Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Madman, stai, ca nu inteleg, acuma esti in Iasi? Daca da, nu pot crede ca nu ai gasit un loc la nimeni din motociclistii, care pleaca de aici, iar daca nu, bafta in cautarea "ajutorului". Pup la voi. Oare cine esti, ca din profil nu am putu sa-mi dau seama? ROCKSANA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa bata vantul libertatii inspre pupa noastra :ok:

 

Adica maine mai spre seara....fie ploaie,vant sau ninsoare , ne urcam pe capre si venim peste voi. :ok: Pregatiti o tuica sanatoasa ca venim cu reumatismu' in oase la voi la statiune la tratament :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, da e lunga noaptea asta.............nu se mai gata odata :ok: .....

...........saptamana asta am tinut regim, fara bere, fara carne :laugh: .........ma pregatesc pt mici si bere :ok: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, da e lunga noaptea asta.............nu se mai gata odata :ok: .....

...........saptamana asta am tinut regim, fara bere, fara carne :ok: .........ma pregatesc pt mici si bere :laugh:  :laugh:

la 3 am reusit si eu sa adorm.. :D Acum trebuie sa ma duc la munca :ok: da' in jur de 5-6 cred ca plecam si noi :laugh:

 

Ghostule... sa tii o masa ocupata :laugh:

 

 

@ Coffe Man... din cate am inteles voi plecati in juma de ora.. drum bun, asfalt uscat si aveti grija de Zita :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ploua! nu a plouat pina acuma si daca ploua o sa fie special ca sa fie sarbatoare mai plina de amintiri frumoase! Va asteptam cu 50 de litri de tzuica de Valeni din partea clubului! :laugh:  :ok:

Si nu se mai face 5 odata!! nici sa muncesc nu mai pot :ok: Poate ma dau astia afara...

 

Cate grade sa aiba tzuica aia? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul Posesorilor de Caramizi Zburatoare (GPCZ) se aliniaza de plecare la Piatra Cracanata la orele Zulu 1830. Vom fi:

 

Don Leoncio

Hell Ryder

Ivan_Dnepr

Placebo

Ipman

probabil si Ares666&Co. si altii pe care nu ii stiu/i-am uitat. Nu va faceti griji, dau o bere la Ploiesti celor care vin cu noi si nu i-am trecut pe lista! :laugh:

 

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

in cazul in care mai exista ceva loc intr-o masina pentru vineri seara sa bag si eu un cort, izopren ceva...please let me know (convertim volumu` (nu masa) in beri acolo-ca doar suntem oameni si tre` sa bem si noi).

tenchiu

plusez:inmultim volumu` cu doi:). Nu serios acu` poate cineva sa ma ajute cu o bucata de spatiu-ntr-o masina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, noi cei cu caprele saritoare plecam cam tot pe atunci, hai sa construim un grup solid.Plecarea de la piatra cu craci.Se va merge f incet adica 80 , pt ca va ploua si avem printre noi o incepatoare care azi debuteaza pe honda.

 

Ne sincronizam la telefon.

 

Avem pt ce infrunta lapovita si ninsoarea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, iio ma impachetez si plec spre Ploiesti in jur de 12"00!

Ne vedem la locul faptei.

 

Respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...