Sari la conținut

Accidente


LeoBadBoy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

MARIUUUUUUUUUUUUS :( MARIUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSS.... MARIUUUUUUUUUUUUUUUSSS PRIETENUL MEU DRAG NU POT SA CRED CA NU MAI ESTI PRINTRE NOI :( TE VOM PURTA IN GANDUL SI INIMILE NOASTRE PESTE TOT UNDE VOM MERGE ,CUM TU LA I PURTAT PE DANUT . SUNT SIGUR CA ACOLO UNDE ESTI EL O SA AIBA GRIJA DE TINE....R.I.P

 

:(

 

 

odihneasca-se in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi a fost o zi neagra ..... o zi foarte trista plina de durere sufleteasca ...pentru ca a fost condus pe ultimul drum un baiat minunat Marius, pe care toti ni-l amintim ca era mereu plin de viata... dar care a plecat mult prea devreme dintre noi..... pe ultimul drum a fost inconjurat de foarte multi motociclisti care au facut la propriu ca motocicletele sa URLE de durere tot drumul... in special la locul producerii evenimentului tragic unde a rasunat toata soseaua de centura :( Marius va ramane mereu in inimile si amintirea noastra !!! Dumnezeu sa il odihneasca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi a fost o zi neagra ..... o zi foarte trista plina de durere sufleteasca ...pentru ca a fost condus pe ultimul drum un baiat minunat Marius, pe care toti ni-l amintim ca era mereu plin de viata... dar care a plecat mult prea devreme dintre noi..... pe ultimul drum a fost inconjurat de foarte multi motociclisti care au facut la propriu ca motocicletele sa URLE de durere tot drumul... in special la locul producerii evenimentului tragic unde a rasunat toata soseaua de centura :( Marius va ramane mereu in inimile si amintirea noastra !!! Dumnezeu sa il odihneasca !!!

Multumim comunitatii Moto pt sprijinul acordat, si pt conducerea bunului nostru prieten Marius pe ultimul sau drum. El nu va fi uitat niciodata ,sunt sigur ca fiecare dintre noi de cate ori va trece pe soseaua de centura ,in locul unde s a produs incidentul il va saluta solemn. Sa ti fie tarana usoara prieten bun... MARSUL COMEMORATIV IN MEMORIA LUI MARIUS IL VOM FACE JOI 07-07-2011 LA ORA 19.00 CU PLECARE DE LA BENZINARIA MOLL DIN SUD. SA NU UITATI SA ADUCETI SI TRICOURILE IMPRIMATE CU EL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ma bucur ca am cunoscut un astfel de om. Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

Astazi, dupa ce am plecat cu totii din Golesti, a fost cineva printre noi care a filmat mai tot timpul, cat l-am insotit pe Marius.

Daca stie cineva ceva, sa dea un semn, poate intram si noi in posesia filmului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...