Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

mai baieti, nu aveti un surub nenorocit care sa se potriveaasca la prinderea de la pompa de frana? la taica-miu prin garaj nu am gasit nici unul bun si sambata ma intorc si vreau sa pun ghidonul nou :cheers: dau si io cateva beri si o galeata de benzina :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai baieti, nu aveti un surub nenorocit care sa se potriveaasca la prinderea de la pompa de frana? la taica-miu prin garaj nu am gasit nici unul bun si sambata ma intorc si vreau sa pun ghidonul nou :cheers: dau si io cateva beri si o galeata de benzina :ok:

Gasim noi un imbus de 6 , nu-i bai ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu inteleg de ce iti faci atatea griji daca tot esti paulica iron balls :cheers:

 

eu de exemplu sunt teleleu golden fuckin retreiver...si circul fata asigurare, fara numar, fara motor, face ce vreau io...si mai mult de 30 de zile ;) :)

 

 

 

ete infractoru' :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si lu` telelica cum ii zici? fata-pamantie, cel-care-nu-arata-prea-bine, cel-care-nu-merge-la-doctor? ;)

ba, una la mana: pt tine sunt domnul telelica :cheers: si doi la mana sunt: teleleu golden fuckin retreiver :ok:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, una la mana: pt tine sunt domnul telelica :cheers: si doi la mana sunt: teleleu golden fuckin retreiver :ok:

 

 

domnu telelica fucking golden retriver, ti se potriveste ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE

IMI VAND SCARITELE , DACA INTERESEAZA PE CINEVA ASTEPT UN TELEFON.

 

m-ar interesa pe mine dar nush daca se potrivesc am un m750 din 98. si la ce pret sunt ? :cheers: si sunt scaritele de pilot cu tot cu comenzi ?

Editat de p15oi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, de cand au scaritele comenzi? sunteti nebuni? presupun ca sunt scaritele de pe spate, alea cu doua bile, un arc, un ax si o siguranta, care la o adica, se potrivesc si pe fata. m900, dan, era un baiat fin daca zicea si un pret, ca am pe unu tavalit, care abia asteapta sa cumpere o scarita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

creca pisoi confunda tot suportul de scarite dar oricum pedala de frana si schimbatorul sunt separate. in alta ordine de idei, dau oglinzi oachese pe un parbriz (conteaza doar sa se potriveasca si sa fie mic. oricum urmeaza sa fie vopsit in aceleasi culori ca si monstru) eventual dau diferenta. nu ma intereseaza sa fie nush ce firma sau in stare f buna. il vreau strict din considerente estetice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuzati pt comentul meu de mai devreme dar sunt un pic retardat :ok:. ce sa fac :cheers:. oricum am nevoie de o scarita pentru pasager. care este pretul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca cel mai simplu e sa te uiti pe site-uri de genul louis sa vezi la ce bani gasesti scarite. sau la dezmembrari daca ai noroc desi nu cred ca e o problema sa nu se potriveasca de la alte mobre sa pui pe a ta. pana la urma, asa cum a zis si liviu, nu e mare smecherie sistemul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei, dau oglinzi oachese pe un parbriz (conteaza doar sa se potriveasca si sa fie mic. oricum urmeaza sa fie vopsit in aceleasi culori ca si monstru) eventual dau diferenta. nu ma intereseaza sa fie nush ce firma sau in stare f buna. il vreau strict din considerente estetice.

 

Salut,

am un parbriz de ducati luat de la louis,

l-am folosit 3 luni..cred

pret 50ron

iti atasez cateva poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand protectii Dainese pro-short nou noute marimea S-pret 250ron->http://www.motociclete.com.ro/magazin/index.php?target=products&product_id=1843

vand protectii UFO cotiere- folosite doar in scoala de soferi-pret 50ron(atasez si cateva poze)

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ar interesa pe mine dar nush daca se potrivesc am un m750 din 98. si la ce pret sunt ? :lol: si sunt scaritele de pilot cu tot cu comenzi ?

se potrivesc

nu mai au nimic pentru pasager

sunt cu tot cu comenzi si cu footpeg

cum ai tobele prinse?

 

bai fratilor, de cand au scaritele comenzi? sunteti nebuni? presupun ca sunt scaritele de pe spate, alea cu doua bile, un arc, un ax si o siguranta, care la o adica, se potrivesc si pe fata. m900, dan, era un baiat fin daca zicea si un pret, ca am pe unu tavalit, care abia asteapta sa cumpere o scarita.

ma

cum adica ERA?

am luat eu pielea dupa vreunu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand protectii Dainese pro-short nou noute marimea S-pret 250ron->http://www.motociclete.com.ro/magazin/index.php?target=products&product_id=1843

vand protectii UFO cotiere- folosite doar in scoala de soferi-pret 50ron(atasez si cateva poze)

 

 

vinzi tot, ce face criza asta din om...

 

pune si tu link-ul ala cu finalele din italia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

se aub destul de bine tobele, doar ca pentru s2r am vazut doar finalele , nu au kit-ul complet pe site.

 

sa le vem montate la tine si poate imi iau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...