Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

nu-s nervos, asa-s eu. apropo, azi e miercuri, dam si noi o plimbare monsteristica, cu plecare de la academie?

 

daa, sa bagam !!

 

asa mish, povesteste-le tu la astia mai verzi ce gang ride-uri bagam noi in anii de glorie.

 

da, da, povesteste-ne, POVESTESTE-NE !! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah, fu fain aseara, chit ca am inghetat bonca la intoarcerea de la otopeni. cine a venit: mish cu ochi de libelula, eugen doctor priceput la capace de bere, patrascanu babanu', sergiu cu belciuge in urechi si eusebiu camilar, pardon eusebiu pompa de ulei. invitati speciali cu duba de bulgaria plina de castraveti: zair si buggy. invitat si mai special: tatuca stas calare pe mobra lu niculae. aaaa, si eu, care tare m-am bucurat sa vad iar monstrii pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasit curele intre 13 si 30 de euro + transport. http://www.sd-tec.de/catalog/product_info....0d208a7e63459c9 Poate n-or fi cele mai bune, dar la pretul asta mi-as permite sa le schimb la fiecare al doilea schimb de ulei, gen 12.000km. Eu dau comanda azi in jur de ora 3. Daca vreti stuff de acolo si va merge repede transferul bancar, da-ti PM repejor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uzunule, ma bag si eu la un set. hai sa ne intalnim azi sa-ti dau banii. sau cum facem?

PM sent. Transportul il impartim frateste. Mai e si Vervega care vrea nu-stiu-ce. In simularea de plata imi cereau 17E pentru cele doua curele ale mele. Pana la 1kg pachetul ramane acelasi scor.

 

BTW, e prima data cand dau comanda la ei, nu stiu in cat timp vor ajunge. Dilly e cel care mi-a recomandat magazinul.

Editat de uzunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu o pereche. iti pot trimite banii prin transfer bancar, imi dai ibanul pe PM

o sg intrebare am, se potrivesc la motorul meu de monster 600 din 2001?

 

nu prea dau multe detalii astia pe sait.

 

 

 

Gasit curele intre 13 si 30 de euro + transport. http://www.sd-tec.de/catalog/product_info....0d208a7e63459c9 Poate n-or fi cele mai bune, dar la pretul asta mi-as permite sa le schimb la fiecare al doilea schimb de ulei, gen 12.000km. Eu dau comanda azi in jur de ora 3. Daca vreti stuff de acolo si va merge repede transferul bancar, da-ti PM repejor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu m-am bagat la un set de curele. ma intalnesc cu uzunu pe la 13.00 la metrou aviatorilor sa-i dau banii de comanda. mish si sebi, haideti si voi tot atunci, ca sa nu-l punem pe om pe drumuri de mai multe ori.

Mesaj completat

mish, la tine merg alea de 13,5 euro bucata, ca tu nu ai profil rotund la dinte cum e la mine (deci alea de 35.5 euro).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci incep sa ador magazinul asta si ma face sa nu mai vreau sa mai schimb italianca.

 

Mi-am gasit supapele de evacuare dupa care am asteptat de pe 28 iunie pana pe 27 august. Pe cele cumparate prin dealer am dat 695 de lei. La magazinul asta costa 70E amandoua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fffuuuu.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ultima vreme am lasat pusca acasa, ma incurca grozav, gen intra pe sub casca si nu mai poci intoarce capul dupe muieri pe strada. mai nou port doar sabia de ninjalau tip europa (de aia de pus in vitrina pe mileu). in ciubota dreapta am nunceagul handmade din coada de matura si lantul lui rex. in ciubota stanga am un satâr cu maner de os, pe care l-am furat in copilarie de acasa ca sa tai un pom de craciun. mama nici acu nu stie unde e satârul ei. in buzunarele laterale am doi magneti de boxe unitra pentru aruncat pe geamurile conservistilor. in brâu (curea lata) port petarde si artificii, petardele is pentru cand vreau sa dau niste pacanele pe tobe, artificiile le arunc atunci cand fac burn. in portofel, langa actele care se ofera la politie, am o duzina de purici de rasa pur-sange west nile si doujde paduchi maltezi cu cruce, mosteniti de la un strabunic din masa rotunda (asa se chema localitatea). tot in portofel am cateva sutici albastre cu balcescu, in caz ca nu merge altfel cu politia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Your Order Has Been Processed!

 

Your order has been successfully processed! Your products will arrive at their destination within 2-5 working days.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, fu fain aseara, chit ca am inghetat bonca la intoarcerea de la otopeni. cine a venit: mish cu ochi de libelula, eugen doctor priceput la capace de bere, patrascanu babanu', sergiu cu belciuge in urechi si eusebiu camilar, pardon eusebiu pompa de ulei. invitati speciali cu duba de bulgaria plina de castraveti: zair si buggy. invitat si mai special: tatuca stas calare pe mobra lu niculae. aaaa, si eu, care tare m-am bucurat sa vad iar monstrii pe drum.

 

;) sa stii ca mi-au cam inghetat si belciugele si bilutele, si tot !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai incercat la baiatul din severin?

a dezmembrat un monster. il gasesti la anunturi.

 

Apropos... Are cineva un melc de vitezometru? Cumpar.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou status pentru comanda de curele monstruoase. Delivered. Adica livrata curierului. Daca vine pe avion (unlikely), maine e livrata. Daca vine cu TIRu', ma astept sa apara pe marti-miercuri. Am tracking number: 394099523751 la DHL. Va fi valabil dupa ora 8pm.

Editat de uzunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici ca vin de la bulgari, nu din italia.

mi-aduc aminte cat a durat bateria mea de la ducati. 3 luni!!!

din germania maxim o saptamana, din anglia cateva zile, din italia o luna ....(au probleme cu posta)

Mesaj completat

din germania maxim o saptamana, din anglia cateva zile, din italia o luna ....(au probleme cu posta)

eu ma feresc sa cumpar de pe ebay.it (sau alte situri din IT), pentru ca dureaza mult....

Mesaj completat

Daca nu, la tipul din Craiova care dezmembreaza 750SS - aproape sigur se potriveste

UZUNU: pe tipul din Craiova l-am sunat eu de 2 ori, si nu trimite prin curier, posta, sau altceva ....

zice sa te duci personal in Craiova sa iti alegi ce vrei de pe ducatiul ala, iar daca si-a schimbat parerea da-mi si mie un semn, ca vreau si eu ceva de la el.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...