Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

This is fucking it!

Suna bine formatia, dar mie mi se pare ca vocea nu se potriveste cu ritmul, e prea dura!

 

Ceva din undergound-ul romanesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No man, just right! Redneck Southern Metal se numeste stilul ... cool as!

Am observat ca are ceva tenete mai din sudul USA dar eu zic ca vocea strica instrumentatia care e foarte buna, spre exemplu ar pica la fix o voce gen Rob Halford sau Mat Sinner (Primal Fear).

Apropo mi s-a starnit pofta:

Desigur asta-i Europa si fiecare are alte viziuni asupra metalului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ice-ule, acuma esti rau repetat , daca tie nu-ti place nu inseamna ca "strica" nimic!!! Grow some balls and step up! Asa se numeste stilul asta de metal, asa se canta si asa trebuie sa sune, place bine, nu place iara bine. Daca ar fi toti cu fata ta, cu gusturile tale, cu vocea ta, cu mintea ta si imbracati ca tine, unde ti-ai mai gasii perechea? hahahahhaha

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ice-ule, acuma esti rau repetat , daca tie nu-ti place nu inseamna ca "strica" nimic!!! Grow some balls and step up! Asa se numeste stilul asta de metal, asa se canta si asa trebuie sa sune, place bine, nu place iara bine. Daca ar fi toti cu fata ta, cu gusturile tale, cu vocea ta, cu mintea ta si imbracati ca tine, unde ti-ai mai gasii perechea? hahahahhaha

Apoi nu vreau sa misc rahatul vechi ca poate pute, :smoke: , sunt de acord cu tine ca ce imi place mie nu trebuie sa se aplice si la restul. N-am zis ca nu imi place ce si cum canta dar vream sa scot in evidenta diferenta dintre Europa si US cand vine vorba de metal. Efectiv vreau o conversactie constructiva (si stipulez ca ar parea interesanta o voce de genul Rob Halford la o instrumentatie ca asta). Cunosc genul se trage din Pantera si asta-i cel mai bun exemplu

dar nu poti sa nu iei in seama si partea Europeana
. Stipulez nu vreau sa fac o discutie contradictorie ci una constructiva si cu explorare a diferitelor moduri de abordare (european sau american) Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Muzica pe care o ascultăm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...