Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cam pustiu in ultima vreme ;)

 

Si te gasesti tu sa faci galagie......

In week-end iar e pustiu : sambata dupa ora 16:30 plec la Busteni pana duminica.

 

P.S. - sper ca nu aveati aceeasi idee :D

 

Ride Safe !!!

 

 

Mesaj completat

Daca mai tine ploaia asta si maine ..........am decis : Vineri bag motorul la iernat :)

Pantera ...fa-mi loc in garaj mie si navetelor de bere ce urmeaza sa le consumam pana in aprilie-mai 2011 cand revenim pe "asfalt uscat" cum place unora!!!

 

Sa fim seriosi dragilor, propun in acest week-end o tura de sezon : Bucuresti - Bucuresti cu un minim 500Km si cazare pe unde ne prinde noaptea.

In alta ordine de ideei : plecarea se face sambata dupa ora 13:00. Nu exista "destinatie finala" stabilita pana acum. Astept propunerile voastre pana la data si ora mentionate.

 

Multumesc anticipat pentru participare si buna intelegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg sambata cu un prieten in spate pasager pana la Brasov sa vada un Virago. Plecam dimineata, ne intoarcem seara. Daca nu se baga nimeni la tura de doua zile, te invit cu noi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg sambata cu un prieten in spate pasager pana la Brasov sa vada un Virago. Plecam dimineata, ne intoarcem seara. Daca nu se baga nimeni la tura de doua zile, te invit cu noi ;)

 

Multumesc de invitatie, din pacte muncesc sambata pana pe orele 13:00, posibil sa va prind in trafic la intoarcere .......eu oricum ma bag la o plimbare asa cum am anuntat. Raman peste noapte acolo unde ma voi simti bine :laugh:

 

Ride On !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mobrele noastre sunt functionale, asa ca mai rar pe la metrou :laugh:

Nu e chiar asa, eu merg cand pe mobra cand cu metroul, ca am de urmat un tratament de fizio-terapie zilele astea si am ajuns la concluzia ca e mai usor de ajuns la Medicover Victoriei de la Aurel Vlaicu cu metroul decat cu partaitoare, plus ca dupa ce imi baga aia curent gramada in umar nu mai sunt sigur cum conduc, plus ca doctorul zice sa nu fac efort cu mana asa numai de al dracului m-am dus sambata la marsula ala din Braila (sanatate curata, m-a durut mana doua zile dupa asta ca am mers destul de mult cu vant lateral puternic). Deci am ajuns la program zilnic asa: 1) 10km pana la servici pe partaitoare (motocicleta sau scuter in functie de ziua saptamanii, adica moto de obicei doar luni); 2) Drum dus-intors cu metroul la doctor la tratament (dupa probleme cel mai probabil din cauza ca am mers cu moto pe Varbitza Prohod unde e traseu de enduro si eu nu am moto de enduro); 3) 10km pana acasa pe partaitoare (motocicleta sau scuter in functie de ziua saptamanii, adica moto de obicei doar vineri); 4) Conform indicatiilor medicului de weekend nu fac efort, adica in acest weekend nu fac efort ca ma duc la Ozzy, ca in rest nu scap nici un weekend in care nu ploua, macar cu o plimbarica mica de cumparaturi pana la Ruse (la maximum am portbagaj cat jumatate din ce poate un Logan).

Dar vezi ca poti sa combini perfect metrou plus motocicleta plus scuter? Si sa mai si asculti si sfatul medicului (evident doar pe alocuri)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moldovane, insanatosire cat mai grabnica. N-am nimic cu bietul metrou. Cu oamenii care circula cu el am eu probleme ;) Nu suport aglomeratia, mirosurile, imbulzeala, statul in si experimentatul de noi si mai multe pozitii decat folosesc atunci cand fac secs.

De bietul infopasscom care are ghinionul de a-mi fi coleg de munca, doar faceam misto :D Ca a avut ghinionul sa isi ia o mobra la propriu. O saptamana repara la ea, o zi se plimba :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moldovane, insanatosire cat mai grabnica. N-am nimic cu bietul metrou. Cu oamenii care circula cu el am eu probleme :D Nu suport aglomeratia, mirosurile, imbulzeala, statul in si experimentatul de noi si mai multe pozitii decat folosesc atunci cand fac secs.

De bietul infopasscom care are ghinionul de a-mi fi coleg de munca, doar faceam misto :P Ca a avut ghinionul sa isi ia o mobra la propriu. O saptamana repara la ea, o zi se plimba :laugh:

 

Venise ori Maxx, ori Pantera (mie Pantera mi-a zis) cu ideea sa ne imbracam in costum full de motociclist, sa te sui in metrou si sa faci pe nebunul printre calatori (sa te comporti exact ca si cum ai fi in trafic) si apoi sa te filmezi. Da' cine se baga sa ma filmeze pe mine? :) Ca altfel n-am niciun stres. ;) Nu ca as fi eu motociclist, exact cum zicea Capone -> repar 3 luni si ma dau 3 zile (m-am dat, ca gata... s-a dus clipa fericirii).

Editat de infopasscom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la treaba cu metroul sau in chiloti pe magheru ma bag si eu daca ne strangem inainte sa dea inghetzu' ;)

 

eu maine in jur de 10 plec spre Ramnicu Valcea cu oprire in Pitesti sa vad o masinuta cu intoarcere duminica pe seara. daca are cineva chef de o tura pana acolo, poate chiar un Sibiu eu sunt pe traseu.

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey mephisto,sau care mai pleaca din zona dristor,bobocica,vitan,etc. cand se mai lasa cu plecari pe weekend baga un mesaj si la mine...

 

Da Bamse...se face, mie mi-a iesit fara sa vreau plecarea de sambata asa devreme. In general plec dupa ora 13 -14 (sau plecam) dar sambata asta mi-am luat talpasita pe la 10:00 cand ne-am intalnit in parcare.

A fost o plimbare frumoasa pana la Veliko in Bulgaria, o masa copioasa la pranz si iar plimbare spre casa.

 

Sambata asta daca ne permite vremea poate mai bagam o tura cu cazare si cina festiva!!!

 

Just tinking !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am revenit pe forum baiti :D de la noul meu birou . Din pacate se anunta vreme nasoala in weekend dar poate facem o plimbare

 

Daca te referi la plimbari ca si pana acum nu te baza pe mine :D stii ca eu nu ies sub un plin / week-end.

Acum pe bune si serios , chiar nu ies zilele acestea ca am activitati la job sambata si duminica sunt ocupat cu niste drumuri la bunicu la tara.

Daca va bagati pe seara la un vin fiert cu portocale si scortisoara.................. Open Drink !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dai tu vinul si eu scortisoara :D

 

pai...dehh.....daca tot am ramas singuri in "garaj" ne asociem la ce putem/stim si noi.

Pregateste 2KG de scortisoara, de vin ma ocup eu, ca iarna se anunt alunga si linistita!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti bou, ca nu stiu sa scriu....fac si eu asa sa mai fac posturi. bwahahahahahahah

 

Plagiat....numai eu scriu ca sa fac posturi cand nu fac kilometri.

Una peste alta, se pune de o ieseala duminica pana la vecinii bulgari sa servim un pranz si sa ne mai bucuram de vremea buna...........

Ca de obicei nu invit pe nimeni, este doar un mesaj de informare.

Plecarea se face undeva in jurul orei 11:30 ca sa se trezeasca si pasaralele de noapte ce umbla prin cluburi. :D

 

Si va rog sa nu imi urati "asfalt uscat", oricum nu ma intereseaza :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...