Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

mai burghiule, fii atent. fatwa e un soi de condamnare la moarte. sa zicem ca tu ii furi mobra lu taftu si fugi in lume, adica la ciorogarla ori bragadiru, iti tragi gagica de gagica si te muti la ea in bordei. taftu, adica coco, o sa fie suparat, una ca i-ai luat mobra, a doua ca l-ai parasit la batranete, o sa fie asa amarat incat o puna o recompensa pe capul tau, sa zicem doua sau trei pet-uri de timisoreana, pe care o sa-i primeasca ala de te aduce, dead or alive, cu mobra ori fara, castrat ori mai stiu eu cum. e ca in vestul salbatic, unde unul e atat de rau, incat serifu' tipareste repede-repede multe postere cu moaca ta si scrie "wanted" pe ele si recompensa aferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai burghiule, fii atent. fatwa e un soi de condamnare la moarte. sa zicem ca tu ii furi mobra lu taftu si fugi in lume, adica la ciorogarla ori bragadiru, iti tragi gagica de gagica si te muti la ea in bordei. taftu, adica coco, o sa fie suparat, una ca i-ai luat mobra, a doua ca l-ai parasit la batranete, o sa fie asa amarat incat o puna o recompensa pe capul tau, sa zicem doua sau trei pet-uri de timisoreana, pe care o sa-i primeasca ala de te aduce, dead or alive, cu mobra ori fara, castrat ori mai stiu eu cum. e ca in vestul salbatic, unde unul e atat de rau, incat serifu' tipareste repede-repede multe postere cu moaca ta si scrie "wanted" pe ele si recompensa aferenta.

 

 

:angry:)

Mesaj completat

:laugh:)

 

 

baga-te pe GREPOLIS e tare ....un nou joc o noua sansa de castig :hurt: // alege ca zona S-V alianta Insane cere invitatie la ZUZUNA :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spam-pam-pam!!! Domnilor, iar sunteți offtopic. După ce ieri s-au petrecut niscaiva "c.u.r.ățări" pe-acest mirific topic, vă sfătui cu drag să vă potoliți Âşi să reveniți în apele teritoriale :angry:.

 

Politica formului nu mă lasă să scriu româneÂşte corect, drept urmare am ales niÂşte puncte.

Mesaj completat

Felicitări domnului care Âşi-a depus Monstrul în garajul în care doarme Eroul meu. Simpatică mobră ați achiziționat!

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Is it a plane? Is it a bird? No, it's Fănel, cel cu contu' suspendat. :angry: Nu putem face bășcălie de el în următoarele 30 de zile (sau 29..), n-ar fi corect.

On the other hand, papucii lu' coco'son sunt de mare excepție!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări domnului care Âşi-a depus Monstrul în garajul în care doarme Eroul meu. Simpatică mobră ați achiziționat!

 

sar' mana! cu ocazia asta as vrea sa-i multumesc inca o data gazdei :angry: si promit sa eliberez locu' cat mai curand posibil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestia si baietii veseli.. :angry:

 

p.s:liviu, esti de belea in poze =))

 

 

Nu gasesc farul,pacat de restu'.

 

prietene mototul, tu degeaba ai doua mobre, nu ai facut si nici nu o sa faci vreodata ce a facut niculae pe moto. a fi motorist nu inseamna sa dai ture in jurul blocului. cand tu iti laudai, tot in fata blocului, "superbetea" aia de rf vopsit cu oja, nicu facea bine mersi romania - italia. asa ca las-o in papusoi cu motocicleala. nu te prinde. esti tu artist pe undeva, dar in motociclism nu. fa kilometri si dupa aia te lasam sa te iei de bracinari cu noi. pana atunci, asfalt uscat in jurul blocului si multe sugcessuri.

 

Bah tigane!.N-ai invatat sa fi si tu mai bun?trec anii si ti apar riduri degeaba?.Lasa omu in pace,parca-l vad peste vreo 2 ani cum iti da mucu' pe sosea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, asta a lu' monsteristu, ti-ai cam luat-o-n cap de cand esti cu moderatorii... ti s-a urcat puterea la cap, ai? Tu te iei de Rf-ul meu, bei barboshule, asta merge fata de trocariciul ala de bandit care cand se plictisea de singuratate in fata blocului, borsea tot uleiul pe jos. Si as sugera sa nu te iei de vopsea, ca nu se stie cand ai nevoie si te va trimite domnul vopsitor la magazin la talibani sa-ti cumperi oja ca sa ai sa ti-o vopsesti singur...

