Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vai, domnule ierbaru', vă mulțumesc, dar nu este nevoie să mă onorați în halul ăsta. eu aÂş cam vrea să ies din bucureÂşti uichendu' ăsta că de când cu frigu' s-au redus mijloacele de transport Âşi mi-e poftă de o mare sau un munte. dar dacă domnu' monsteristu' vrea să vie Âşi doreÂşte să îl însoțesc... cu cea mai mare plăcere viu să vă aplaud, dar sper că Âştiți paÂşii Âşi vă sincronizați, altfel cătălina a făcut bannerul degeaba Âşi o să faceți de râs zeul Ducati :D

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, eu diseara vin la academie la 19.30. care se mai simte capabil este asteptat cu drag.

 

 

 

salutare ,

ma bag si eu diseara la academie..dar cu masina... :D

 

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JOI INTRE 12:00 SI 17:00 PUTETI FACE REPETITII IN SILVER CHURCH. Am vorbit cu cei de acolo, mai tarziu de cinci nu se poate pentru ca au un party programat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate unii nu pot ajunge la repetitii in acel interval.O sa vb.cu directoarea scolii generale 23(de pe calea mosilor) si sa ne dea voie sa repetam mai pe seara.Zic pentru ca de data asta avem nevoie de un spatiu mai mare...sa ne desfasuram mai mult:D.

Partea proasta e ca pot afla dupa 5:30..

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu pot sa ajung la orele astea, si presupun ca nici unul dintre noi!

 

nu ne ramane decat sa gasim alt loc sa repetam, sa avem pasii si succesiunea lor bine puse la punct, iar duminica inaintea spectacolului sa facem o ultima repetitie pe scena de la TSC!

 

cred ca asta e singura varianta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ne ajuge repetitia de azi.

poate reusim sambata sa facem o repetitie chiar pe scena.

 

mie nu imi este foarte clar cum se vor strange banii.

vreu sa invit si cativa prieteni care nu au mobre.

exista o taxa de intrare care va ajunge la mirela ?

se doneaza o parte din banii din consumatia de la bar ?

se doneaza bani doar de la motociclisti ?

..... ?

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu pot sa ajung la orele astea, si presupun ca nici unul dintre noi!

 

nu ne ramane decat sa gasim alt loc sa repetam, sa avem pasii si succesiunea lor bine puse la punct, iar duminica inaintea spectacolului sa facem o ultima repetitie pe scena de la TSC!

 

cred ca asta e singura varianta

 

Duminica asteptam toate echipele de dansatori incepand cu orele 16:00 pentru repetitiile finale. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donatiile se vor face la fata locului, vom pune la dispozitie urne sigilate pe care membrii staff-ului le vor plimba pa' peste tot. Intrare nu punem pentru ca nu practicam acest sport, preferam sa va lasam pe voi sa dati din inima, nu obligat.

De asemenea, vor fi flyere speciale impartite in locatie, cu datele de donatie. O parte din invitati sunt oameni cu un statut aparte care cu siguranta vor ramane cu gurile cascate, vazand ce facem pentru Mirela. Ii zice sensibilizare si functioneaza intotdeauna, mai ales ca drama Mirelei este una sincera, iar sperantele i-au crescut de cand cu operatia. Nu ne bazam 100% numai pe donatiile in locatie, ci pe after-effect, ca sa-i spun asa."

Ca si la Motocab, de altfel, banii seriosi au curs direct in cont, dupa petrecere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica voi fi de pe la 12 acolo, cel mai tarziu. Puteti veni de la 12 sa tot repetati pana pe seara. Numai sa nu va plictisiti pana la concursul propriu zis :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica voi fi de pe la 12 acolo, cel mai tarziu. Puteti veni de la 12 sa tot repetati pana pe seara. Numai sa nu va plictisiti pana la concursul propriu zis :)

noi?? sa ne plicitisim...niciodata!! :P :D

la cat de profesionisti suntem poate o punem si de un freestyle, asa de amorul artei!! :laugh: :laugh:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor, melodia e gata de la editat. repetitiile au iesit excelent. nea nicu inamicu e si el multumit. ne facem reality tv si castigam si biker dance-ul.

 

cam asta e concluzia ultimei adunari dansanto-monsteristice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor, melodia e gata de la editat. repetitiile au iesit excelent. nea nicu inamicu e si el multumit. ne facem reality tv si castigam si biker dance-ul.

 

cam asta e concluzia ultimei adunari dansanto-monsteristice

 

mai citeste maine asta treaz..si sa-mi spui ce intelegi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...