Sari la conținut

Aradul plange din nou


Meste
 Share

Postări Recomandate

:moto:

 

Nu il cunosc pe baiat... da am discutat cu cineva care il stia... Se pare ca a avut viteza prea mare si a ratat curba, a lovit capul de pod si la impactul cu planeta si-a rupt coloana.

 

Odihneasca-se in pace.

 

P. S.

Din pacate sunt unii car eo cam cauta cu lumanarea... mai ales in Arad. Eram ieri pe Padurii, la vopsitoriea aia, la Marius. Si acolo era un tip cam pe la 30 de ani ( :makeout: ) pe un Suzuki de 1000 - a plecat asa ca jmekerii, in slapi, bermude si tricou (ca trebuia sa faca impresie artistica nu :ok: ??) - nici macar casca nu a avut.. in schimb a stat vre-o 2 minute sa isi stearga ochelarii negrii de jmeker si sa ii aseze TACTICOS pe nas... No offense, da cred ca nu are viata lunga.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit ca este vorba de motocicleta lui Pino,tipul asta cred ca a cumparat-o de la el si o fost sa o incerce,dar o avut prea mare viteza si o ratat o curba si o intrat intr-un cap de pod,am inteles ca o ajuns pe partea cealalta a raului si si-o rupt coloana.Motocicleta era un suzuki gsx-r 750 (nu sunt sigur)

 

Condoleante familiei :makeout: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare atat de rau :makeout:

Se duc oamenii pe care ii cunosc numai intr-o saptamana cat nu am fost in ARAD...

Pacat, oameni de caracter (aveau echipament pe ei)...Pino se pare ca e devastat (se pare ca isi vinde motorul), Nelutu o murit in bratele sale :ok:

 

R.I.P. tuturor celor care l-au iubit si condoleante familiei :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Sa-i fie odihna linistita si noi cei ramasi sa invatam din greselile altora. Masinile puternice au nevoie de indeminare si multi tineri se prapadesc ametiti de placerea vitezei. Sfatuiti pe cunoscuti sa se intinda nu mai mult de cit le permite experienta.

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...