Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

:sick: Tare rezervorul!

Dar :disappointed: .... stati sa ma plang si eu putin si gata: voiam ca viitorul meu motor sa fie cu picaturi de apa pe el. :crack:

In continuare vreau sa fie asa, si asa o sa il fac.... dar speram sa fie singurul cu picaturi. Acum, asta e! Si peste multa vreme cand o sa fie gata, sa nu ma acuzati de plagiat pls. :lol:

ciao.

post-10107-1152897411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Tare rezervorul!

Dar :sick: .... stati sa ma plang si eu putin si gata: voiam ca viitorul meu motor sa fie cu picaturi de apa pe el. :lol:

In continuare vreau sa fie asa, si asa o sa il fac.... dar speram sa fie singurul cu picaturi. Acum, asta e! Si peste multa vreme cand o sa fie gata, sa nu ma acuzati de plagiat pls. :lol:

ciao.

nu iti face griji in legatura cu plagiatura :disappointed: .. cine stie cate sunt deja cu apa si noi nu le-am vazut :crack: . asta e doar unul dintre ele si cred ca nu e singurul de la noi din ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urgent!!

are cineva idee cum ,si de unde pot sa fac rost aici in tara la vopsele pentru bodypainting,peste 3-4 zile?

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urgent!!

are cineva idee cum ,si de unde pot sa fac rost aici in tara la vopsele pentru bodypainting,peste 3-4 zile?

nu stiu dar si pe mine m+ar interesa asa ceva. daca afli tu sa ma anuntzi si pe mine. oare cu acrilice pe baza de apa (de la fondul plastic) nu se poate? ca doar nu sunt toxice pt piele si cred ca si rezista ceva vreme. daca oincerci tu sa ne anuntzi si pe noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok.dar cred ca acrylice nu sin tbune ca nu sint prea elastice si se crapa dupa ce usca.....si chiar poate sa iriteze pielea unor oameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: da ,poate ca fac o incercare.

 

 

inca o poza cu micra si cu prietenul meu.Celalalt acum incerc sa fac,sint gata numai cu partea dreapta...

post-7975-1153938923_thumb.jpg

post-7975-1153939201_thumb.jpg

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: da ,poate ca fac o incercare.

inca o poza cu micra si cu prietenul meu.Celalalt acum incerc sa fac,sint gata numai cu partea dreapta...

imi place mai ce comenzi prinzi. felicitari f faine sunt temele primite. felicitari inca o data si la cat mai multe lucrari :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

sunt din Satu Mare,am inceput sa lucrez si eu cu aerograful de cateva luni si am facut o capota cu tema Lord of The Rings,orice critica constructiva e binevenita avand in vedere ca sunt incepator:)

post-8047-1154009747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

sunt din Satu Mare,am inceput sa lucrez si eu cu aerograful de cateva luni si am facut o capota cu tema Lord of The Rings,orice critica constructiva e binevenita avand in vedere ca sunt incepator:)

post-8047-1154009747_thumb.jpg

salut. mie imi place f mult. felicitari hai ca putem face un grup al incepatorilor aici :D .

bafta in contiuare si poate o sa ne si vedem curand daca esti asa de aproape de mine :cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. mie imi place f mult. felicitari hai ca putem face un grup al incepatorilor aici :D .

bafta in contiuare si poate o sa ne si vedem curand daca esti asa de aproape de mine :cheers: :burnout:

 

salut si mersi :burnout:

sa fie bafta, la fel tuturor, si poate iti fac o vizita cicioc intr-o zi sa mai impartim niste pareri la o bere :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si mersi :D

sa fie bafta, la fel tuturor, si poate iti fac o vizita cicioc intr-o zi sa mai impartim niste pareri la o bere :burnout:

 

bineinteles. oricad, te ashtept :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

sunt din Satu Mare,am inceput sa lucrez si eu cu aerograful de cateva luni si am facut o capota cu tema Lord of The Rings,orice critica constructiva e binevenita avand in vedere ca sunt incepator:)

post-8047-1154009747_thumb.jpg

 

Nda...nu prea cred ca ai facut tu capota asta. E facuta de cineva, mai demult si este postata pe airbrush.com. nu ar trebui sa iei lucrarile altora si sa te "lauzi" cu ele. incearca sa postezi lucrarile tale.

