Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah sunteti nebuni? ticalosu' de alex_ripper m-a inscris fara voia mea. de bagat, m-as baga dar nu singur. anybody wanna pair up?

 

eu ma gandeam sa fim vreo 4,5 sa o punem de o melodie din aia penibila de la backstreetboys sau new kids on the block... o panarama din aia, la care adaugam si miscare scenica dupa videoclip..si aia e :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect. sa inteleg ca suntem 2 pana acum. care se mai baga? merge si un mc hammer can't touch this

 

sa facem propaganda ducatista. ardem niste steaguri cu sigla yamaha/honda/kawasaki etc :P)

 

sau ceva mai jazzy

 

http://www.youtube.com/watch?v=9b3wR28Z04I

Editat de Symbolic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect. sa inteleg ca suntem 2 pana acum. care se mai baga? merge si un mc hammer can't touch this

 

sa facem propaganda ducatista. ardem niste steaguri cu sigla yamaha/honda/kawasaki etc :P)

 

sau ceva mai jazzy

 

http://www.youtube.com/watch?v=9b3wR28Z04I

 

 

arde tu steagurile alea si mi-e ca a doua zi iti vei face programare la stomatolog si la operatie estetica sa te repare...oricum gandire de taran...cu ce pana mea esti tu mai special ca ai ducati? te plangeai ca ala cu chopperul nu te-a ajutat sa iti scoti junghiu dintre masini...cu ce esti tu mai destept decat ala? tu nu mergi pe doua roti? nu mergi pe aceleasi strazi cu ceilalti? o prostie mai mare nu puteai sa debitezi.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva de vanzare un monopost care sa se potriveasca pe 695?

 

in alta ordine de idei... ripper, pe ducati esti mai special.

tu nu o sa poti sa-ti dai seama de chestia cu 'specialii' pt ca ai fazer.

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva de vanzare un monopost care sa se potriveasca pe 695?

 

in alta ordine de idei... ripper, pe ducati esti mai special.

tu nu o sa poti sa-ti dai seama de chestia cu 'specialii' pt ca ai fazer.

 

:P

 

 

blondule da-mi voie sa fac ceva pe specialul tau si pe ducati-ul tau...sunt n motoare care te fac mai special, exemplu: triumph, indian, si din ograda broscarilor guzzi...dar nu ai cum sa iti dai tu seama ca ai un rahat de ducati. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondule da-mi voie sa fac ceva pe specialul tau si pe ducati-ul tau...sunt n motoare care te fac mai special, exemplu: triumph, indian, si din ograda broscarilor guzzi...dar nu ai cum sa iti dai tu seama ca ai un rahat de ducati. :P

 

Domnu' cu aragazu, numai cateii fac pipi pe unde apuca. Va rog eu respectuos sa folositi o buda sau sa latrati in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' cu aragazu, numai cateii fac pipi pe unde apuca. Va rog eu respectuos sa folositi o buda sau sa latrati in alta parte.

 

 

ai o deductie de doi lei...mai intai ca nu am specificat ce fac pe ducati-ul lui...poate faceam oua prajite, poate faceam niste desene, dar mintea nu te-a dus prea mult...deh, daca si tu te crezi special...vezi ca pentru oameni speciali ca tine cu nevoi speciale sunt institutii abilitate sa te ajute :drink: daca mai ai ceva de comentat, te astept fata in fata sa imi explici cum e treaba cu pipi, aragazu si latratu, capisci? :moto:

 

mish si blondu, voi v-ati bagat ca musca, intr-o discutie ironica intre mine si Symbolic. Pe el il stiu de foarte multi timp si imi e prieten indiferent ce motor are.A avut BMW, acum are Ducati, poate isi va lua Triumph sau poate Kawasaki, eu tot voi fi prieten cu el. La voi vad ca prietenia inseamna sa ai monster...laudati motorul asta de parca cine stie ce custom ati avea si nu mai are nimeni...de parca ar fi unicat. Buna dimineata, nu e unicat si voi ca le detineti nu sunteti cu nimic special.Eu inteleg sa iti lauzi motorul si sa zici ca al tau e mai bun si mai frumos, doar ca este al tau, dar voi exagerati. In momentul cand da unul peste tine, Doamne fereste, nu se uita ca ai Ducati, Yamaha, Honda, sau Harley, si nici doctorul nu te intreaba ce motor pilotai cand ai avut accident ca sa stie cum sa te trateze. Sau ca sa iau un caz fericit, pentru voi berea are acelasi gust si se vinde la acelasi pret ca si pentru alt motociclist...de ce?!! simplu ca toti suntem oameni, motociclisti...Pana veti intelege ca nu sunteti cu nimic superiori unui alt biker, se pare ca mai e mult...La noi esti judecat dupa ce motor ai nu dupa ce fel de om esti. Traiasca Romania si benzina sa fie ieftina...over and out.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai o deductie de doi lei...mai intai ca nu am specificat ce fac pe ducati-ul lui...poate faceam oua prajite, poate faceam niste desene, dar mintea nu te-a dus prea mult...deh, daca si tu te crezi special...vezi ca pentru oameni speciali ca tine cu nevoi speciale sunt institutii abilitate sa te ajute :moto: daca mai ai ceva de comentat, te astept fata in fata sa imi explici cum e treaba cu pipi, aragazu si latratu, capisci? :sick:

