Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai bogdane, ce ti-ar mai placea sa te scalzi si tu in zoile gloatei, dar vezi tu, iti trebuie ceva fineturi pe care tu nu le ai, oricat te-ai stradui sa te exprimi cocalareste.

 

hint: pune mana pe panait istrati, poate te ajuta in demersurile tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca o treaba, imi spui si mie, Mototul vecine, ce inseamna ”looser”? Io stiam ca se scrie loser, acu na, daca e vreun giumbusluc acolo in semnatura la tine, iar io nu ma prind, rogu-te, explica, sa nu mor prea proasta. Pe bune, nu ma prind de ce e scris looser in loc de loser. Au ai vrut oare sa accentuezi ceva? Adica oare ai vrut sa zici mai ratat decat un ratat, sau ceva de genul? Sau e slang?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stromeleagu meu invartosat e mototul si de ce ati casunat asa abitir pe el ? Am vrut sa scriu _pula mea dar nu am scris, dupa cum bine ati observat.

 

Si madama gunix, vorba aia cu exceptiile, probabil va referiti la expresia "exceptia care confirma/intareste regula" este apsolut gresita. o exceptie nu confirma, apsolut niciodata, dar NICIODATA, o regula. dinmpotriva, o imnfirma. sunt deschis oricarei dezbateri publice, cu public, la o bere, insotita bineinteles de jumatatea voastra mai rea, monsteristu, aka Frodo din Pascani.

 

PS Krupp, daca imi dai warn te alerg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valelei, de pamflet ati auzit? :angry: Nu pricep de ce toata lumea e asa serioasa, ”musiu” Mototul sigur a priceput, ca el e sensibil, e artist.

Si domnule paulynos, treaba cu exceptiile se incadreaza in categoria mai sus mentionata. Of, nu mai stie nimeni de gluma :laugh:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva vreun Monster sau are vreun pont? Vrea un amic sa-si cumpere si m-am gandit sa intreb direct aici :angry:

 

iaca si al meu e de dat (600 Dark din 2001, cum apare in boza). vreau sa ii fac toate schimburile inainte si sa-l pregatesc de sezon. inca nu l-am pus oficial la bataie. daca vrea al tau prieten, PM.

 

in alta ordine de idei, nu se gaseste nici un doritor de incalecatura din italia? acum e sezonul de cumparat...

 

PS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa urmatoarele obiecte: pedala ambreiaj, maneta ambreiaj, semnal de 620/695. Daca aveti vreunul dati un buzz va rog.

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai scrie nimeni p-aici.. parca-i o casa parasita !

apropos, stiti cumva daca pt R.A.R. trebuie sa ma duc la mine in bz, sau pot sa-l fac si in capitala?

Editat de BoogA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in romana, te rugam

Mesaj completat

in romana, te rugam

 

 

DE CAND .... MEA POTZI SA INTRI TU CU USERUL MEU?????

DE AZI AM ZBUGHIT-O DE PE "MONSTER LOUNGE" ............MULTUMIRI MODERATORLUI MONSTERISTU' SPER SA VA DISTRATI IN CONTINUARE IN FAMILIE. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah...sinteti o gasca de aberanti retarzi....huooooooooo!!!

 

De ce spui asta? De ce tocmai acum, când tace toată lumea? Ești și tu un aberant retard wannabe?

Te-a lăsat iubi să postezi pe forum și ăsta o fost primul gând care ți-a trecut prin tărtăcuță? Slab, doctore, slab...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce spui asta? De ce tocmai acum, când tace toată lumea? Ești și tu un aberant retard wannabe?

Te-a lăsat iubi să postezi pe forum și ăsta o fost primul gând care ți-a trecut prin tărtăcuță? Slab, doctore, slab...

 

lasa-l mah, ca se ia si asta dupa son si adera la gasca vacarilor suparati pe sat.

 

ps. bine, ei or sa-ti explice ca noi suntem vacarii si ei satul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...