Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dau la schimb un ducati monster 620 injectie din 2003 (inmatriculat, stare excelenta, consumabile noi) pentru un bmw f 650 gs sau yamaha xt 660. poze si informatii pe mess la cumpat_liviu@yahoo.dk . tel: 0753.379.594

 

 

sa inteleg ca ti schimbi si niku'..

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vervega_eusebio: vezi ca dezmembreaza cineva din Craiova un 750SS din 2000. S-ar putea sa se potriveasca sonda, dar nu sunt sigur (e pe injectie).

 

Cheers!

 

multumesc ....dar cine e acel cineva ? cum dau de el ?

la "search" nu am gasit nici un anunt !

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ....dar cine e acel cineva ? cum dau de el ?

la "search" nu am gasit nici un anunt !

:P

 

 

l-am postat acum 2 pagini..foloseste si functia search

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am postat acum 2 pagini..foloseste si functia search

am vorbit dimineata cu baiatul si mi-a zis ca nu stie daca se potriveste la mobra mea...asa ca va intreb pe toti:

- se potriveste sonda de presiune ulei de la Ducati SS 750 din 2000 la un Ducati Monster de 600 din 2000 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand S4r-ul...majoritatea il stiti...Andu la fel..

Tel 0741660232 Victor

Mail victor8502@yahoo.com

Pret 7000 EURO

Poze aici:

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...004-324331.html

 

Victore, este de pe alta lume pretul asta de il ceri tu. Stiu ca ai investit ceva bani mai multi in ea dar mai lasa din pret. Asta daca vrei cu adevarat sa o dai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit dimineata cu baiatul si mi-a zis ca nu stie daca se potriveste la mobra mea...asa ca va intreb pe toti:

- se potriveste sonda de presiune ulei de la Ducati SS 750 din 2000 la un Ducati Monster de 600 din 2000 ?

????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa mish, povesteste-le tu la astia mai verzi ce gang ride-uri bagam noi in anii de glorie.

Unde s-au duuuus, cand au apuuuus. Anii de sus ai gloriei lor?

Mesaj completat

Unde s-au duuuus, cand au apuuuus. Anii de sus ai gloriei lor?

Pe la izvoaaare(fantana arteziana de la ACADEMIE) nu mai apaaare, urma călaare a vreunui monsterist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Tocmai am deschis un garaj in Dr Taberei pe CET Vest langa Firos(zona Valea Cascadelor )drumul e proaspat asfaltat:P.acum o data cu venirea frigului cei ce nu au unde sa tina motorul pot apela la mine,avem incalzire,paza ,camere video si mult loc,pretul este de 100lei pe luna iar cei ce platesc in avans 3-4 luni primesc discount 10-15%.in garaj se pot executa reparatii,revizii,acces la sculele mele stande,rpolish si detailing profesional auto -moto,tuning.....0756 775 775 sau 0762 804 177

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s nervos, asa-s eu. apropo, azi e miercuri, dam si noi o plimbare monsteristica, cu plecare de la academie?

 

daa, sa bagam !!

 

asa mish, povesteste-le tu la astia mai verzi ce gang ride-uri bagam noi in anii de glorie.

 

da, da, povesteste-ne, POVESTESTE-NE !! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, fu fain aseara, chit ca am inghetat bonca la intoarcerea de la otopeni. cine a venit: mish cu ochi de libelula, eugen doctor priceput la capace de bere, patrascanu babanu', sergiu cu belciuge in urechi si eusebiu camilar, pardon eusebiu pompa de ulei. invitati speciali cu duba de bulgaria plina de castraveti: zair si buggy. invitat si mai special: tatuca stas calare pe mobra lu niculae. aaaa, si eu, care tare m-am bucurat sa vad iar monstrii pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...