Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah baieti, da' vad ca e cam pustiu p'acia de la o vreme.. :blbl:

 

ce se'ntampla, sunteti toti cu motoarele la @Pantera la garaj? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....sa nu mai spui la nimeni :cheers:

 

merge' asta micu acuma, bag un dealu' negru in drum spre oltenia sa testez guma spate.. sper doar sa nu fuga fatza :D

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor .. sunt cam nou aici prin zona Vitan-Marasesti ... poate as putea sa ma intalnesc si eu odata cu voi sa-mi mai dati niste sfaturi si sa ma mai invatati si pe mine niste lucruri:D .. am un motoras de 125 de vre-o 2 saptamani .. nu prea am facut multe plimbari ... decat de acasa-munca (Mall Vitan) si de acasa-facultate .. poate bem si noi o bere sa ne cunoastem dak vreti:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor .. sunt cam nou aici prin zona Vitan-Marasesti ... poate as putea sa ma intalnesc si eu odata cu voi sa-mi mai dati niste sfaturi si sa ma mai invatati si pe mine niste lucruri:D .. am un motoras de 125 de vre-o 2 saptamani .. nu prea am facut multe plimbari ... decat de acasa-munca (Mall Vitan) si de acasa-facultate .. poate bem si noi o bere sa ne cunoastem dak vreti:D

 

Salutari Marian si Bine ai Venit !!!

Te asteptam cu placere la plimbare. Nu conteaza centimetrii "motorasului" sau numarul de plimbari, conteaza sa-ti placa ceea ce faci. Atentie insa ca berea si motorul se consuma separat........ :P . Urmareste cu atentie topicul si sa ne vedem cu bine !!!

 

Ride On Open Road!

 

P.S. - Azi dupa ora 16:00 se baga cineva la o iesire????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SE MERGE LA PLIMBARE .. CARE MAI VINE

ASTEPTAM SI INTARZIATI...

/index.php?...t&p=2479763

 

comfirm iesirea lui JFK la plimbare, i-am vaz't intrand in bucuresti dinspre branesti....2 mobre JFK....sau poate unul singur si eram io beat :P)

 

sa va fie de bine plimbarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge bre ce am facut eu la contactu ala mai da si tu un semn sau tu vii numai cu probleme :P

mai dau un semn zilele astea cu o problema :P ori imi clantzane dintii, ori ceva la o roata.. inca nu stiu sigur

 

mananca femeia asta zilele din mine.. ce semne sa mai dau? m'am apucat iar de fumat.. o sa trec si cu ea pe la vreun magazin de piese de schimb.. poate imi dau aia alta ;)

 

PS eu i'am ars sigurantele baiatului fara baterie :) ce sa zic.. sunt un mecanic desavarsit

Editat de hardKnot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari Marian si Bine ai Venit !!!

Te asteptam cu placere la plimbare. Nu conteaza centimetrii "motorasului" sau numarul de plimbari, conteaza sa-ti placa ceea ce faci. Atentie insa ca berea si motorul se consuma separat........ :P . Urmareste cu atentie topicul si sa ne vedem cu bine !!!

 

Ride On Open Road!

 

P.S. - Azi dupa ora 16:00 se baga cineva la o iesire????

 

Bine v-am gasit!:D

Nu se pune problema "plimbare pe motoras + berea = love" ... nu sunt un mare consumator :)) .. Sunt chiar interesat de o plimbare, atunci cand ne va permite timpul tuturor... Din pacate nici eu nu am mai avut timp de la ultimul post, dar de sapt viitoare sper sa fie altceva:D .. o sa urmaresc postul pt o viitoare "marea ieseala" :)), poate ma voi putea alatura si eu voua.

Va salut si asfalt uscat!

Editat de marian90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACEASTA ESTE FURIA MEA ALBASTRA SI CU EA VREAU SA DEFILEZ.......

LONCIN APOLLO 125CC...

7.5 KW (10CP)...

MAX. 105KM/H.

post-27515-1277270719_thumb.jpg

post-27515-1277270762_thumb.jpg

post-27515-1277270794_thumb.jpg

Editat de MADOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai fiti asa de rai daca bugetu e mai restrans ce sa faca il asteptam la plimbarai si ff multa bere :)

 

Nu era nimeni rau, doar ca intre capra de la avatar si capra albastra din poze... nici nu stii pe care s-o calaresti... Ride on! :) Desi... daca ma gandesc mai bine: prefer capra albastra din poze. Costa mai putin intretinerea si e a ta pana si in acte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah ca pana si o laba te costa in ziua de azi (ma refer ca iti trebuie cel putin material - revista pe care dai bani)

 

oricum capra din poze nu cred sa coste prea mult avand in vedere o singura aventura implicit o singura inchidere a tarabei :)

 

@Mados - wellcome!

sper sa ne vedem curand la bere, ca plimbari cred ca mai greu, nu din cauza mea, din cauza lui Vlad, in special va dati seama, dar mai sunt in schimb altii care prefera lucrurile mai incet asa...

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu merg la Sonishpere maine seara, va asteptam la WATT club la o petrecere campeneasca cu fasole cu ciolan, ceapa,slana,tuica,etc /index.php?showtopic=545034

Pastram tuiculita, bere la rece,de-ale gurii si pentru cei care s-au agitat pe la concerte .

 

Sambata o luam de la capat cu Marea Reveneala! Zeama de varza e din partea casei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata-duminica asta sunt si eu disponibil pentru o mica plimbarica, poate asa reusim si noi sa ne cunoastem:D :laugh:

 

Asfalt uscat! :D

 

 

Hai la garaj si vorbim acolo!

Vezi ca mai in urma cateva pagini vei gasi si datele noastre de contact (tel/mail) in cazul in care nu nimeresti locatia!!!

 

Open Drink .........pana luni!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...