Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baieti am un capac de ambreiaj descoperit din carbon pentru cele cu ambreiaj uscat.

l-am luat pt moto a mea, dar sincer nu mi se pare ca se integreaza, deci il vand...

 

pret 150 ron (nu vreti sa stiti cat a costat de nou...)

post-575-1238010627_thumb.jpg

post-575-1238010634_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic, am vazut dimineata pe la muncii un monster negru cu stickr d-ala vintage si cu numar de GJ. Era in trafic, eu perpedes si m-am apropiat sa ascult o muzica buna: mi-am scos castile din urechi si am luat 15 secunde portie de motor V2 la 90.

 

Era interesant ca nu avea finishul de monster dark, era diferit. Cine e impricinatul? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mish, e posibil sa fi fost Mo Weedul. Stiu ca el si l-a facut negru normal (din mat) si a bagat logo-ul cu fontul vechi double line pe rezervor. daca avea tobe din carbon subtiri si lungi cred ca el era. asta daca si-a reparat mobra bineinteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, eu stiu doar sa cheltui bani.

daca aveti nevoie de un expert in domeniu, nu ezitati sa ma contactati.

 

salutari monsteristilor. si mie-mi arde de mare, da' sunt in oala cu Sebi :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am devenit proaspatul proprietar al unui monster de 750 :scratch: poze momentan nu am, dar sper pe seara sa revin cu ceva material.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit ologule. poate il inaugurezi sambata cu noi, pana la mare.

apropo, m-am consultat cu adi doctorul si am decis ca ora de plecare sa fie 9.00, in loc de 8.00. deci, ora 9.00, pe platoul de la academia militara. plecarea se face la 9.15, fara sa se mai astepte vreun intarziat, retardat, mahmur ori fumat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, sambata o sa mergem la mare. plecarea va fi dimineata pe la 8.00.

 

1. care voi ?

2. ce traseu ?

3. cat timp, cand e intoarcerea ?

 

4. nu e cam plictisitior si cam lung un traseu de mare ? poate ceva mai pe aproape si cu ceva curbe si asfalt fara gropi ? .. doar o idee, nu trageti in pianist :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

el mariachi list (adica aia de merg la mare sambata):

 

adi doftorul

nea nicul

gunix banditix

liviu dobitocul

 

traseul se intinde pe drumul vechi, adica ala peste podul de la vadul oii, cu intoarcere prin calarasi - oltenita. pana seara ne intoarcem.

 

inscrieri si bilete doar aici, la taraba monster lounge.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mish, e posibil sa fi fost Mo Weedul. Stiu ca el si l-a facut negru normal (din mat) si a bagat logo-ul cu fontul vechi double line pe rezervor. daca avea tobe din carbon subtiri si lungi cred ca el era. asta daca si-a reparat mobra bineinteles

 

nu eram eu...mobra mea e facuta, dar imi trebuie si baterie..pe care o sa iau maine (sper sa am timp)...mish oricum imi stie atelaju :friends:

 

marea...suna al draq de bine :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, merci de invitatie, dar din pacate va trebui sa refuz, dar imediat ce imi iau si carnetu va onorez cu prezenta :friends: pana atunci ma invart pe ea prin parcare la munca :scratch:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, merci de invitatie, dar din pacate va trebui sa refuz, dar imediat ce imi iau si carnetu va onorez cu prezenta :friends: pana atunci ma invart pe ea prin parcare la munca :scratch:)

 

 

Monster Negru din 96, cu tobe goale si ridicate? adus in Iride Park Pipera, cu numere de Iasi (parca) ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...