Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Mergem maestre, mergem, trebuie sa vorbesc inainte cu doamna aia. Oricum vorbim sambata cand ne vedem .

 

OK! Mi-am luat si luni zi libera pt asta.

Pai atunci stabilim maine ceva sau duminica ca tot ne vom vedea la Apasu!

Pina atunci sa fie lista completa - la zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

careva catre mareee maine dimineata :cheers:

Salutare la toata lumea!

JON te am sunat pe mobil....da mi un semn .....

Vrem si noi sa plecam de dimineata pe la 6....k sa nu prindem cuptorul pe sosea......mergem la 2 mai.(cu cort,berea in vama)....cei care sunteti interesati sa mergem impreuna va rog da-ti un mesaj asta seara pana la 12.00 k pe urma ma bag la somn.

Avem calabalac(virago-camila) ,asa k vom merge oricum in 100-110 pe autostrada,in rest regulamentar ;) ,daca e cineva cu moto mai lent no problem,ne asteptam unii pe altii.....stabilim un ritm ok pt toata lumea.

Bafta!

 

 

Lope bine ai revenit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lope bine ai revenit!

 

Bine v-am regasit, weekend placut la mare si berii cat mai multe...

Pe aceasta cale vreau sa va anunt ca CHOPPER ACADEMY face gratar duminica la Apasu, deci cand veniti de la mare, daca nu este prea tarziu, treceti pe acolo sa ajungeti cu burta plina acasa. Vin si vreo 10-15 de la ei, vreo 10-15 de la noi asa ca punem de o bauta.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi pleaca la mare sau la munte acum... am ceva pentru ei, mai am de lucru doar la sincronizare film-subtitrare, in rest cred ca e o ok ( merge pe orice browser ).

Arunca un ochi sa vezi aici organizarea si mersul intr-un grup moto de plimbare : http://chopperacademy.ro/grupmoto1.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si pozele mele de azi: http://picasaweb.google.com/larrymarinescu/Lehliu16082008

Sper sa va recunoasteti. :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai adaug si eu cateva poze:

http://picasaweb.google.com/ionescu.marius...liu16August2008

 

Faina plimbarea si pentru unii cu peripetii!!!

Si nu uitati sa priviti atenti la ultima poza! UE si ceva pe linga!!!!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, nu am mai intrat de mult, da uite ca revin in forta cu pozele le la plimbarea Chopper Academy - Daca nu ne ducem noi la mare vine marea la noi. lol

 

 

La plaja

Editat de SlipComunistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Hello

 

Va mai strangeti pe undeva? ma stradui de vreo 2 saptamani sa prind si eu o iesire cu chopperisti, but no results, pe forum prind numa topicuri expirate :) :blink:

 

Site-ul de chopper academy e plin de infectie (virusi) si design-ul lasa de dorit, poate prind o discutie cu admin-ul sa trag site kalumea :laugh: :laugh: Numele de domeniu e bestial, cinste celui care a fost cu ideea :)

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Hello

 

Va mai strangeti pe undeva? ma stradui de vreo 2 saptamani sa prind si eu o iesire cu chopperisti, but no results, pe forum prind numa topicuri expirate :lol: :blink:

 

Site-ul de chopper academy e plin de infectie (virusi) si design-ul lasa de dorit, poate prind o discutie cu admin-ul sa trag site kalumea :wave: :lol: Numele de domeniu e bestial, cinste celui care a fost cu ideea :)

 

:) :laugh: :laugh: Topicurile si anunturile nu sunt expirate, poate te uiti tu la ele dupa ce au expirat :lool: , noi ne strangem in fata Academiei Romane in fiecare sambata, exceptand sambata asta cand este raliul, si ne strangem un pic mai sus, adica la intersectia 13 septembrie cu Panduri.

In ceea ce priveste site-ul, da , apar spam-uri, chestie la care lucram sa o rezolvam, adminul este OldLarry care a muncit destul de mult la site, daca vrei sa il ajuti cu ceva il poti contacta, cred ca are un nr. de telefon la contact si este un tip foarte deschis.

Pana atunci noi te asteptam la o intalnire sa ne cunoastem.

 

Sanatate si numai bine.

 

Pentru saptamana asta locatie de intalnire va fi mutata din cauza raliului din jurul Casei Poporului. Locul PROVIZORIU se afla un pic mai sus pe Calea 13 Septembrie la intersectia cu Sos. Panduri (vezi harta), pe partea stanga cum urci de la Casa Poporului inspre Ghencea.

 

Sambata 23 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde !!!!

super pret 8100 Euro pt un R1 2006 frumos modificat

primul proprietar 7500km reali

Modificari race : xenon, Filtru aer sport K&N,

Linie tobe Micron

Placute frana (fata/spate) Brembo + furtune frana race

Crash Paduri - Yamaha

Scarite Race - Gilles Tooling

Cadru invelit in carbon

 

 

www.YamahaR1.ro

Care dai cioparu pe speed ???Oricum la categoria ei e o frumusete !!

 

PS:nu e locul ei aci !!

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...