe cap, asa ca am sa stau acasa, ca un copil pedepsit. Vreau sa ii felicit pe cei din Ploiesti pentru ideea cu jucariile; imi si inchipui cum o sa arate la intrare motociclistii duri si barbosi cu jucarii mari si pufoase in mana. Numai pentru imaginea aceasta si reget din tot sufletul ca nu am sa fiu cu voi decat cu gandul :laugh: . Pup la voi si distractie placuta. Sa beti o bere bruna si pentru mine. ROCKSANA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa vin si eu (cu pasager cu tot), gasesc un grup care sa plece vineri seara din bucuresti pe la 19.30 (sau dupa) ? Ideea e ca serviciul se termina la 18, dar pot fi surprize si nu as vrea sa spun ca plec la 19 si din cauza ca mai sint 2 telefoane/mailuri de dat sa ratez plecarea.

Eu sint incepator si n-as pleca chiar singur pe drum. Din ce am exersat week-endul asta, nu am probleme pe la 80-90-100 chiar si in conditiile de duminica cind batea vintul destul de rau din lateral/fata/spate. Evident, m-as lipi mai degraba de un grup mai 'domol'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa vin si eu (cu pasager cu tot), gasesc un grup care sa plece vineri seara din bucuresti pe la 19.30 (sau dupa) ? Ideea e ca serviciul se termina la 18, dar pot fi surprize si nu as vrea sa spun ca plec la 19 si din cauza ca mai sint 2 telefoane/mailuri de dat sa ratez plecarea.

  Eu sint incepator si n-as pleca chiar singur pe drum. Din ce am exersat week-endul asta, nu am probleme pe la 80-90-100 chiar si in conditiile de duminica cind batea vintul destul de rau din lateral/fata/spate. Evident, m-as lipi mai degraba de un grup mai 'domol'.

sa vedem cum facem ... ne vedem la arc sa discutam ... eu plec pe la 20-20:30 vineri seara cu Don "B'52" Leoncio, Placebo si Hell"Bomb"Ryder.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Vreau si eu , dar am examene si licenta pe cap, asa ca am sa stau acasa, ca un copil pedepsit. Vreau sa ii felicit pe cei din Ploiesti pentru ideea cu jucariile; imi si inchipui cum o sa arate la intrare motociclistii duri si barbosi cu jucarii mari si pufoase in mana. Numai pentru imaginea aceasta si reget din tot sufletul ca nu am sa fiu cu voi decat cu gandul :laugh: . Pup la voi si distractie placuta. Sa beti o bere bruna si pentru mine. ROCKSANA

vorbim noi cu profesoru'

si-ti dam si scutire !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rechinii de anul trecut fac plaja anul asta, din motive de baraj rupt si alte povesti pe care ti le spune mai bine un meteorOlog. Dar nu e bai ca o sa umplem lacul cu bere. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta nu mai ratez... :laugh:

Bazaide in caz ca vand xs-ul cu ce merem ??? Ne combinam la o masina ..sau luam maxi-taxi Buc-Ploiesti?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...