Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

Pentru cioperisturi ca sa danseze in gura la ei si sa se vada valoarea cand crapa dushmanii de ciuda ca nu are pitzipoance si dolari cum are baietzii de dupa blocuri care are cioper si scuter de care vrea mushchii lui!!! Viezure , (cuvant urat) , mazare, manz chip it blec sub unghii!

 

http://www.youtube.com/watch?v=_qZG7LnEm2s

 

Si pentru restul fara gusturi asa sofisticate

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

* aouleeeeeu, muica, daca ajung sa ascult Stefan Banica pe topicu' asta, e grav. ma duc sa ma imbat si cred ca-mi schimb si secsu'. asa macar o sa am posibilitatea sa-i sparg fatza lu' manelistu ala (de la postul urmator), daca-mi taie calea.

 

si una de la soacra mare, adica de la The Pretenders:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot suntem pe gen,recomand asta:

Ar mai fi si altele,dar nu vreau sa aveti cosmare noaptea :P

Mesaj completat

Old School death metal \m/ MASSACRE

 

pure punk \m/ SID VICIOUS

 

Mesaj completat

Ma care mai are FORCEPS ?!! Ce vremuri frate, ce show-uri faceam la festuri pe muzica lor.Pacat ca Zalaul a ramas fara trupe sonore...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare cum pot sa setez ca sa nu mai vad posturile mititelului asta ca serios daca mai pot... sau nu mai calc veci pe aici ... sa-mi bag piula, ce e mult e prea mult! Poate sunt eu singurul de aici care nu intelege ce are Zamfir , Banica, romantele si manelele cu muzica pt motor... Asta e nesimtire! Ce ar fi sa pun Borodin si Procofiev pt ca eu ascult asta... chiar daca nu sunt destul de retardat sa ascult asta pe motor...

Din nou miracolele internetului cand orice pitzipoanca poate sa te calce pe batatura pt ca nimic nu i se poate intampla... is chiar satul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare cum pot sa setez ca sa nu mai vad posturile mititelului asta ca serios daca mai pot... sau nu mai calc veci pe aici ... sa-mi bag piula, ce e mult e prea mult! Poate sunt eu singurul de aici care nu intelege ce are Zamfir , Banica, romantele si manelele cu muzica pt motor... Asta e nesimtire! Ce ar fi sa pun Borodin si Procofiev pt ca eu ascult asta... chiar daca nu sunt destul de retardat sa ascult asta pe motor...

Din nou miracolele internetului cand orice pitzipoanca poate sa te calce pe batatura pt ca nimic nu i se poate intampla... is chiar satul

 

Intreadevar titlul topicului e " Muzica pentru riderul de chopper,cruiser sau custom, In afara de muzica tobelor :P " Deci nimeni nu e curios ce muzica asculti tu "mciaulih". Noi am inteles ca-ti place Banica si restul, dar ajunge domnule. Am inteles, am luat cunostinta. Gata. Sa mai lasi si pe alti, si nu umpla topicul cu muzica ta. Fiecare pune un link, si daca ii place la cineva, gaseste destule la "related videos".

 

Sabaton (Suck my) Metal Machine:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, initial nu m-am bagat ca shobolanu i-a spus la bunul simt ce trebuia sa-si dea seama singur;

incapatanarea mciaulih sa stii ca nu e un atu. a inteles toata lumea despre ce e vorba cu tine, dar ajunge. ne-am lamurit. tu esti un "altfel" de motociclist. ti s-a auzit suficient glasul ca toata lumea sa inteleaga ca esti deplasat.

sunt convins ca o poti tine asa "a la long" cu noi da hai sa nu poluam zona asta de forum aiurea in tramvai.

Editat de morpheus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma-nsel,"mititelul' a mai avut o 'pauza' fotzata,vreo 6 luni... :P In curand,cred c-ajunge super-membru,cu-atitea posturi..Ca vad ca baga peste tot...Sunt curios: l-a vazut cineva,si pe motocicleta ?! Sau e doar motociclist cibernetic?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* si pentru mine locul asta (topicul cu muzica ptr. riderul de chopper...) era un loc placut, adica reveneam mereu aici cu placere.

pana cand s-a sculat "altfelul" asta sa ne educe muzical.

 

personal, nu ma intereseaza ce gusturi are fiecare rider, selectez de aici ce vreau sa ascult si ce nu. da' macar sa fie posibilitate de selectie. nu trantesti acolo niste link-uri la care nu pui nici o referinta si mai bagi si cu toptanul, ca deh! suporta forumu' . mie imi deranjeaza campul vizual, cand deschid pagina. sunt si eu sensibila, recunosc.

 

hai sa va inveselesc umpic:

 

Old Crow Medicine Show (piesa o stiti, da' e o interpretare deosebita :) ) - The Weight

 

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Tu te simti obligat sa postezi ceva,odata pe ora?! ...Stii vorba aia:lasa-neee,lasa-neee...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* frate, da' tot nu pricepe! de fapt, nici nu ma deranjeaza atat muzica pe care o pune, cat textele lui "originale". de cate ori deschid pagina asta, vad cam 3/4 de posturi cu "invataturile" lui despre muzica. probabil ca eu sunt de vina. sau am o zi mai proasta.

 

mne, trece!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buahahah... e o forta a naturii.

 

 

Nu conteaza de cate ori:

 

* zi, bre, ce piesa-i asta, ca la mine in tara l-au interzis (pe tub). mama lor de fritzi! ...poate o gasesc in alta parte. haide, ca tu ai muzici calumea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He,he..o ascult aproape zilnic...si nu ma satur de ea. KORN-Did my time.Clipul cu Angelina Jolie :) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Muzica pe care o ascultăm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...