Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Pe sambata imi scot si eu motorul. Sper sa ne vedem curand...

 

Am facut azi o plimbare... Frigutz!

 

Bravos :rock:

 

Te asteptam in zona cand vrei tu, detalii despre locul e intalnire sunt pe aici pe undeva (nu mai stiu la ce pagina)

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salve.. am auzit de niste lume care se strange pe Bd Unirii la rondul in care mai stau cu masinile cei de la BGS(intre unirii si alba iulia). Eu cred ca trag o fuga macar sa fac niste poze ca tot n-am scos motoreta. Din cate am inteles baietii se intalnesc sambata pe la 1..

 

Ne vedem pe acolo daca treceti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, cred ca azi ma duc sa-l resuscitez pe Frankenstein ii dau doua fire si il pun sa-mi faca un scurt ca pe sambata am chef si io de una mica :)

restul, sambata, ceva?

 

Bah... ce am inteles eu : sambata ...doua....un scurt.....si una mica...... :lol:

 

Sa fie primit :friends:

Editat de Mephisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, sincer imi fac, avand in vdr ca de dimineata la 9 era lapovita si 2C :(

 

Baaa...la 9 mai era cum era, la 6:45 ningea bine. In fine, nu mai are putere sa se intoarca "alba", doar ne mai amageste putin si incearca sa-i sperie pe unii care (nu dau nume) nu si-au scos inca motoretele de la iernat :pow:

Promit ca de luni o sa fie ok si urmatorul week-end facem galagie......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucuri noi-pus

ulei/filtre-pus

frane ok

benzina are troaca

terenul de joaca: numa bun, un pic malos asa

 

deci, o reteta de succes pentru cine doreste impachetari cu namol ;)

 

 

 

cum unde bre, la locul stiut :friends:

 

 

ps: am verificat locul ;)

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau namol pt ca ma murdaresc, eu sunt dintre aia care se poarta la cisme facute astfel incat sa imi fac freza cu batista in ele, in concluzie doar asfalt si ala preferabil uscat :D

 

Bine "pitzi", pana la terenul de joaca este asfalt asa cum iti place tie si pe urma incepe distractia....... :blbl:

Te asteptam odata sa ne "jucam" cu totii ..... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau namol pt ca ma murdaresc, eu sunt dintre aia care se poarta la cisme facute astfel incat sa imi fac freza cu batista in ele, in concluzie doar asfalt si ala preferabil uscat :D

 

hooopaaaa, pisi, sa nu te uzi pi labuzde. te-ai dat cu gel si iti strici freza? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa se mentina caldura de azi macar.. ca vreau sa imi scot si eu bicicleta de la iernat :diggin: :(.. saraca cat a hibernat :(

 

Pantera daca intrii pe aici da-mi un mesaj privat ca am de discutat cu tine niste "problemute" :D sau poate vrei pe mess ( wildfire_marian )

 

P.S. Stiu ca-i amuzant ID-ul meu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare vecinilor! sunt nou printre voi! stau vizavi de maicom. Am un kawa er5 dar inca e la garaj. sper sa ne vedem prin cartier si, de ce nu, sa ne si cunoastem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@neutrino ....bun venit!! cand vrei tu, ne vedem la locatiile stabilite, detalii gasesti in acest topic

@maxx : sterge-o de aici cu "fitzele" ca o sa pun eu toate pozele cand o sa am timp :P

 

In alta ordine de ideei ramane cam asa :

- intalnirea de luni a fost mutata (in extrasezon) pentru vineri seara la "birou"

- planul de plimbari pentru 2012 nu este finalizat

- grupul de plimbare a ramas aproape neschimbat

- au survenit unele modificari privind iesirile organizate (la camp sau pe sosea?)

 

Daca am omis ceva va rog sa completati voi!

 

Open Ride ...."betzivilor"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dupa ceva timp. Azi ma duc la RAR cu F650-ul personal... urmeaza inmatricularea. Ma inrolez si eu in grupul de plimbare... daca sunt primit biggrinbounce2.gifricky.giffriday.gif

 

Asta e primul contact cu mobra... chiar in ziua achizitionarii

http://www.facebook.com/video/video.php?v=298601356831069

Editat de Achi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dupa ceva timp. Azi ma duc la RAR cu F650-ul personal... urmeaza inmatricularea. Ma inrolez si eu in grupul de plimbare... daca sunt primit biggrinbounce2.gifricky.giffriday.gif

 

Asta e primul contact cu mobra... chiar in ziua achizitionarii

http://www.facebook.com/video/video.php?v=298601356831069

 

cumetre...albumul e privat :)

peste vreo 2 saptamani vin si eu cu voi...nu conteaza daca on sau off :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sti sa mergi pe moto Sergiule? :D

 

@ Achi - te asteptam cum sa nu, mai apare un bmw :)

 

@ Meph - tati chiar asteptam si eu pozele alea pe mail si vad ca nimic, macar sa stiu si eu ca inca mai sunt capabil sa merg si sa imi faca cineva poza/poze :P

 

mai sti sa mergi pe moto Sergiule? :D

 

@ Achi - te asteptam cum sa nu, mai apare un bmw :)

 

@ Meph - tati chiar asteptam si eu pozele alea pe mail si vad ca nimic, macar sa stiu si eu ca inca mai sunt capabil sa merg si sa imi faca cineva poza/poze :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumetre...albumul e privat :)

peste vreo 2 saptamani vin si eu cu voi...nu conteaza daca on sau off :) :bigstar:

 

gata. e public :)

 

off topic:

am fost azi la RAR, apoi la circa financiara.... si nu aveam certificatul fiscal... nu mi-a venit sa cred. Il caut de ore si nu dau de el.... cea mai proasta chestie posibila. Are cineva relatii pe tema asta? adica sa scot fisa fiscala fara ca vanzatorul sa fie acolo.... ma rog.... probleme tampite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...