Sari la conținut

Seawolves Bikers Party 2008


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@Organizatori:

 

De la Cluj, n-am reusit inca sa mobilizez doar 3 motoare, dar inca mai trag sperante sa ne adunam mai multi!!!

Joi seara cand ajung eu pe acolo, poate gasim o galeata de bere rece...

berea o sa fie rece...si o sa :) intre de minune dupa cati km o sa faceti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au sosit inca de aseara primii musafiri. 2 motoare din Covasna. Bravo lor ! :rusinica:

DA! Si am si tras 1 tur de forta cu ei....bere,vodca,horincutza... Saracii,inca mai puteau zambi dupa drumul obositor pe care l-au facut! PROMITEM DISTRACTIE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ieri, am intrat, era liniste, cateva motoare parcate, populatie lipsa, numai un grup mare si zgomotos cu niste x5-uri negre si cateva motoare, steaguri rosii, facand campanie electorala pt un candidat PSD la primarie. Am impresia ca nu i-au lasat inauntru si bine le-au facut. Eu am iesit, m-am dus in Vama, era omor, n-am reusit sa intru cu motorul, mii de oameni, praf si o mizerie cumplita. M-am intors la 2 Mai, am gasit o masa la restaurantul de acolo, era sa spunem plin la capacitate dar nu nebunie ca in Vama. M-a plouat de 3-4 ori de vreo 2 ori bine, in rest soare. Per total f misto plimbarea. A picat destul de rau cred pt baietii din CT faptul ca majoritatea s-au dus in Vama acum de 1 Mai. Am mai fost pe la intalniri la ei, de regula sunt mai bune organizate si mai civilizate decat media. Anii trecuti se tineau la un camping inspre Navodari, era f OK acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost

dar pacat ca a plouat

in rest a fost bine.....concert ,bere,mici

din cauza ca a plouat a trebuit sa plec pe la 11 asa.........s-a tinut parada?

ca sa stiu ce am pierdut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clubul HEAVY RIDERS M.C. va fi prezent la intrunire . :wink:

RESPECT!!! :D

:rusinica: :rolleyes: :blbl:

CLAR GENIALI :lol: :lol:

am vazut...9 sau sa fie 10 moto cu voi in VAMA... :kiss: SI woooow sper sa fie 1 onoare sa fac parte dintre voi cindva in viiitor cin o sa iAU CARNETU' ALA :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Sper sa va placa si astea.Calitatea lasa de dorit deoarece au fost facute cu telefonul.Camera foto mi-a fost furata din cabanuta impreuna cu o pereche de pantaloni si 3 perechi de ciorapi noi.C'EST LA VIE!!! In rest a fost super OK!!! :) :rusinica: :rolleyes: :blbl:

 

Multumiri organizatorilor ca ne-au suportat si ne-au dat voie sa consumam alchool si din afara campingului.Promitem sa venim si la anul sau cand vreti mai organiza,daca mai organizati ceva anul acesta sa ne dati de stire pe topic sau pe site-ul vostru.Ma bucur ca am fost printre voi.A fost frumos in ciuda vremii cam nefavorabile.Sper ca data viitoare vom petrece si mai bine si mai mult.

post-20248-1209915423_thumb.jpg

post-20248-1209915430_thumb.jpg

post-20248-1209915441_thumb.jpg

post-20248-1209915449_thumb.jpg

post-20248-1209915706_thumb.jpg

post-20248-1209915720_thumb.jpg

post-20248-1209915730_thumb.jpg

post-20248-1209915745_thumb.jpg

post-20248-1209915767_thumb.jpg

post-20248-1209915779_thumb.jpg

post-20248-1209915790_thumb.jpg

post-20248-1209915803_thumb.jpg

post-20248-1209915813_thumb.jpg

post-20248-1209915826_thumb.jpg

post-20248-1209915840_thumb.jpg

post-20248-1209915850_thumb.jpg

post-20248-1209915862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ramas multi acolo dar acei ultimi mohicani au fost plini de inima si au facut o super atmosfera. CALARETII GREI tin sa felicite LUPII DE MARE pentru organizare si va anuntam ca nu ne-ati castigat doar respectul ci si prietenia.

Tinand cont ca sunteti niste marinari...suntem siguri ca data viitoare o sa faceti valuri si mai mari ..... noi vom fii acolo cu siguranta.

 

LA MAI MULTE!!

 

PS: Un mesaj pentru cei care s-au speriat de vremea nu atat de favorabila: ATI PIERDUT UN SUPER CHEF!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...