Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aici se intampla ceva ciudat.... zona crepusculara... inainte nu aveam timp de forum ca ne plimbam prea mult . Acum nu ne plimbam dar nici nu ne mai adunam la garaj :)). Hai sa organizam o plecare la o intalnire moto care se apropie. Pantera cica scoate de la naftalina zzr pentru Pagaie :)) pana acum doar vorbe .... hai sa ne punem pe treaba sa facem si noi ceva vara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Bahhh....Mai tinem si noi "sedinta" in serile de luni? Hai sa ne adunam pe ora 20:00 si sa vedem ce avem de facut in week-end. Am auzit niste discutii despre o plecare la mare... Conditii decente, cazare sau cort, sunt si masini pentru bagaje , in acest fel se cam intrunesc toate solicitarile de grup. Ce zice "fetele"???



Sa nu va aud ca nu stiti unde sunt saptamana viitoare https://www.facebook.com/events/375962002507948/ ........

Cel mai probabil nu voi avea semnal la telefon, dar voi urca pana la Balea ca va fac in ciuda :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

dragi colegi, tin pe aceasta cale sa imi cer scuze ca am lipsit la sedinta de pahartid ce s-a desfasurat ieri la orele 20 la locul stiut!

recuperez astazi, NEGRESIT!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi colegi, tin pe aceasta cale sa imi cer scuze ca am lipsit la sedinta de pahartid ce s-a desfasurat ieri la orele 20 la locul stiut!

recuperez astazi, NEGRESIT!!!!!

 

Pentru STAFF nu se pun absente in catalog, dar se fac mentiuni speciale la "pomul de Craciun". :))

Azi vor recupera NEGRESIT si "membrii" care au absentat ieri.

Subiectul sedintei : Sarbatorim pe cineva din grup !!!! (nu are cont aici). Detalii la "sedinta" dupa ora 19:00.

 

Sa ne fie de bine si la iarna sa avem zapada :P (pt cine stie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

Incerc sa dau de proprietarul unei motociclete. Ea se afla pe Bld. Mihai Bravu, intre calea Dudesti si Soseua Vitan, vizavi de complexul Kaufland, langa spatiul de joaca pentru copii, chiar in dreptul trecerii de pietoni.

Mai exact aici...https://maps.google....070fda218624953

E un Suzuki GN250, rosu.

Vreau sa-i gasesc proprietarul ca sa o cumpar pentru piese. Se afla intr-o stare destul de proasta dar are ce-mi trebuie mie.

Numai bine!

 

P.S. Sper sa nu sa se supere nimeni pt postare, iar pentru eventuali oameni cu ganduri necurate va anunt ca zona are camere video

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Moshociclistii va astepta diseara in club Panic (fostul Control) incepand cu orele 21:00 la un concert umanitar cu JerryCo , Red Magnetic , The DaDa , si Intact, prezentare de Hrubaru de la RockFm. Intrarea se face pe baza de donatie pt cazurile sociale si cei din casele de copii.


ce ziceti ... va bagati?


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...