Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ultima strigare anul acesta la MZ- ETZ!!-500euro impreuna cu toate piesele si acesoriile. Motocicleta este in perfecta ordine din punct de vedere tehnic, cu toate consumabilele schimbate recent (sub 1000km) acumulator, gume, ferodouri, placute, simeringuri telescoape, chit de lant. Are multe piese de schimb si accesorii (roata enduro si pinion mic). Buna si pentru incepatori.

post-4028-1221942998_thumb.jpgpost-4028-1221943007_thumb.jpgpost-4028-1221943027_thumb.jpg

post-4028-1221943034_thumb.jpg

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare anul acesta la MZ- ETZ!!-500euro impreuna cu toate piesele si acesoriile. Motocicleta este in perfecta ordine din punct de vedere tehnic, cu toate consumabilele schimbate recent (sub 1000km) acumulator, gume, ferodouri, placute, simeringuri telescoape, chit de lant. Are multe piese de schimb si accesorii (roata enduro si pinion mic). Buna si pentru incepatori.

post-4028-1221942998_thumb.jpgpost-4028-1221943007_thumb.jpgpost-4028-1221943027_thumb.jpg

post-4028-1221943034_thumb.jpg

up de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi,dezdoi,indrept,strambez...cum vreti un set de roti,fata,spate,pt Mz,cu cauciucuri pe ele.Nu stiu exact modelul,dar maine pun niste poze.Chiar nu stiu de la ce mobra sunt.Presupun ca de Mz.Si mai am o roata spate pt Java.Cred ca e de Java :grinbandit: Le donez!

P.S Galen,Lakopeter,Maty,interesati? Cred ca stiu,...setul e de Mobra S50. :blink: :)

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 4100 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

 

1000 ultimul pret fara negocieri. e prea bun pretul sa mai negociez.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi,dezdoi,indrept,strambez...cum vreti un set de roti,fata,spate,pt Mz,cu cauciucuri pe ele.Nu stiu exact modelul,dar maine pun niste poze.Chiar nu stiu de la ce mobra sunt.Presupun ca de Mz.Si mai am o roata spate pt Java.Cred ca e de Java :grinbandit: Le donez!

P.S Galen,Lakopeter,Maty,interesati? Cred ca stiu,...setul e de Mobra S50. :blink: :)

 

 

daca ai roata fata completa etz considera-l vandut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

t-ai gasit geaca?daca nu,contacteaza-ma...am eu 3 geci chopper(neagra,gri,maro patat)..nu sant noi,dar arata bine si preturile ok..o geaca cu protectii stare buna,pret bun...sau geci noi,cu protectii detasabile model blade,carpen diem(preturile mai mici decat se vand pe forum..).mai am 4 perechi pantaloni piele cu protectii,marimi diferite...pot fi probate la turda.. :)

anunt valabil... :grinbandit: se mai adauga una bucata kawasaki gpz,stare impecabila.....o yamaha r6.....ford focus sport.....rim strip-uri toate culorile...nevoie urgenta de parale... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai roata fata completa etz considera-l vandut :grinbandit:

 

 

Dimensiunile la cele doua sunt. 23/2.25,iar cea mai barosana cred ca e pe 17(nu scrie decat Max. 220 kg).Fara firma sau alte cifre.Saboti sau alte accesorii nu am la ele. :blink:

post-36079-1222104479_thumb.jpg

post-36079-1222104501_thumb.jpg

post-36079-1222104547_thumb.jpg

post-36079-1222104558_thumb.jpg

post-36079-1222104568_thumb.jpg

post-36079-1222104578_thumb.jpg

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 4100 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

 

1000 ultimul pret fara negocieri. e prea bun pretul sa mai negociez.....

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand ktm lc4 din 2002, pret 3800 euro neg...pt mai multe detalii 0740310477

 

 

Up! Pt. Pitzi! Nu vrea nimeni un LC4 puternic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten are nevoie de un far de R6 model 2003 - 2005 si carena care sustine farul. Nu are acces la net. Daca indoaie careva asa ceva ii las numarul de telefon. 0742 172886 Radu

 

 

e f scump.suportul de far e vreo 180 euro si farul vreo 200 euro.daca are nevoie,il pot ajuta.sa ma contacteze

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al 3-lea up si de la mine :kiss:

va multumesc pt up-urile voastre..o sa raman falit pana la urma dar sper cu motorul vandut..

 

Doua UP-uri de la mine,nu de alta,dar eu sunt bautor de suc... :goodposting:

..ok , dam si pe suc..ms incaodata.. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e f scump.suportul de far e vreo 180 euro si farul vreo 200 euro.daca are nevoie,il pot ajuta.sa ma contacteze

 

Dupa cum ziceam, nu are acces la net si m-am oferit eu sa-l ajut. In cazul in care poti lasa-mi un PM cu un nr tau de telefon. Te va suna el si va intelegeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R1 superba ......nimeni minic???

 

0752191516

 

vand yamaha r1 din 99

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)

Evacuare sport,crash pads,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 3500 eur !!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42 Suomy extreme boots,manusi.

 

Acum are 44.000km

 

 

R1 superba ......nimeni minic???

 

0752191516

 

Multumesc frumos ovidiu :goodposting:

Domnii cu"italiencele" sunt mari caractere intotdeauna :kiss:

 

Astazi am luat prelata de pe ea si ce sa vezi???O BIJUTERIE!!!! Nu stiu daca o mai vand,iar daca pana in primavara nu primesc macar 3000 eur,o tin de colectie,ca pe "dejaba".....mai bine sta acolo...

 

Si inca o chestie nu am zis despre ea....NU E RULATA IN ORASH,ca majoritatea speedurilor Clujene :) :agree:

 

Numai bine!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='yzulyka' date='Sep 22 2008, 07:32 PM' post='147928

 

 

 

Dimensiunile la cele doua sunt. 23/2.25,iar cea mai barosana cred ca e pe 17(nu scrie decat Max. 220 kg).Fara firma sau alte cifre.Saboti sau alte accesorii nu am la ele. :agree:

 

 

primele 2 poze .rotile sant de mobra 50. restul nu stiu de la ce motor ar fi... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...