Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Se reia traditia anul acesta?

cu toate ca nu mai stau in zona sunt intrutotul de acord sa ne intalnim din nou

facem o listuta?

 

1 -Firebl@de

Editat de Firebl@de
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Salut ,

 

Stie cineva vre-un garaj in aceasta zona unde as putea sa-mi tin si eu motorul contra cost ?

0749652059

"Daca are cineva nevoie de garaj peste iarna, se inchiriaza unul pentru una sau mai multe motoare in zona Grivita - Domenii, pret 120 RON/luna. Detalii pe PM."

 

Mesajul de mai sus a aparut in acelasi subforum, zona Cringasi, 1 Mai , Domenii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salutare !

 

Stie cineva vreun garaj/loc in garaj, loc unde sa-mi tin Z-ul pe perioada sezonului? Adica 15Martie - 15Noiembrie.

 

Stau pe Buc-Noi la intersectie cu Jiului si nu e niciun motor lasat pe langa blocuri prin zona si nu as vrea sa aflu daca si ce se fura prin zona.

 

Merci mult de ajuot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De regula, motocicletele nu sunt in atentia hotilor in zona, spre deosebire de scutere. Daca te uiti in zona, sunt f. multe case. Poti intreba pur si simplu...poate poate ;) Respect!

Salutare !

 

Stie cineva vreun garaj/loc in garaj, loc unde sa-mi tin Z-ul pe perioada sezonului? Adica 15Martie - 15Noiembrie.

 

Stau pe Buc-Noi la intersectie cu Jiului si nu e niciun motor lasat pe langa blocuri prin zona si nu as vrea sa aflu daca si ce se fura prin zona.

 

Merci mult de ajuot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Merci, fac inca sapaturi...Variante sunt destule, dar caut una cu acces permanent, ma mai apuca dor de plimbare la 12 noapte si e bine sa ai "autonomie" logistica.

 

Cele bune

 

Dragii mei, nu ati iesit din hibernare? Ce e atata liniste in zona asta?! :laugh: Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu am iesit din hibernare de o luna... vad ca nu prea este activitate (pe forum) la noi in cartier... Poate mai reinviem intalnirea aia de acum 2 ani de la parcul Bazilescu, astfel incat sa ne cunoastem intre noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut la toti. caut 2 baieti rai de tot. prea ne luam teapa de la pustanii care vind mizerii motociclistilor. am un client pe baia de cris. detalii pe pm sau mess.

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

VAND CASTROL POWER1 Racing Full-Sintetic

 

 

LA URMATOARELE PRETURI :

 

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 40 - 36 RON/L (TVA inclus)

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 50 - 40 RON/L (TVA inclus)

 

PM sau email dozzer_s@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai face vreo intalnire in zona?

Chiar asa, se mai tin aceste intalniri, asteptam chemari...

Ma bag si eu in seama ca un ducatist monsterist galagios in seama prin Damaroaia, langa pizzeria lui Irlandezu'

bafta si asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...