Sari la conținut

Ieri La Arc


Vizitator Hairy Poker
 Share

Unde credeti ca era lumea!  

69 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Am fost nea wizzie .. eram eu , strumfuadi , ikarus , djidji_duru , bogdan_eu ... si inca cineva ... ( imi cer scuze dar nu mai tin minte numele - de la ploaie cred ) ... ora era cred ca 8 fara ceva ...

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

mah, am verificat boschetzi, am sunat sa intreb daca e ziua corecta, am sunat la primarie sa vad daca nu au dat vreo ordonanta, am intrebat publicul, am zis fifty fifty si nimik....

Pe urma m-am gandit sa execut un colaj ceva sa fac mai multe motoare din unul dar prea ar fi aratat toate la fel...

In cele din urma am plecat nedumerit spre casa....

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem maaartori :ok: .. drat .. nu mi'a trecut prin cap sa fac o poza .. de unde sa stiu eu ca urmeaza sa prezint probe :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai wizzie, tu nu stiai ca astia se sperie de ploaie... nu vor sa se ude la outze... :makeout:

 

io mi-am luat tzeapa anu trecut si am invatat lectia...

 

las ca bem vineri in etrusco...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap

 

cum da putzina ploaie shi se uda asfaltul, devin conservari!!! :blbl:

 

io cred ca erau in drum spre arc, da' mergeau prea incet din cauza asfaltului umed shi pe la 20.30 erau la jumatatea drumului shi s-au gandit ca nu mai gasesc pe nimeni acolo shi s-au intors acasa!!!! :makeout: :ok: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut pe acolo. Pe la 7 si ceva cred. Erau 3 motoare si 4 oameni care discutau. Aleko, Bucs si inca doi pe care nu ii stiu.

 

Keep it low Wizzie! :moto: You were late! :makeout: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Nepoate de fapt a fost plin la arc, dar vroiam sa vada lumea ce grafician bun este eu nene... cum am scos io toati motoarili din poze breh....:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost nea wizzie .. eram eu , strumfuadi , ikarus , djidji_duru , bogdan_eu ... si inca cineva ... ( imi cer scuze dar nu mai tin minte numele - de la ploaie cred )  ... ora era cred ca 8 fara ceva ...

:makeout:

Castravetele.... "face parte din familia curcubitaceelor shi contzine 90% apa" (shi 10% hot air - in cazul de fatza)... normal ca s-a dus shi pe ploaie :moto:

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am vrut sa vin, da' m-am gandit ca decat sa stric bunaciune de poze facute de maestrul Wizzie, mai bine trag direct in Corint (unde se pierduse DMW cu cateva sticle in fata, pt ca apoi sa minta pe forum :makeout: ca el s-a dus acasa, ca un copilas cuminte ce e... pardon, care este)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre Wizzie, si eu am fost, eram ala din elicopterul Politiei care-l arunca pe Lupu cu parashuta, sa filmeze in format divx intrunirea:) Bineinteles ca parasuta a ramas la una mica printre piloti, asa ca Lupu s-a descurcat cum a stiut. P.S: mai nou, nu mai vb cu mine pe Messenger, cica injur si-l vede nevasta. O avea frun' Beta, ceva, ca de la mine de la PC sa moara calu daca scrie si citeste altul decat je :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

deci, care este eu eram acolea la orele 17 trecute fix, si in deplinatatea facultatilor si postlicealelor mintale am purces a apasa cu deshtu' pa boton la camera si a-ti vazut ce-a iesit.... :makeout:

acum am si io martori, p-ala de-mi dadu' cafeaua dupa ce a spalat aparatu' si tot asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...