:crack:

 

Mai jos una din lucrarile mele. O casca model "Skull Helmet". O sa revin cu mai multe poze.

Airbrush profesional - Comenzi la: 0726.140.559; email: diavol_dracu@yahoo.com; id. messenger: diavol_dracu - Bucuresti

post-12121-1154768610_thumb.jpg

Editat de Pizzi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nda...nu prea cred ca ai facut tu capota asta. E facuta de cineva, mai demult si este postata pe airbrush.com. nu ar trebui sa iei lucrarile altora si sa te "lauzi" cu ele. incearca sa postezi lucrarile tale.

:crack:

 

Mai jos una din lucrarile mele. O casca model "Skull Helmet". O sa revin cu mai multe poze.

Airbrush profesional - Comenzi la: 0726.140.559; email: diavol_dracu@yahoo.com; id. messenger: diavol_dracu - Bucuresti

 

daca e doar o remarca ar fi bine sa sti siguir de ceea ce zici. daca e adevarat ca lucrarea e facuta de altcineva rushine celui care o postat-o. dar daca a facut-o el sa mai faca ceva poze

.. eu ma abtziin in leg cu cine a facut-=o..daca el bravo lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era doar o remarca. Oricum "my bad" - m-am uitat mai bine si am vazut ca tot el a postat acolo. Skull, te rog sa accepti scuzele mele. Kiar imi place capota asta si am vazut-o mai demult pe airbrush.com. Mi s-a parut aiurea ca altcineva sa-si asume creditele pentru mulnca altora. Nu e cazul de data asta. Bravo, bravo, bravo pt desen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu face nimic Pizzi, si mie mi se pare o tampenie sa-si asume unii lucrarile altora, scuzele sunt acceptate si mersi:)

am inceput o alta capota intre timp o sa pun o poza pe cand va fi gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ceva poze cu un virago

 

 

O intrebare destul de stupida la prima vedere, dar pe mine ma macina. Voi ce folositi pentru detaliile foarte foarte fine. Tot aerograful? Sau pensula?

potzi folosi aerograful daca te tzine si te crezi instare daca nu potzi sa o faci cu pensula

post-9047-1154884383_thumb.jpg

post-9047-1154884425_thumb.jpg

post-9047-1154884482_thumb.jpg

post-9047-1154884556_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu face nimic Pizzi, si mie mi se pare o tampenie sa-si asume unii lucrarile altora, scuzele sunt acceptate si mersi:)

am inceput o alta capota intre timp o sa pun o poza pe cand va fi gata

dupa o vacanta bine meritata.....

 

bai tata....acum 2 ani...numaram aerografistii pe degete ......in prezent vad ca ne-am inmultit...nu gluma....apropos...Zolii.!!! un prieten ti- a lasat la MotoRRocK...la vanzare cateva lucrari(grafica ..parca spunea el) si te intreba daca le-ai luat cu tine ...si daca da....ar vrea sa facem intr-un fel sa ajunga inapoi la el....multa bafta..... :crack:

post-6623-1154936321_thumb.jpg

post-6623-1154936335_thumb.jpg

post-6623-1154936352_thumb.jpg

post-6623-1154936366_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tata....acum 2 ani...numaram aerografistii pe degete ......in prezent vad ca ne-am inmultit...nu gluma...

 

asta e mai...... AM APARUT SI NOI CA CIUPERCILE DUPA PLOAIE. eu cel putin imi doream sa fac demult asa ceva dar mai bine mai tarziu decat niciodata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...