 

mish si blondu, voi v-ati bagat ca musca, intr-o discutie ironica intre mine si Symbolic. Pe el il stiu de foarte multi timp si imi e prieten indiferent ce motor are.A avut BMW, acum are Ducati, poate isi va lua Triumph sau poate Kawasaki, eu tot voi fi prieten cu el. La voi vad ca prietenia inseamna sa ai monster...laudati motorul asta de parca cine stie ce custom ati avea si nu mai are nimeni...de parca ar fi unicat. Buna dimineata, nu e unicat si voi ca le detineti nu sunteti cu nimic special.Eu inteleg sa iti lauzi motorul si sa zici ca al tau e mai bun si mai frumos, doar ca este al tau, dar voi exagerati. In momentul cand da unul peste tine, Doamne fereste, nu se uita ca ai Ducati, Yamaha, Honda, sau Harley, si nici doctorul nu te intreaba ce motor pilotai cand ai avut accident ca sa stie cum sa te trateze. Sau ca sa iau un caz fericit, pentru voi berea are acelasi gust si se vinde la acelasi pret ca si pentru alt motociclist...de ce?!! simplu ca toti suntem oameni, motociclisti...Pana veti intelege ca nu sunteti cu nimic superiori unui alt biker, se pare ca mai e mult...La noi esti judecat dupa ce motor ai nu dupa ce fel de om esti. Traiasca Romania si benzina sa fie ieftina...over and out.

Da de ce te ataci asa........a fost o gluma cu un sambure de adevar :D si doar atat.Baietii daca va tineti de treaba cu dansu va fac o surpriza din galerie :P .Aaaaaaaaa si la faza cu pritenia e doar ca ai monster ai dato in bara si ca sa intelegi ce inseamna ducati(la fel ca triumph,harley,mv agusta,benelli si mai sunt) este ca o mancare, bautura....etc :drink: ce vrei tu putin da bun restu............................................Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am insinuat, n-am acuzat. chiar am vorbit politicos cu tine pentru ca am vazut ca ne tot innobilezi cu titlul de "speciali" si m-am gandit ca ar fi fair-play sa te tratez cel putin la fel, mai ales ca esti si la noi acasa, pe canapea.

 

pare rau ca-ti sare tzandara asa repede; o fi de la zgomotul motorului, nu? :moto:

 

dom'le, mie-mi place si fazeru'. e bengos, fiabil si sunt sigur ca intre el si proprietar exista o relatie cel putin speciala :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondule da-mi voie sa fac ceva pe specialul tau si pe ducati-ul tau...sunt n motoare care te fac mai special, exemplu: triumph, indian, si din ograda broscarilor guzzi...dar nu ai cum sa iti dai tu seama ca ai un rahat de ducati. :moto:

 

ma alexe, poate ca tu esti baiat bun, nimeni nu are nimic personal cu tine,

pacat ca nu intelegi de gluma si faci niste afirmatii care nu-si au rostul pe acest topic.

 

Pt ca tu ti-ai luat fazer inseamna ca iti place 'chinezaria' - cum arata, cum suna, cum merge...

eu am ducati, normal sa-mi placa mai mult decat 'chinezaria ta' si o cred mai speciala. ce e asa de greu de inteles?

 

si se pare ca tu confuzzeezzi lucrurile rau, amesteci accidentele cu ducatistii, berea cu alte preturi, superioritatea cu 'specialii'...Buna Dimineata !(ca sa citez).

In Romania si bineinteles pe acest topic NU esti judecat dupa motor - Toti suntem motociclisti.

Doar ca aici e o canapea sunt multi ducatisti si tu vb urat de ducati --> 'discutii acide'

 

Asfalt uscat :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma alexe, poate ca tu esti baiat bun, nimeni nu are nimic personal cu tine,

pacat ca nu intelegi de gluma si faci niste afirmatii care nu-si au rostul pe acest topic.

