Sari la conținut

Postări Recomandate

Tanculet era?

Mie imi pare SLEP!!!!! :laugh:

 

 

 

pana la urma, isi face omul treaba cu tanculetul? isi face! parca undeva , ascuns, ceva imi spune ca se facea treaba mai buna acum 10 ani....

 

 

Pote ai dreptate, ca pe alocuri mergea mai tare ca tine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tanculet era?

Mie imi pare SLEP!!!!! :)

 

 

 

pana la urma, isi face omul treaba cu tanculetul? isi face! parca undeva , ascuns, ceva imi spune ca se facea treaba mai buna acum 10 ani....

 

 

 

Pote ai dreptate, ca pe alocuri mergea mai tare ca tine. :laugh:

 

ba unul era sa te si intreaca :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tanculet era?

Mie imi pare SLEP!!!!! :laugh:

 

 

 

pana la urma, isi face omul treaba cu tanculetul? isi face! parca undeva , ascuns, ceva imi spune ca se facea treaba mai buna acum 10 ani....

 

 

 

Pote ai dreptate, ca pe alocuri mergea mai tare ca tine. :)

 

BUEI !!!

NU MA MAI IENERVATI ..CA VIN SI VA TAI ZECE SPITZE DE LA ROATA DIN FATA !

P O V E S T I T I I I I I TI !

UNDE DRAQ ATI UMBLAT ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rautate mica...

 

fuseram pe malul argesului...fuse tare frumos, rally raid...mie unul place de mor...

 

bre taxi, baga o poza de la malul dunarii, sa vada baietii ce au pierdut, finalul drumului...un apus de soare superb cu mobrele infiptye in dunare cu bulgarii pe fundal...

 

chiar merita drumul asta...mai o cazatura, mai o vanataie, mai invatam sa ne dam enduro...pana la urma...toate bune si frumoase, asteptam sa intre pe felie domnul cristache care ne-a facut poze cand am intrat prin arges si ne dadeam prin apa si namoale :laugh:

 

distractie pe cinste...

 

acu sa va povesteasca domnita nils cum a invatat ea ce e aia gravitatia si de ce e frumos, ca la prima ta tura de enduro, sa stai in banca ta si sa te uiti la baietii mai mari sa inveti :)...curajoasa mica, hai pove la baieti cum ai dat tu cu mobra de pamant de plictiseala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ratiaidreac! La's ca poate imi aduce si mie mosu un dakardou sau ce-o fi.

 

Poate mergem la techirghiol ca e si sanatos. Si te si platesc mosii aia daca ii stropesti pe acolo asa am auzit.

 

Tocmai am vb cu sor'mea care a fost cu voi si mi-a lasat gura apa de Argesu ala. Ma rog acu in baie e un fel de terariu cu tot ce-a adunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce om ! Imi promite ca are grija de nils si cand colo bietu catel are oglinda rupta la zgardita si o vanataiedoua.

 

Oricum am auzit ca vroia sa te depaseasca si tu de invidie ai impins-o intr-o groapa. Si dupa aia de-al dracu ai rupt semnalu la mobra ca n-avea nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaiaiaiiaiaiaaaaaaaaaaaaaaa

 

:laugh:

 

auzi la el, care este mosu' tau?

 

muahahahahahaha

 

nah, fata nu s-a imprastiat tare pe jos, a intrat fix in aceeasi gaura de am luat-o si eu acum 2 saptamani cand am fo pe acolo cu angi, numai ca eu am avut bafta si am aterizat pe roti, ea...nu.

 

finalul a fost similar insa la amandoi, pe plan psihologic, ciocu' mic si mers taras. de unde bagam 100 - 120 cu 15 minute inanite, pana la dunare am mers numai cu 50 maaaax 60. te taie la curaj o gaura din aia si o aterizare aiurea de numa!

Editat de zeroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce om ! Imi promite ca are grija de nils si cand colo bietu catel are oglinda rupta la zgardita si o vanataiedoua.

 

Oricum am auzit ca vroia sa te depaseasca si tu de invidie ai impins-o intr-o groapa. Si dupa aia de-al dracu ai rupt semnalu la mobra ca n-avea nimic

 

Da, da!! Exact asa a fost!! :laugh:

 

Eh, oricum nu-s decat doua variante: ori am castigat un prozelit in tagma enduristilor, ori Sofia n-o sa mai vrea sa auda de noi si de noroaiele noastre cat o trai!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tanculet era?

