Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se zice la prognoza ca sambata or fi in jur de 16 grade. eu as zice ca nu e frig, asa ca putem merge si noi intr-o plimbare mai mult sau putin relaxata. eu as propune un gratar, mai spre munte asa, poate chiar la cheia. stiu un loc nemaipomenit cu vedere spre muntele rosu si parau cu apa limpede. monsteristi inscrisi pana acum ar fi vreo trei, nu le divulg inca numele, din motive de securitate. damn, ce conspirationist sunt.

asa, mai pe scurt, sambata, gratar monsteristic la cheia. plecare de la arc, ora 10.00. luati-va parale la voi sa cumparam ceva mititei, carnati si alte carneturi bune de pus pe gratar, gratar pe care il aduc eu. am putea targui si niste vin ca sa il fierbem cu piper, foi de dafin si scortisoara. nu cred ca afecteaza la permis o canuta de vin fiert printre atatea mancaruri. bucatele le vom cumpara de la un magazin din drum. va anunt ca voi face pe bucatarul din nou, obligat de laudele aduse pentru gratarul de pe transfagarasan. lista e deschisa pentru inscrieri, asa ca nu ezitati si treceti-va pe ea. daca aveti nelamuriri, astept intrebarile voastre la 0744522214 sau aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt mine e prea departe cheia, poate facem mai pe la pasarea pe aici. i shall bring za guitar!

sa compunem imnul monsteristilor, nu de alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma anunt pt plecare.pasarea suna oka.I shall bring the guitar too:D

 

am vorbit cu liviu si se pare ca nu aveti nimic impotriva vegetarienilor,deci ma pot prezenta la gratar.

 

eu sunt pentru un drum mai scurt , nu de alta dar "moadmoazelelor" nu le place frigu

 

seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moweed, piticu, la voi ploua ma? pe langa faptul ca discutati despre o chestie pe care am pus-o eu alaltaieri pe topic, nici ca ati da vreun semn despre sambata.

 

/index.php?...t&p=1555779

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moweed, piticu, la voi ploua ma? pe langa faptul ca discutati despre o chestie pe care am pus-o eu alaltaieri pe topic, nici ca ati da vreun semn despre sambata.

 

/index.php?...t&p=1555779

 

stiu ca ai pus-o tu acu doua zile, dar atunci nu aveam cu cine sa fac bascalie :lol:

eu as veni cu cea mai mare placere, mai ales ca am chef mare de o iesire mobristica, dar din pacate iar nu sunt prezent in capitala...daca se modifica schimbarea, sunt acolo :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu face planu...

se zice la prognoza ca sambata or fi in jur de 16 grade. eu as zice ca nu e frig, asa ca putem merge si noi intr-o plimbare mai mult sau putin relaxata. eu as propune un gratar, ma....e transfagarasan. lista e deschisa pentru inscrieri, asa ca nu ezitati si treceti-va pe ea. daca aveti nelamuriri, astept intrebarile voastre la 0744522214 sau aici.

 

Altu il strica...

io zic să vă faceți Âşi plan de rezervă, că se-anunță vremi friguroase Âşi ude... not good days for science :nono:

 

 

important e ca ei se iubesc ca 2 copii si sunt o familie...

 

Daca rezolv treburile de sambata vin si moi. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' ZaiR, n-am stricat nimic, ba am dat un sfat, să faceți Âşi plan de rezervă. în schimb... dumneata cam eÂşti stricător de găÂşchete :rolleyes:, nu zici nici câr, nici mâr, nici că te duci, nici că nu te duci :nono:. oamenii ăÂştia pleacă dimineață, la 10.00, ai face bine să rezolvi treaba precum făt frumos, te dai de trei ori peste cap Âşi termini treburile Âşi îi fericeÂşti Âşi pe "monÂştri" cu prezența dumitale garantată la "prăjeală" :lool:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liviule, ai idee cam cat costa si unde pot gasi o codita (galbena eventual) de Monster? Un amic si-a pierdut-o acum cateva zile :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la codita pt numar..am eu una

da mi un pm daca t intereseaza

 

Carena spate :nono:

 

adidase, e vorba cumva de alex de la four pistons?

 

Da :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...