 

Pt ca tu ti-ai luat fazer inseamna ca iti place 'chinezaria' - cum arata, cum suna, cum merge...

eu am ducati, normal sa-mi placa mai mult decat 'chinezaria ta' si o cred mai speciala. ce e asa de greu de inteles?

 

si se pare ca tu confuzzeezzi lucrurile rau, amesteci accidentele cu ducatistii, berea cu alte preturi, superioritatea cu 'specialii'...Buna Dimineata !(ca sa citez).

In Romania si bineinteles pe acest topic NU esti judecat dupa motor - Toti suntem motociclisti.

Doar ca aici e o canapea sunt multi ducatisti si tu vb urat de ducati --> 'discutii acide'

 

Asfalt uscat :drink:

 

Motorul mi l-am luat pentru ca ma coafa cel mai bine pentru ce aveam sa il folosesc, si desigur banii. Ti-am zis ca am gasit un St2, dar era prea tarziu. Nu imi pare rau de alegerea facuta. Iar despre discutiile acide, nu stiu ce cautai tu in discutia intre mine si Symbolic. ca eu fac misto de el si el de mine e treaba noastra...nu ma cunosti nu te cunosc, deci nu avem glume...si nu, nu is baiat bun.

Iar mish, daca aia numesti tu vorbit frumos, te astept sa imi vorbesti la fel de frumos in fata. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey ia gata cu vrajba. ce naiba. vin sarbatorile. vi s-a urcat frigu' la cap? ia mai bine spunei care te mai bagi la joc.

 

symbolic

mo weed

blondu

freeman (daca e in oras)

buggy (cu galeria)

 

aseara am vb cu ralucone si zicea ca se rezolva de proiector asa ca trebuie sa decidem pe ce dansam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZA1NoOOoaNw...feature=related

 

sau

 

http://www.youtube.com/watch?v=BRaT5cDoupw

 

clasice dar de efect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondule, hai sa o lasam balta ca deja m-am plictisit. Ducati sunt cele mai frumoase cele mai bune motoare, restul nici nu ar trebui sa existe...pacat ca sunt facute de italieni.

Hai benzina ieftina si asfalt fara gropi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea I:

hai k parca, parca mai venim de acasa, sa recapitulam un pic:

pana acum suntem 4: Symbolic, je, freeman (a confirmat intre timp :P) si blondu

domnu buggy, daca tu crezi ca vi si stai sa faci galerie te inseli amarnic...daca vii, esti pe scena..garantat :D

melodia aia indiana e prea tare, sincroanele o sa ne iasa la marea arta :moto: :sick:

 

partea a II a:

observ prima cearta care se lasa cu vorbe grele pe canapea...nu aveti ce face? nu mai bine iesim si radem la o bere? :drink:

fac pariu ca face to face v-ati intelege mai bine

alex-ripper, nu stiu daca ne stim, poate din vedere.... chill...oamenii astia doi pe care ii ataci cu vehementa pentru ca s-au bagat intr-o discutie pe un topic public aveau tot dreptul sa isi exprime o parere, indiferent daca vorbeau serios sau faceau misto.... de aici si pana la "hai sa imi spui face to face" parca e ceva drum, nu crezi?

cu alte cuvinte..hai sa fim prieteni pt. k odata si odata, cine stie cum, o sa avem nevoie unii de altii fiind in aceeasi barca

 

P.s. spre deosebire de tine is baiat bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moamăăăă, vă apucați de zvârlit buricu' de podea??? :moto: vin să vă fac poze :sick:, trebuie neapărat să imortalizăm momentu'. dar numai dacă vă văd cu fustițe de paie :D Âşi ghirlade la grumaz, ca fetele din hawaii, altfel nu merită oboseala :drink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moamăăăă, vă apucați de zvârlit buricu' de podea??? :sick: vin să vă fac poze :D, trebuie neapărat să imortalizăm momentu'. dar numai dacă vă văd cu fustițe de paie :P Âşi ghirlade la grumaz, ca fetele din hawaii, altfel nu merită oboseala :moto:.

 

vezi ca in videoclipul ala ie si prezente feminine de sex femeiesc, ce zici, rezervam leading role-ul de la muher pt dumneavoastra? :drink:

 

LE domnul monsterist este asteptat de asemenea cu o prestatie pe masura rangului dumisale

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moooooooooooa...este extraordinar.Te felicit ierbarule!

 

Oricum anuntati ma din timp daca e cazul sa citesc de acum topicul doar cu floricele.

 

Cat de restu'...ar fi treaba o plecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...