Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Hap după dulap! :lol:

tu esti vinovat. nu mi=ai dat tu bere la subsol. de aia. lasa ca te inhat si eu cand te prind.

Mesaj completat

Bai, oricine e Angelito...eu ti-l botez.. da e pe cashcaval nene cumpat... calugaritele e pititpoance mai nou...

 

Off the record...ti-ai luat motorcicleta moshule?

cascaval nu am, dar dau niste branza de caine in burduf de paine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai baieti...vreau sa-mi vand bicicleta...o am de noua de anul trecut,am dat 650 Ron pe ea,e in stare super ok,nu am mers decat prin oras.Este Rockmachine Manhattan cu roti pe 18,tehnica Shimano,furca telescopica pe fata.Nu am poze cu ea,insa e albastra.Asta-i o poza de pe net.Pret 300 Ron fix

tel 0741660232 sau pm

post-1564-1264670838_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

titele, sa mor daca am auzit vreodata de roti de 18. exista roti de 24 de inch (pentru copii), de 26 de inch (alea de pe mtb) Âşi de 28 de inch (alea de pe cursiere si bicla lu doamna maria de la guerrilla). in fine, daca vrei sa dai junghiul ala, pune si tu macar poze reale, ca altfel iti iau anuntul si ti-l bag pe unde fasai tu din cand in cand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba moldovene, te-ai facut al dreaq de cind te-au uns astia moderator,eh?...ia sa iei tu motocoasa aia stihl si sa-ti mai tai unghiile de la chisoari ca nu te mai incap bocancii :lol:...apropos...stii ce-i ala CHILOT...sau PIRON?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gheilordule!

E o bicla de dimensiuni normala,probabil prea inalta pt rasa ta ariana!Sau aeriana! :lol:)

Mesaj completat

Gheilordule!

E o bicla de dimensiuni normale,probabil prea inalta pt rasa ta ariana!Sau aeriana! :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te intereseaza schimb cu vitezana? :lol:...am o bijuterie de 916 :D...dar vreau ceva linistit

Mesaj completat

Te intereseaza schimb cu vitezana? :lol:...am o bijuterie de 916 :D...dar vreau ceva mai linistit

Mesaj completat

Te intereseaza schimb cu vitezana? ...am o bijuterie de 916 ...dar vreau ceva mai linistit

 

 

nu prea le am cu "vitezanele" prefer naked :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

 

am si eu o intrebare comunitara: care stiti pe cineva care vopseste frumos si cu tact motorete? (mai precis rezervoare, ca asta ma intereseaza)

 

daca se poate si la un pret acceptabil.

 

am auzit ca "ducatistii albi" (mr. 620 alb si 749 alb :lol: ) au trecut si ei pe la vopsitorit. poate "stie ei" mai bine... ?

 

multam anticipat pentru raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata si merge super, are 11.000 km, m-as baga la un monster 1100

 

 

 

 

 

 

 

sal am de vanzare un monster 620 dd 2006 11000km ghidon+mansoane+capace ghidon rizoma stop+semnale led tobe carbon mivv pret 4500 euro inclusiv toate piesele originale sau 3800 euro cu tobele originale

Editat de monsterztr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PzKpfW

Vorbeste cu Stefan_Sv650sf.

 

aka feȘtan, alias făNel von Micu.

Mai este cunoscut si sub numele de "Sticky Fingers" , "ghEilord" , "ăla-care-își-prinde-degetele-în-lanț"

I te poti adresa cu formula "ce face ma frac-tu?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE FANI DUCATI

AM SI EU DE VANZARE CEVA CE POATE V-AR PLACE LA CAREVA

E VORBA DE PANTOFI DE LUCRU FTG-DUCATI.

MODELUL FACE PARTE DIN ECHIPAMENTUL DE LUCRU AL ANGAJATILOR DE LA FABRICA DUCATI.

SANT NOI,MARIMEA 43 .AU BOTUL INTARIT CU METAL,ANTISTATICI,TALPA CU SHOCK ABSORBER SI REZISTENTA LA ULEI,COMBUSTIBILI,ETC.

SANT CEI DIN POZA DAR NU AM CUTIA ORIGINALA.

PRET 70 EURO NEGOCIABIL

INFO LA TELEFON: 0749887114

CRISTI

/index.php?...849&st=1040

post-44497-1264970446_thumb.jpg

Editat de ar77scv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...