Mie imi pare SLEP!!!!! :laugh:

 

 

 

pana la urma, isi face omul treaba cu tanculetul? isi face! parca undeva , ascuns, ceva imi spune ca se facea treaba mai buna acum 10 ani....

 

 

 

Pote ai dreptate, ca pe alocuri mergea mai tare ca tine. :)

 

lasati, lasati ca fugeai de iepurele alb de-ti sfaraiau cauciucurile...norocul tau cu groapa aia...in care ma infipsei, ca te faceai de ras cu dakar-dakar :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai porcule care estem, cum adica vorba asta, "gustul sofiei"? vezi ca il iau pe amicul iulian si iti tai eu 10 si el 10 spitze de la roata, sa stim macar o treaba..

 

auzi la el ce apropori da...mizerabil mic!

 

:laugh:

 

pai maine poimaine taxi adoarme naibii pe traseu, ca azi a si furat scaunelul de camping de la niste amarati de venisera pe malul dunarii sa priveasca si ei apusul...i-a lovit cu sageata de foc si le-a luat scaunul, apoi s-a asezat pe el pe locul lor de campare si ne facea cu mana...uneori dormea pe sub un pod, asteptandu-ne....alteori prin padure, prin iarba, pe dupa copaci...

 

eu cred ca el de fapt se plictiseste tare, si se alearga singur prin casa cand cu un dakar, cand cu altul...

 

domnu' ovi, parol, am incercat sa tin catelul din scurt, dar nu putui, s-a smucit si rupse zgarda, l-a alergat pe musiu tacsi pana l-a transpirat tot, si s-a gandit sa termine tot intr-un final apoteotic, sarind sus si cazand greu. eu m-am dus si nu mai ramasese nimic. totul era imprastiat pe jos.

 

pene, puf, oase albite de vreme, rauri, ramuri, oglinjoare si stopuri, surubele etc...nu am mai avut ce face....sincer.

Editat de zeroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma-ntreb unde dreac gasiti traseele astea ca nici google earth nu cred ca are poza cu ele...

 

Iar Nils e catel mare si daca a rupt zgarda e naspa ca vine dupa voi sa va rupa fesu. mi-a povestit ca alerga dupa zero cu o craca cat toate zilele sa-l bata... si cu ziare atarnate-n ea... eu acuma nu stiu ce sa cred, ca se mai lauda omu... da nils nu e om

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pa pamant ... cum sa nu fie?

 

imediat pun o poza, cu traseul

post-25775-1225567978_thumb.jpg

 

 

 

alt dement...

" da nils nu e om"

 

:laugh:

 

si vb prostii, eu mergeam in spatele ei si citeam ziarul agatat de craca...

Editat de zeroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata am inteles acum iei poza tragi o linie cu pixu asa a oha si dupa aia te duci pe unde ai tras. cam ca stefan cel mare cu sageata da nu construiti biserici ci arati pamantul gratis. sau dezgropati mortii.

 

marfa vreau si io.

de mic mi-a placut arheologia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si voi ati fi fost iepuri, atunci var manca pana si melcii! :)

Data viitoare, aruncam o sticla in apa la baraj si pun pariu ca ajunge in Dunare mai repede ca voi! :laugh:

N-ai cu cine...!!!!!!

Editat de taxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu maaaare greutate am inteles ceva,ceva... :laugh:

...pene,ziare ,melci,iepuri,scaunel,craca,Nils nu e om,...

 

Bravo Fratilor !

se pare ca v-ati distrat pe cinste....noroc cu motoarele astea ca va indura toate ineptiile...

 

Alta data..poate urcati si spre munte...un Valea Doftanei ceva..pasul Predelus..prin muntii Baiului...spre Bradet...cu intoarcere pe Cheia..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre Teone, tu nu ai cazut atunci cu motorul din cauza

celor 2 suruburi, care nu mai sunt cela originale?

Poate astea sunt mai usoare si te-au tras intr-o parte? :laugh:

Deci, tentativa!!!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...