 

barboshule... te prind eu pe la garaj, can' s-o topi zapada asta... m-am saturat de rahatu asta alb.

 

Bei coco vezi ca se ia barboshu de son, sari la gatul lui.

 

Ahhh, era sa uit...nasule, nashico... mancarea, mancarea... cand, cand? Beutura o puteti da lu' ala de apare mai sus in poza.

 

Va pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre Mototul, io zic să încerci să-ți vezi lungul nasului. Hai, fă un efort Âşi nu mai împânzi topicul cu dezinformări. Nu de alta, dar eu nu stau să apăr "onoarea" unei motorete, mai ales fiindcă nici nu are nevoie, iar tu... poți posta liniÂştit la "Fete motocicliste" (am văzut că îți place acolo, plus, e un loc unde vorbele dumitale merg la fix). Motanu' Âşi-a servit stăpânii în condiții excelente timp de vreo 20.000 de km, apoi a trecut la altcineva. Apoi, oare când m-am înrudit eu cu tine? Nu-ți forța norocul! :angry:

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva vreun Monster sau are vreun pont? Vrea un amic sa-si cumpere si m-am gandit sa intreb direct aici :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BoogA a intrebat pe privat"care e faza cu farul?"

 

Acel far este simbolul monstrului.Pe langa senzatie,cadru atipic, tobe, pozitie ,brutalitate si frane perfecte ,monstrului i s-a da cel mai frumos si mai curat far. Fara farul original,monstrul nu ajunge decat un alt animal dar cu un statut sters.Pune-i farul original ,investeste in 2 tobe si vezi-ti de cat mai multi km fara incidente.

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca el tine a intina "onoarea" motocicletei mele, atunci reactionez si eu.

 

Cine m-a botezat mai... mototul? din ce-mi aduc aminte o fo' barboshu', iar dumneavoastra domnisoara sunteti apelata de catre sus numitul "soatz'mea"... acu' aduna si vezi ce-ti da.

 

Iar la fete motocicliste am postat de doua ori, din plictiseala, si putin enervat de prostia unor domnisoare ajunse la o varsta deageaba, nu-s eu membru activ acolo, vezi ca-s altii.

 

Inchei asteptand botezul, asa cum se face, crestineste, adica cu mancare si beuturi...

 

V-am pupat

Editat de bogdani0405
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdani0405 - eÂşti un specimen rar, bă băiatule! Ia spune-ne Âşi nouă, cum e treaba cu "dainese torque out". :angry:

Âşi nu ne mai pupa atât că o să ne faci să nu ne mai spălăm la c.u.r.

Editat de niculae
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mai bine specimen rar decat sa fiu confundat cu gloata. Si uita-te mai bine ca daca ai rana nu e de la mine, e altu la fundu' tau, era intr-o poza dar a banat-o cineva aici.

 

Si treaba cu Torque Out e extrem de simpla, citesti topicul respectiv cateva pagini si s-ar putea sa intelegi despre ce e vorba. Daca nu si nu, iti explic, nu de alta dar am dat o suta de explicatii pe topicul ala, ca sa poata intelege toata lumea.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acel far este simbolul monstrului.Pe langa senzatie,cadru atipic, tobe, pozitie ,brutalitate si frane perfecte ,monstrului i s-a da cel mai frumos si mai curat far. Fara farul original,monstrul nu ajunge decat un alt animal dar cu un statut sters.Pune-i farul original ,investeste in 2 tobe si vezi-ti de cat mai multi km fara incidente.

 

:angry:

 

Ma crezi sau nu, sunt total de acord cu tine. Nici mie nu imi place de nici o culoare faru' ala (nici semnalele fata). Am o promisiune/datorie din partea vanzatorului, dar ramane de vazut..

Ti-am dat msj p privat, pt ca suna putin a propunere :hurt:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mototul, baiatule, ai dreptate! esti prea bun pentru gloata asadar nu te mai amesteca cu noi (gloata). Pretenu Niculae a zis destul, asadar eu te iert.

Mesaj completat

P.S.: Pentru ca esti atat de evoluat, o sa te las sa descoperi singur cine ti-a spus pentru prima data Mototul. Nu, nu Liviu, nu eu, nu Stefan, nu Niculae, nimeni din Dr. Taberei :angry:....

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...