Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bre, care imi puteti imprumuta si mie o casca pt pasager pana la Ploiesti si inapoi? M-a rugat un amic (motociclist aspirant) sa-l iau si pe el, dar eu n-am decat o singura casca. Orice fel de casca e OK.

 

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu va sperie ploaia, macar sa va pregatiti sa-i faceti fata!

Prognoza de la meteorologii mei militari arata cam naspa cu ploaie incepand de vineri ( 25l/mp si peste). Daca nu sunt umbrele o sa stam cu castile pe cap si bem cu paiu'!

 

Sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

in cazul in care mai exista ceva loc intr-o masina pentru vineri seara sa bag si eu un cort, izopren ceva...please let me know (convertim volumu` (nu masa) in beri acolo-ca doar suntem oameni si tre` sa bem si noi).

tenchiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat pe pagina cu link-ul... Biletul de intrare=o jucarie pentru copii. O campanie pentru copii care nu au...

 

Pt. "copiii" care nu au?... :laugh: Parca in varianta "copiii" mi se pare mai mobilizator, nu stiu cum sa zic... "copii", la modul general, nu cred ca motiveaza suficient. E mai multa implicare in "copiii"... Scuze ca m-am bagat... Dar mesajul este foarte important si ar fi pacat sa se piarda pe drum...

 

 

In rest, vedea-v-as sambata :ok: tineti o bericica fara R-COOH la rece :ok: vin dupa serviciu si stiu sigur ca o sa ma chinuie o seteeeee..... :laugh:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weather > Europe > Romania > Ploiesti

 

Local Forecast - (How to Read This)

 

Today: Cloudy with periods of light rain. High 67F. Winds SE at 5 to 10 mph. Chance of rain 60%.

 

Tonight: Cloudy with occasional light rain . Low 54F. Winds NNE at 5 to 10 mph. Chance of rain 90%.

 

Tomorrow: Cloudy with occasional light rain. High 64F. Winds NNW at 5 to 10 mph. Chance of rain 90%. Rainfall around a quarter of an inch.

 

Tomorrow night: Cloudy with occasional light rain. Low 53F. Winds NNW at 5 to 10 mph. Chance of rain 80%.

 

Saturday: Showers possible. Highs in the mid 60s and lows in the low 50s.

 

Sunday: Cloudy, periods of rain. Highs in the low 70s and lows in the low 50s.

 

Monday: Scattered thunderstorms possible. Highs in the upper 70s and lows in the mid 50s

 

Din pacate vremea se arata "prietenoasa". Oricum ne-am obisnuit cu ploaia in ultima vreme.

Vom fi acolo...nu uitati impermeabilele :laugh:

... si organizatorilor - incercati sa faceti rost de copertine, un cort de armata sau ceva :ok:

 

 

P.S. Nu va mai mirati...doar cum credeati ca o sa fie la PLOIESTI ?????

:ok: Ne vedem acolo.....sunt convinds ca o sa iasa super , poate sa si ninga :laugh:

post-13-1116510025_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din surse CCBZ va anuntam ca la Ploiesti a inceput sa ploua pe sub umbrelele Bergenbier cu multa bere, si pe alocuri cu tunete si descarcari de tobe de esapament. Pregatiti-va pentru viituri de bere si alunecari masive mititei pe gat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...