Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare mai domnilor si doamnelor.

tot in ciorogarla si eu cu un hornet albastru, dar mai pe la intrarea in localitate

 

salut, ciorogarla de asemenea dar mai in interior :huh:, poate ne "lovim" unul de altul pe strada, am un cbr albastru :crack:. suntem mai multi pe aici in localitate cu trotinete.

poate avem ocazia sa ne intalnim toti sa ne cunoastem........bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau pe Policlinicii, langa depozitul de materiale de constructii. Dupa ce mai trece vremea asta ploioasa doritorii sunt invitati la o tura prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cam greu ca-s la vreo 30 de metri de sosea si isi si face unul casa in fata mea. plus ca nu vreau sa fac rau nimanui.....la norocul meu e posibil chiar sa nimeresc pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare, se apropie sfarsitul de saptamana, daca nu aveti alte planuri, ne adunam si noi sa ne cunoastem?? , nu numai sa ne auzim cand trecem pe strada...... :moto:

vremea se anunta deosebit de buna, cel putin asa este prognoza.

Editat de sandman86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Eu momentan sunt in Oradea dar mai am un pic si ma intorc acasa(Domnesti).

Am vazut ceva motoare prin D si de aceea am deschis acest topic. :rolleyes:

 

 

Ma refer la Domnesti - Ilfov chiar dupa prelungirea Ghencea

eu sunt din teghes(de domnesti..la padure la arges)

ma intalnesc cu multi motociclisti prin zona...kiar f multi..de necrezut..hahaha...e si un tataie cu o "mobra" cu atas cu care ma salut mereu.. f tare tataitza :rock:

 

Si eu vad multi motociclisti prin zona, dar nimeni nu intra pe forum. Sunt lupi din aia singuratici.

 

intru rar pe forum...si dap!!..is cam singuratika..nici ku al meu nu ies la plimbare :lol:

 

se deschide o terasa foarte sto si coketa pe drumul domnesti-teghes pe partea stanga..cu terasa mare si foarte frumoasa si inauntru..poate devine lok de intalnire pt motociclistii din domnesti si imprejurimi..lokul e deosebit si linistit,aer curat..iar drumul e foarte bun si liber..deci? (inka nu este deschisa)...ramane sa vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. dat fiind ca toamna se lasa asteptata, cine stie, poate acum pe final de sezon dam cu ochii unul de altul. plimbarile sunt cam plicticoase fara parteneri de drum.

 

PS: dati va rog cu pm-ul, asa raspund mai repede, dat fiind notificarea de e-mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nevoie urgenta de sange grupa B3 RH-NEGATIV sau 01 RH-NEGATIV, va rog frumos! Cei dispusi sa doneze sunt asteptati luni dimineata la 8 la Spitalul Militar din zona Garii de Nord! Mai multe detalii aici /index.php?/topic/670264-nevoie-urgenta-de-sange-grupa-b3-rh-negativ/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut...Vad ca nu mai este nici urma de activitate aici :)) Eu in februarie fac 16 ani si imi cumpar un moto de 125:o3 ....bineinteles dupa ce iau a1 :D ma luati si pe mine la o plimbare cu voi? :o3

 

 

 

 

 

Salut...Vad ca nu mai este nici urma de activitate aici :)) Eu in februarie fac 16 ani si imi cumpar un moto de 125:o3 ....bineinteles dupa ce iau a1 :D ma luati si pe mine la o plimbare cu voi? :o3

 

P.s am uitat sa va zic:D stau in clinceni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...Vad ca nu mai este nici urma de activitate aici :)) Eu in februarie fac 16 ani si imi cumpar un moto de 125:o3 ....bineinteles dupa ce iau a1 :D ma luati si pe mine la o plimbare cu voi? :o3

 

Salut, stai linistit, nu a fost activitate nici in trecut pe aici ;). Poate anul asta reusim ceva, macar sa ne cunoastem. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...